POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.03.2021, 09:55:57] • Świnoujście

To się dzieje! Pierwsze segmenty tunelu już gotowe

To się dzieje! Pierwsze segmenty tunelu już gotowe

fot. GDDKiA O/Szczecin

Historia dzieje się na naszych oczach. Pierwsze segmenty tunelu są już gotowe. Praca wre i widoczne są jej efekty. Jak informuje GDDKiA maszyna TBM nie tylko drąży tunel ale również wykonuje obudowę tunelu o średnicy wewnętrznej 12 m.

Na tę chwilę tunel ma 12 pierścieni, których docelowo ma być aż 800. Ostatnio GDDKiA pokazała najnowsze zdjęcia z placu budowy tunelu.

To się dzieje! Pierwsze segmenty tunelu już gotowe

fot. GDDKiA O/Szczecin

Przypomnijmy, że GDDKiA jest inwestorem zastępczym i stale nadzoruje postępy tej jakże ważnej dla mieszkańców Świnoujścia inwestycji.

To się dzieje! Pierwsze segmenty tunelu już gotowe

fot. GDDKiA O/Szczecin

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 66, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 66

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 14:52:23] • [IP: 5.60.5.**]

No tak wszystko wiedzących idiotów u nas nie brakuje, tego mamy niestety w nadmiarze.

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 14:32:49] • [IP: 176.221.123.***]

Jesli Tunel w Swinoujsciu by był Płatny to Musi byc droga zastępcza czyli most a na razie będą promy miejskie kursowały i będą płatne Tunel będzie za darmo jak będzie awaria Tunelu to promy za darmo Katolicka PIS dała zgodę na Budowę Tunelu Jednorurowego potem albo Most albo drugi Tunel jednorurowy

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 14:23:44] • [IP: 46.231.58.**]

Na tunel gamonie ! to dała UNiA i miasto, a co do PISu to Uni nie nawidzą, iktóra domaga się w Polsce praworządności chcą z niej wyjść zobaczymy co wtedy pisowscy zrobią jak nie będą mogli wyjeżdżać za pracą i do rodzin !

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 14:20:24] • [IP: 37.8.230.***]

Oczywiscie że sukces Pisu drogi obywatelu z wątpliwościami. Sukces PO to tunel w Gdansku, nam ukradziony.

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 14:14:57] • [IP: 176.221.123.***]

Komentarze promiarzy ze sraczką, że robotę stracą.

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 14:05:38] • [IP: 176.221.123.***]

A co ! mieliście nadzieję, że będzie darmowy tunel ?! Za darmo umarło !

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 13:57:25] • [IP: 195.64.232.***]

Brawo PIS. PO miało gdzieś Świnoujście

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 13:44:09] • [IP: 176.221.122.**]

***** ***

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 13:36:25] • [IP: 176.221.123.**]

Czy to prawda, że w kilka lat po oddaniu do eksploatacji za przejazd tunelem trzeba będzie zapłacić?

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 13:31:03] • [IP: 5.173.72.**]

Slychac wycie? Znakomicie! Teraz zal ze pisiory otwieraja budowe.Naruchali kase postawili na ten nie inny projekt wiec to ich zasluga.Pojada sobie wreszcie niemcy gdzies dalej a my bedziemy mieli troche spokoju.Dzialki na Warszowie oplacilo sie trzymac heh...dziekujemy ci PiSie

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 13:21:49] • [IP: 95.90.245.**]

Do 129 ty niedowiarku cały świat ma tunele, a my jesteśmy ostatni przez takich jak ty. PracownikomTunelu życzę pomyślności i zdrowia jestem z wami. Pozdrawiam

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 13:10:36] • [IP: 77.111.247.***]

pijo wode skranu to majo nagrabione a jelen w błocie bo wiater wieje mocno

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 12:58:01] • [IP: 62.69.252.***]

Ryjcie ryjcie bo już na Warszowie twórcy tego projektu z Donaldem czekają

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 12:20:01] • [IP: 62.69.252.***]

Ip1220choc jeden sukces przedstaw bo myślisz chyba o tym bez majtek czy jak on się zwie

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 12:17:39] • [IP: 188.146.129.**]

Wczesniej czy pozniej i tak piźnie ten wasz wymarzony tunel 🤣

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 12:13:45] • [IP: 89.151.34.***]

Przecież te PiS-owocy wszystko sobie przypiszą jako ich sukces. Obajtek to też ich sukces. 😂

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 12:09:38] • [IP: 109.41.66.*]

UNIA zapłaciła to UNIA pilnuje budowę. 👍

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 12:03:27] • [IP: 77.112.157.***]

BRAWO!! NARESZCIE BĘDZIEMY POŁĄCZENI Z MACIERZĄ.NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ. DO V KOLUMNY CO TAK UJADA. MAJĄ WAS GŁĘBOKO W D...IE. ZAMKNĘLI DLA WSA GRANICĘ I CO TERAZ? JUŻ NIE MA PRZYJAŻNI.POKAZALI POLAKOM GDZIE ICH MIEJSCE.

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 11:57:24] • [IP: 31.11.130.**]

Właśnie podziękuj pacanie tym którzy dali kasę!! A jaki efekt tej zbrodni dla natury będzie, to dopiero się okaże. Jestem pewien, że po pierwszych negatywnych skutkach, dzisiejsi zwolennicy nabiorą wody w usta a ci najważniejsi po prostu zabiorą tyłki i wyjadą !! Koszt przeprawy wzrośnie przynajmniej trzykrotnie do kosztów obecnych a degradacja wyspy nieunikniona!! Oczywiście wzrosną" daniny", które płacimy!! Ale nadzieja w tym, że PIS jeszcze żadnej inwestycji nie skończył, którą zaczął!! Niewiele ich było, ale zawsze. Tu akurat jest kasa UE i Samorządu!!

GośćLogiczny • Poniedziałek [22.03.2021, 11:56:34] • [IP: 176.221.122.***]

Po komentarzach widać jak klakierów platformianych i rzesze głupców tej formacji meczy nienawiść do PiS, którzy ma same sukcesy.

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 11:47:07] • [IP: 5.173.72.**]

Zal to sciska dupe tym ktorzy twierdzili przez lata ze sie nie da.Dało sie? Ktos na ten projekt postawil ktos napisal wniosek do UE ktoś oglosil przetarg i zaczal roboc.Tusk z PO mieli wiecej czasu i mozliwosci ale tego noe zrobili i mam w nosie kto dal kase.Liczy sie kto do tego doprowadził ze kasa jest i sie draży.Gazpoport teraz tunel...jak to musi was bolec ze tak ujadacie.Przeciez to nie tynel PiSu ani dla PiSu tylko dla wszystk8ch.A to ze Niemcy rusza w glab a my zostaniemy z betonami to inna sprawa.Nie kazdy liczy straty z tym zwiazane.Sa tacy ktorym to sie tez oplaci

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 11:43:54] • [IP: 46.231.56.***]

Nareszcie

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 11:35:07] • [IP: 62.69.252.***]

Przez ten tunel to PiS będzie spie----ał z tego miasta

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 11:32:56] • [IP: 62.69.252.***]

Zaraz parę pierścieni wsadzi od góry alumare tylko niech podjadą

Gość • Poniedziałek [22.03.2021, 11:18:44] • [IP: 5.173.145.***]

Jak mi was pisowskie pachołki żal. Za tunel płaci UE i w niewielkim stopniu samorząd. Wasza pisiorska banda na krzywy ryj propagandę uprawia w kurwizji a wy jak tępe pelikany łykacie każdą bzdurę.

Oglądasz 26-50 z 66
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■