POGODA

Reklama


Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [23.03.2021, 15:40:57] • Świnoujście

Mieszkaniec: Drodzy Panowie, gdzie wywozicie to drewno?

Mieszkaniec: Drodzy Panowie, gdzie wywozicie to drewno?

fot. Mieszkaniec

Było sobotnie popołudnie, gdy ulicą Bolesława Chrobrego przejechała ciężarówka wypełniona drewnem. Jak twierdzi nasz Czytelnik pojazd widoczny na zdjęciu zabrał drewno z Parku. Mieszkaniec jest wyraźnie tym zaciekawiony i jednocześnie nieco zaniepokojony. - Gdzie Panowie wywozicie to drewno? - pyta mieszkaniec.

Może, Wy drodzy mieszkańcy macie jakieś pomysły, gdzie jest wywożone drewno?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 60, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 60

Gość • Wtorek [23.03.2021, 18:34:10] • [IP: 37.47.187.**]

Wycinają wszystko bez skrupułów! Idąc w stronę Wiatraka przy wydmach leżą sterty wyciętych drzew. Straszny widok. Ludzie pozbawieni rozumu rządzą światem. Nie widzą nic poza czubkiem własnego nosa i chęcią posiadania. Za nic mają kolejne pokolenia.

Gość • Wtorek [23.03.2021, 18:02:00] • [IP: 178.238.248.***]

164 127 44Duzo w tym prawdy, ale zeby bylo sprawiedliwie, to kto odbudowal zgliszcza wojenne.Wiem zaraz powiesz plan Marshala, ale byl jeszcze Stalin, przeciez nawet zachod machnal reka.3 wojna nikomu nie byla na reke.Owsze represje byly, zwlaszcza za Stalina i nie ma dwoch zdan.Ale nasi ojcowie pracowali ciezko, w skrocie za tym teskni lud pisowski.Historia to jest wielka K, nigdy nie jest w jednym kolorze.Co ta wladza robi, gdzie wysyla prokuratorow, co robi z sedziami.Pisowcy przyklaskuja, tak jak kiedys PZPRowcy.Wolnosc slowa, nie rosmieszaj mnie, lud pisowski ma to gdzies, przeciez oni prasy, ksiazek nie czytaja itd itd

Gość • Wtorek [23.03.2021, 17:45:01] • [IP: 37.47.154.***]

A gdzie drzewno wycięte pod kładkę nad torami w Łunowie drewna brak kładki brak i tyle w temacie.

Gość • Wtorek [23.03.2021, 17:41:34] • [IP: 83.20.227.*]

W Świnoujściu dramat wystarczy wejść do lasu na ul Krzywej, to po prostu nie jest żadna gospodarka leśna tylko masowa degradacja Środowiska, a wydaję mi się że tam jest Natura 2000.Wycinka na przemysłową skalę jak tak dalej pójdzie to nasze dzieciaki Las będą znały tylko z książek!

Gość • Wtorek [23.03.2021, 17:30:11] • [IP: 83.5.161.***]

Na odbudowę katedry Notre-Dame w Paryżu!!

Gość • Wtorek [23.03.2021, 17:29:24] • [IP: 176.221.122.***]

Jak leżało w parku to nikt nie chciał nawet za darmo, musiała przyjechać firma i wszystko zmielić na wióry. Te kilka sztuk co zostało to wywieźć trzeba, i afera wielka. Czytelnik niech się jakoś z tego pozbiera.

Gość • Wtorek [23.03.2021, 17:22:54] • [IP: 164.127.44.**]

16:23:03] • [IP: 108.29.78.**] Mylisz wszystko - ORMO działało w czasach bezprawia, utopii państwowej, w kraju, gdzie nie było wolności słowa, pluralizmu partyjnego, pluralizmu mediów, to było państwo policyjne, z sądami podporządkowanymi monopartii. Wtedy donosić na kogoś to często znaczyło sprzedawać go np.Służbie Bezpieczeństwa, tajnej policji, która szukała donosicieli politycznych, a tych dało się pozyskac szantażem za drobniejsze sprawki. Dziś doniesienie na policję oznacza strzeżenie prawa, zabezpieczanie interesu publicznego, naszego, wspólnego.

Gość • Wtorek [23.03.2021, 17:12:19] • [IP: 5.173.138.**]

Może do niemieckich elektrowni opalanych drewnem ?

Gość • Wtorek [23.03.2021, 17:07:51] • [IP: 37.47.129.**]

Odpowiadam domnie

Gość • Wtorek [23.03.2021, 16:48:09] • [IP: 178.238.247.**]

Temat bajka...jak wiele. Zaglądam tu coraz rzadziej bo podobny poziom jak w telewizji.

Gość • Wtorek [23.03.2021, 16:47:47] • [IP: 31.0.94.***]

Kolejny maruda co mu sie nudzi

Gość • Wtorek [23.03.2021, 16:37:58] • [IP: 176.221.122.***]

Jestem ciekaw czy jak przejeżdża tamtędy szambo-wóz, to czy zastanawia się gdzie jest wywożone gówno.. hm

Gość • Wtorek [23.03.2021, 16:36:44] • [IP: 176.221.122.*]

Leży źle, wywożą źle. Weź się mieszkańcu do jakiejś roboty a nie siedzisz w oknie i wymyślasz pierdolety.

Gość • Wtorek [23.03.2021, 16:33:44] • [IP: 2.243.139.***]

wywoza domnie pod Dom

Gość • Wtorek [23.03.2021, 16:29:03] • [IP: 185.210.39.***]

MOŻR DO TORUNIA TAM CIĄGLE MAŁO :)

Gość • Wtorek [23.03.2021, 16:23:18] • [IP: 164.127.44.**]

Pamiętam, jak kiedyś pojechałem na sam koniec" worka", nawet dalej, do Niemiec i po drodze, na tej leśnej drodze widziałem faceta z samochodem typu pick-up, jak nakładał pnie do samochodu. Zadzwoniłem stamtąd na policję, policja przyjęła zawiadomienie, nie wiem, co się stało dalej, czy on miał prawo brać te pnie. A teraz, niedawno spostrzegłem znak drogowy przy wjeździe w kierunku tego" worka", tam jest zakaz wjazdu samochodów, to musiało być wtedy nielegalne - chyba że miasto pozwoliło awansem.

Gość • Wtorek [23.03.2021, 16:23:03] • [IP: 108.29.78.**]

ormo wiecznie zywe

Gość • Wtorek [23.03.2021, 16:12:45] • [IP: 213.205.194.**]

Proponowano zakup drewna na opał, czytałem na waszym portalu a gdy się zgłosiłem w Urzędzie Miasta o zakup drewna...nie posiadamy drewna opałowego...Pewnie, że nie posiadacie bo poszło bokiem w innym kierunku. ..

Gość • Wtorek [23.03.2021, 16:12:40] • [IP: 95.90.245.**]

Poco ci wiedzieć kochany mieszkańcu Świnoujścia ? ?

Gość • Wtorek [23.03.2021, 16:12:06] • [IP: 176.221.122.***]

Do kominków ?!

Gość • Wtorek [23.03.2021, 16:10:43] • [IP: 77.252.46.**]

Do lasu😄😄😄

Gość • Wtorek [23.03.2021, 16:10:24] • [IP: 176.221.123.*]

No gdzie?? Do kominków swoich i kierownictwa wiadomo He! He!

Gość • Wtorek [23.03.2021, 16:09:02] • [IP: 88.218.255.*]

do tartaku

Gość • Wtorek [23.03.2021, 16:06:40] • [IP: 31.0.71.***]

Mieszkaniec pokaż tablice rejestracyjne będziemy wiedzieć gdzie pojechało

Gość • Wtorek [23.03.2021, 16:05:33] • [IP: 176.221.122.***]

to jedz za nim i będziesz wiedział

Oglądasz 26-50 z 60
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■