POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [24.03.2021, 17:51:15] • Świnoujście

Mieszkaniec: Park handlowy przy Wojska Polskiego powstaje w ekspresowym tempie!

Mieszkaniec: Park handlowy przy Wojska Polskiego powstaje w ekspresowym tempie!

fot. Mieszkaniec

Coraz więcej dzieje się na terenie planowanej przy ulicy Wojska Polskiego inwestycji. Jeden z mieszkańców, który odwiedził ostatnio plac budowy nowego parku handlowego twierdzi, że prace idą tam jak po maśle. Na pierwszy rzut oka widoczne są już efekty wytężonej pracy ekip budowlanych. Stanął już szkielet jednego z budynków.

- Pracownicy uwijają się jak mrówki przy budowie nowego kompleksu handlowego przy Wojska Polskiego - opisuje mieszkaniec.

Mieszkaniec: Park handlowy przy Wojska Polskiego powstaje w ekspresowym tempie!

fot. Mieszkaniec

Na plac budowy wjechał też ciężki sprzęt. Z informacji Czytelnika wynika, że szczególnie pracowite były ostatnie tygodnie.

Przypomnijmy, że na początku lutego br. informowaliśmy, że na placu budowy stanęły kontenery biura budowy. Od jakiegoś czasu prace idą tam pełną parą. Powstaną tam: market budowlany - Castorama, stacja paliw Shell wraz ze stanowiskami do ładowania aut elektrycznych i myjnią samochodową. Pojawi się też sklep spożywczy oraz kawiarnia. Zakończenie prac planowane jest w 2022 roku.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 20:44:57] • [IP: 185.210.37.**]

Gość • Sobota [27.03.2021, 08:16:24] • [IP: 5.173.130.***]

Gość • Piątek [26.03.2021, 10:16:34] • [IP: 178.238.252.**]

Fajnie, wreszcie to zaniedbane miejsce, będzie wykorzystane pod coś sensownego.

Gość • Czwartek [25.03.2021, 20:00:41] • [IP: 5.173.129.**]

BRAWO !! Malkontenci- nieudacznicy sfrustrowani - wam WSZYSTKO przeszkadza i wymagacie ZAWSZE od innych tylko nie od SIEBIE. ..jedyne co wam dobrze wychodzi to ku..a🙈😂

Gość stary mieszkaniec . • Czwartek [25.03.2021, 19:46:32] • [IP: 178.238.252.***]

Mlodzi w BIESZCZADY jak wam malo miejsca w SWINOUJSCIU . .

Gość • Czwartek [25.03.2021, 18:12:03] • [IP: 178.238.248.***]

123 Moski moze i pazerne, ale kiepele do biznesu maja.Nie tak jak my.Nic nam nie wychodzi, zero pazernosci, najlepiej wychodzinam ZAZDROSC

Gość • Czwartek [25.03.2021, 11:11:43] • [IP: 31.0.88.***]

A sezamkowa dalej będzie działać? Te stragany afrykanskie

Gość • Czwartek [25.03.2021, 10:17:21] • [IP: 109.241.63.**]

Jak mi wiadomo ta Castorama to będze w wersji mini czyli w wymiarze Mrówki albo Brico, więc adresu Castoramy w Szczecinie na pewno nie zapomnimy. Ale jak to się mówi:" Na bezrybiu i rak ryba"

Gość • Czwartek [25.03.2021, 09:51:06] • [IP: 37.47.143.**]

powstaje tylko po co?

Gość • Czwartek [25.03.2021, 09:42:45] • [IP: 176.221.123.**]

05:35:15] • [IP: 164.127.44.**Jest realizowana ogólnopolska strategia rozwoju. Zrównoważonego czyli zabrać średniakom a dać swoim. Swoim wyborcom i swoim funkcyjnym. Wielkie sklepy kosztem mniejszych (to nie nasi wyborcy). Tylko dlaczego swoim wyborcom zabiera się lasy, gdzie można bezpiecznie wypić zakupiony w pobliżu alkohol i głośno chwalić nareszcie właściwą redystrybucję?

Gość • Czwartek [25.03.2021, 09:40:51] • [IP: 164.127.44.**]

07:18:25] • [IP: 37.47.130.**] Faktycznie, reklama tego Bricomarche była wątła. A ja nawet, gdy tylko z rozmowy z robotnikami przygotowującymi obiekt do handlu dowiedziałem się, ze ma tam powstać sklep tej sieci, wysłałem do pewnego portalu lokalnego tę informację, na miesiac przed otwarciem - nic się nie ukazało. Sam zapomniałem o sklepie i zimą podjechałem do niego, do końca nie będąc pewnym, czy ten sklep otwarto... gdy podchodziłem do drzwi, nie byłem tego pewien - maskują się wspaniale.

Gość • Czwartek [25.03.2021, 07:18:25] • [IP: 37.47.130.**]

A najlepszy numer, to zrobili z Brico - marketing, reklama całkowicie tam leży. Ja się dowiedziałem o otwarciu Brico całkowicie przypadkowo - nic zero info, zero reklamy. Ale jest coś lepszego, bo ta reklama na sklepie, ten plafon z nazwą, ktoś zamontował po prawej stronie, po stronie maca, który ją całkowicie zasłania w ogóle nie widać, że jest jakiś sklep. To ma swoje plusy, bo w mrówce kolejki (i niestety jedna kasa, to jakaś plaga z jedną kasą), a w Brico luz, pustki i można spokojnie zrobić zakupy.

Gość • Czwartek [25.03.2021, 06:05:50] • [IP: 176.221.122.***]

Castorama w wersji mini.

Gość • Czwartek [25.03.2021, 05:35:15] • [IP: 164.127.44.**]

Nie cieszy mnie to. Miasto wielkich sklepów, kelnerów, zmywaków, ok. trzystu punktów sprzedaży alkoholu, zmniejszających się lasów.

Gość • Środa [24.03.2021, 23:49:05] • [IP: 31.0.45.**]

A czemu nie jest poruszany temat budowy parkingu za przychodnia przy Dąbrowskiego ciągnie sie to juz tyle lat umowa była chyba inna

Gość • Środa [24.03.2021, 23:36:57] • [IP: 31.0.32.***]

Zlikwidować przy okazji obskurny bangladesz, a kto chce handlować to w nowym obiekcie wynająć lokal

Gość • Środa [24.03.2021, 23:27:06] • [IP: 37.47.182.***]

Najlepsze jest tempo budowy parkingu na Bałtyckiej... 3 q 2022 - parking, taka prosta inwestycja. Totalnym błędem jest fakt że nikt w mieście podczas przestoju nie myśli o tym aby zrobić cywilizacje handlujacym na Bangladeszu ! Wstyd dla zarządu miasta, z innej beczki. ..na Grunwaldzkiej zaraz ruszy budowa stacji Moya.

Gość • Środa [24.03.2021, 22:50:44] • [IP: 193.56.254.***]

Ponoć KFC będzie.

Gość • Środa [24.03.2021, 22:41:40] • [IP: 176.221.122.***]

Bylo Intermatche i padło, zrobili Brico i zaraz ten sam los jak tylko Castorama będzie.

Gość • Środa [24.03.2021, 22:38:23] • [IP: 178.238.249.***]

Castorama--markiet budowlany --bardzo dobrze wyposazony Mrowka i inne budowlane niech sie maja na bacznosci

Gość • Środa [24.03.2021, 21:50:03] • [IP: 176.221.123.***]

Stacja paliw to Jasia czy Basi będzie? Bo mośki zawsze pazerne.

Gość • Środa [24.03.2021, 21:41:57] • [IP: 78.10.206.**]

Najgorszy gospodarz w historii tych ziem.

Gość • Środa [24.03.2021, 21:14:12] • [IP: 89.151.33.***]

No właśnie czy na budowie parkingu przy przychodni też takie tempo czy może jakiś aneksik.

Gość • Środa [24.03.2021, 21:13:40] • [IP: 188.146.128.**]

Byl las nie ma lasu

Gość • Środa [24.03.2021, 21:10:17] • [IP: 31.11.128.***]

A mogło miasto wybudować niemiecki rynek... Taki nowy, taki ładny, taki użyteczny

Oglądasz 1-25 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■