POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.03.2021, 13:28:04] • Świnoujście

Czerwona kanapa przyciąga? Zobacz film!

Czerwona kanapa przyciąga? Zobacz film!

fot. Czytelnik

Mamy dla czytelników zagadkę od czujnego mieszkańca. Dokąd biegnie szczurek wieczorową porą? Czy chciałby się wkręcić na basen miejski żeby poleżeć na ekskluzywnej czerwonej kanapie?



A może chciałby pobuszować w mchu zielonym? Jak by na to nie patrzeć miastu przydałaby się deratyzacja.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-32 z 32

Mieszkaniec • Środa [31.03.2021, 11:29:54] • [IP: 5.173.131.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Szczur • Środa [31.03.2021, 09:37:02] • [IP: 89.234.157.***]

Miasto NAM pięknieje! Za wszechobecny syf dziękujemy, panie prezydencie! Obiecujemy namnażać się z zapałem!

Gość • Środa [31.03.2021, 07:13:49] • [IP: 185.130.44.***]

Czerwona kanapa - kluczowa inwestycja w mieście Czerwonych Szwagrów - Szwagiersdorfie. A resztę miasta przykryje Beton i ekskluzywny Mech.

Gość • Środa [31.03.2021, 05:48:55] • [IP: 188.147.10.***]

Szczury są wszędzie, też w Niemczech, 3 lata temu w Heringsdorfie w środku dnia widziałem przy muszli koncertowej, przy ławkach, gdzie matki z dziećmi siadają. Artykuł na siłę, o kanapie już było.

Gość • Środa [31.03.2021, 04:35:17] • [IP: 62.69.229.**]

Czy to są drzwi zewnętrzne? Taki paździerz? Przecież wystarczy potraktować je z kopa i po drzwiach. Kanapa za 40 tysięcy, a drzwi za stówkę albo dwie.

Gość • Środa [31.03.2021, 00:09:55] • [IP: 5.173.137.***]

Różowa lub szara to rozumiem, czerwona od swieta.

Gość • Wtorek [30.03.2021, 22:28:24] • [IP: 77.20.139.***]

Możecie już wreszcie przedtać pisać o tej kanapie i mchu? To się stało nudne. Był artykuł na ten temat, w porządku, mieszkańcy mają prawo wiedzieć, co się dzieje w mieście i na co są wydawane pieniądze z budżetu. Ale na jednym artykule się nie skończyło... Niemal codziennie przypominana jest ta kanapa. Jak nie w artykule, to w komentarzach. Kanapa i mech - wałkowane na okrągło. To żenujące. Naprawdę nie ma w Świnoujściu ważniejszych problemów? Nawet tu - można było poruszyć problem szczurów bez wspominania o czerwonej kanapie.

Gość • Wtorek [30.03.2021, 19:41:35] • [IP: 31.0.123.**]

Jaki słodziak, ręce precz od szczurka !!

Gość • Wtorek [30.03.2021, 19:34:06] • [IP: 5.173.40.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [30.03.2021, 19:19:25] • [IP: 37.248.172.**]

Mentalność zabugowska z głębokiej prowincji rzuca chlebem z okien myśląc że dokarmia ptactwo, a tak naprawdę sprowadza szczury!!

Gość • Wtorek [30.03.2021, 19:01:35] • [IP: 37.47.128.**]

PANI MICHALSKA -ZAMIAST ZGŁASZAĆ OBIEKT DO KONKURSU... WEŹCIE SIĘ ZA ODSZCZURZANIE MIASTA, BO WSTYD!

Gość • Wtorek [30.03.2021, 18:03:50] • [IP: 176.221.123.***]

ja mam kocury jak były szczury tak obecnie omijają moją posesje.

Gość • Wtorek [30.03.2021, 17:49:22] • [IP: 178.235.147.**]

Do Paryża se pojedź czytelnik. Zobaczysz szczury jak koty przy każdym śmietniku.

Gość • Wtorek [30.03.2021, 17:30:25] • [IP: 31.11.131.***]

Miasto na wodzie to i są szczury ;) także dbajcie o koty.

Gość • Wtorek [30.03.2021, 17:10:24] • [IP: 178.238.253.***]

Policja koniecznie powinna przejąć ten portal... śmiechu warte. Pozabijajcie się nawzajem trolki.

Gość • Wtorek [30.03.2021, 17:07:53] • [IP: 109.70.100.**]

16:58:17 - Wy****alaj komuchu. Jak marzy ci się cenzura, to won do Kima... To nie jest portal dla takich lamusów jak Ty. Nikt Ci siłą tutaj nie karze zaglądać lamusie - obecność nie jest obowiązkoważmuropachole.

Gość • Wtorek [30.03.2021, 17:02:21] • [IP: 185.210.39.***]

Szczury biegające po śmietnikach i podwórkach w tej okolicy to żadna nowość. A co do szafek na buty - to nie, nie maA - niestety szatnie na tym basenie są beznadziejne. Kurtki trzeba upychać do maleńkich szafeczek. Dobrze, że jeszcze butów nie trzeba do nich wciskać. Na starym basenie kwestia szatni na odzież wierzchnią i obuwie była lepiej rozwiązana.

Gość • Wtorek [30.03.2021, 16:58:17] • [IP: 178.238.253.***]

Wyłączcie komentarze! Ten portal na prawdę już nie ma o czym pisać?

Gość • Wtorek [30.03.2021, 16:34:38] • [IP: 89.151.36.***]

...znowu lewactwo ze swoimi , , pomysłami, ,. Przecież nikt już nie wierzy ani lewactwu czy też Partii Obciachu. Nadchodzi czas młodych myślących po Polsku. Lewactwo pozostanie zawsze lewactwem. Najlepszym przykładem myśl zaprezentowana przez p.A. Mamy się martwić o przedsiębiorców bo oni tacy biedni i skrzywdzeni... Czy pomyślała o zwykłych mieszkańcach?. o samotnych matkach?, o niepełnosprawnych? Przecież nie jest tak że lewactwo albo koniec świata. Mamy wybór...

Gość • Wtorek [30.03.2021, 16:19:33] • [IP: 89.64.33.*]

To nie szczurek, to Arłukowicz szuka " wyjścia" z PO.

Gość • Wtorek [30.03.2021, 16:18:31] • [IP: 89.151.36.***]

...do blekotka zmierza bo pewnie gniazdo buduje...

Gość • Wtorek [30.03.2021, 15:58:47] • [IP: 176.221.113.**]

Haha i dobrze. Niech się mnożą na potęgę. Trzeba im karmniki porobić jeszcze.

Gość KB • Wtorek [30.03.2021, 15:23:45] • [IP: 37.47.81.**]

To wszystko wina tych BARANÓW co dokarmiają ptactwo z okien więc należy tępić takich ludzi i publicznie ich szykanować!!

Gość • Wtorek [30.03.2021, 15:21:51] • [IP: 87.78.246.***]

Wyscig szczurow po trzynasta emerytore.

Gość • Wtorek [30.03.2021, 15:20:58] • [IP: 37.47.111.**]

Na gdyńskiej też są pewnie wyruszyły dalej

Gość • Wtorek [30.03.2021, 15:00:40] • [IP: 212.165.108.***]

Jeszcze będziecie rosół ze szczurów gotować. Ja to wam mówię prezes jaróś.

Gość • Wtorek [30.03.2021, 14:39:18] • [IP: 78.10.206.*]

Mnie bardzie interesuje to obuwie na korytarzu. Nie ma tam żadnej szafki, żeby je schować, tylko tak na widok publiczny wywalone te platfusy?

Gość • Wtorek [30.03.2021, 14:33:36] • [IP: 46.231.56.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [30.03.2021, 14:25:32] • [IP: 176.221.113.***]

Szczury szykują się na pobyt w saunie ?

Gość • Wtorek [30.03.2021, 13:58:33] • [IP: 5.184.192.**]

W śmietnikach na Boh.Wrzesnis 48-51 szczury chodzą a nie widać trutek na szczury.Czy Spółdzielnia zamierza coś z tym zrobić??

Gość • Wtorek [30.03.2021, 13:47:45] • [IP: 176.221.122.***]

rzmuras utevo res ina rat

Gość • Wtorek [30.03.2021, 13:46:35] • [IP: 31.0.176.**]

POPIELA TEŻ MYSZY ZJADŁY.

Oglądasz 1-32 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■