POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [27.03.2021, 18:51:30] • Świnoujście

Mieszkaniec: Nie tylko Rusałka, zobaczcie co dzieje się przed szpitalem. Kolejka do szczepień jak za komuny

Mieszkaniec: Nie tylko Rusałka, zobaczcie co dzieje się przed szpitalem. Kolejka do szczepień jak za komuny

fot. Czytelnik

Ostatnio wiele emocji wśród mieszkańców wywołuje temat szczepień przeciwko koronawirusowi. Najpierw jeden z Czytelników poruszył temat kolejek do szczepień i braku odstępów pomiędzy czekającymi w Zakładzie Przyrodoleczniczym Rusałka. Teraz mieszkaniec prosi o zwrócenie uwagi na to, co dzieję się przed punktem szczepień w świnoujskim szpitalu. - Kolejka jak za komuny - pisze mieszkaniec.

Jak widać na przesłanym na kontakt@iswinojscie.pl zdjęciu o zachowaniu jakichkolwiek odstępów nie ma tutaj mowy. - Ludzie stali na zewnątrz, a pogoda tego dnia nie rozpieszczała - pisze Czytelnik.

A może po prostu lubimy postać sobie w kolejkach bo dla niektórych z nas to taki powrót do przeszłości?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 79, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 79

Gość • Środa [31.03.2021, 13:05:41] • [IP: 176.221.122.**]

Nie wiem, śmiać się czy płakać?. Albo to ludzie odważni, świadomie biorący udział w eksperymentalnej terapii genowej albo przestraszeni propagandą" niezależnych" dealerów-ekspertów big pharmy. Obstawiam to drugie. A badania zbyt skutecznej i zbyt taniej Amantadyny w lesie... ech.

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 18:31:52] • [IP: 178.238.252.**]

To skandal!! jeden na drugim!! gdzie bezpieczeństwo?? co za ludzie!! mózgi sobie zaszczepcie!!

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 10:23:44] • [IP: 185.56.80.**]

Kolejka za powolną trutką.

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 00:27:13] • [IP: 176.221.123.***]

Jeśli ma się wyznaczoną dzień i godzinę to nie wiem po co stoi kolejka, czy tak trudno wywoływać kolejnych pacjentów. Gdy powiadamia się nas o dniu i godzinie szczepienia powinno powiadamiać się nas który będziemy mieli numer szczepienia tego dnia i wtedy niech sobie barany stoją jak na redyku w Dolinie Chochołowskiej.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 23:41:51] • [IP: 31.11.129.**]

Jest data jest godzina wyznaczona po co przychodzić wczesniej to jest chore. .

Gość • Niedziela [28.03.2021, 17:33:08] • [IP: 5.173.128.***]

Covidianie

Gość • Niedziela [28.03.2021, 15:22:57] • [IP: 188.146.165.**]

"Gość • Niedziela [28.03.2021, 10:22:16] • [IP: 37.47.142.**] Przecież każdy ma na swoją godzinę, po co przychodzi tak wcześnie i tworzyć kolejki, a obostrzenia ??" Kolejny dupek publikuje swoje przemyślenia...Miałem przyjść na g. 13. Poinformowano mnie o tym telefonicznie 2 g. wcześniej. O 13 byłem pod szpitalem. Wyszedłem po szczepieniu o. ...15.00. Nie stałem tam w tłumie, odsiedziałem ten czas w samochodzie.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 15:19:43] • [IP: 188.146.165.**]

"Gość • Niedziela [28.03.2021, 13:35:36] • [IP: 185.210.39.***] PISlamisci zegarka nie ogarniają wolą być już oswice." Ty żydowski przygłupie ludzie przychodzą na wyznaczoną godzinę. Skąd ty karaluchu wiesz że tam czekają ci" pislamiści". Naucz się szczylu polskiej ortografii. CHAMSKI WYPIERDEK!!

Gość • Niedziela [28.03.2021, 14:36:52] • [IP: 84.215.229.**]

Mam godzinę jadę a nie wcześniej i stoję w kolejce

Gość • Niedziela [28.03.2021, 14:25:52] • [IP: 88.218.254.*]

tylu chętnych do eksperymentu, gratuluję odwagi, cóż za poświęcenie dla dobra ludzkości

Gość • Niedziela [28.03.2021, 14:20:08] • [IP: 31.0.176.***]

TAK TYFUSY SIĘ ZARAŻAJĄ A POTEM INNYCH.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 14:14:55] • [IP: 31.0.176.**]

MAJA OKAZJE SIĘ ZARAZIĆ I KRZYŻYK IM NA DROGĘ. W KOŚCIELE I NA ŚWIĘTA BĘDZIE POWTÓRKA Z ROZRYWKI. WYZDYCHAJĄ MOŻE BĘDZIE SPOKÓJ. OSOBY KTÓRE SAME SIĘ ZARAŻAJĄ TO ZDYCHAJĄ NIE UMIERAJĄ.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 13:45:20] • [IP: 62.69.251.***]

przychodzą wcześniej żeby świeżą astrezeneke dostać

Gość • Niedziela [28.03.2021, 13:37:01] • [IP: 178.238.250.**]

No i co Paniemurkiewicz, jak Pan jechał na" Energetyka" tam miałem wyznaczona godzinę i bez problemu zaszczepiony. Ale Pana obsesja w stosunku do pewnych osób przeraża.A kiedyś głosowałem na Pana i jest mi wstyd go

Gość • Niedziela [28.03.2021, 13:35:36] • [IP: 185.210.39.***]

PISlamisci zegarka nie ogarniają wolą być już oswice.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 13:28:31] • [IP: 89.151.38.**]

Nawet w instytucjach publicznych siedzą baby bez maseczek i obsługują.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 13:19:41] • [IP: 31.0.49.***]

W Rusałce mówią że jeszcze 80 Latków nie zaszczepili. A to dziwne że przed 70 latkami z grupy 60 Latków, rodziców psełdo radnej z metra ciętej już zaszczepili? I to w Rusałce? Można? A reszta czeka i czeka na termin! Jaki? Dostając odpowiedzi, że czekamy na 80 Latków? To ilu ich jest w Świnoujściu? Chyba z niemieckimi chrupkami? A ludzie stoją jak debile w kolejkach! To jest harmonogram? Czego?

Gość • Niedziela [28.03.2021, 12:53:38] • [IP: 89.151.33.***]

Gdzie są wspaniałe panie z sanepidu które tak ochoczo chodzą z policjantami i sprawdzają czy w sklepach przestrzegane są zalecenia.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 12:46:32] • [IP: 176.221.122.***]

to nie kolejka do szczepien, nie kłam to do zbadanian wyniku i po chu kłamiesz kasiore za to trzepiesz ??

Gość • Niedziela [28.03.2021, 12:28:14] • [IP: 188.146.164.***]

Ludzie bardzo chętnie wybierają sobie szpital, bo ich zdaniem tutaj jest najlepiej. Szpital daje informacje, że proszę przychodzić na wyznaczoną godzinę. Ale co, jest odwrotnie niż w samolocie. To samo, jak płacą podatek w kasie urzędu. Ludziska nie mają internetu? Nie, to nie to, to muszą sobie poplotkować. I tyle. Brawa dla szpitala. Ta ilość ludzi chcących się tam zaszczepić, mówi o dobrze kierowanym szpitalu i fachowcach tam zatrudnionych. I tyle.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 12:08:37] • [IP: 176.221.122.***]

Ludzie sami stoją w kolejce stojąc jeden za drugimi chuchają jeden na drugiego, podobnie w sklepach

Gość • Niedziela [28.03.2021, 11:52:39] • [IP: 88.156.233.***]

Przecież mamy pis komunę więc nic się nie zmieniło.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 11:42:46] • [IP: 37.8.230.***]

A jednak szczepią. ZLE czy DOBRZE ?? Cieszy, że tyle chętnych ale odległosci nie zachowano.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 11:30:36] • [IP: 5.173.138.*]

A jaki dystans zachowują...Za ciasno na chodniku? Szok.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 10:28:21] • [IP: 31.11.129.***]

A ja uważam że to nie wina szpitala tylko głupich ludzi. Po co przychodzą wcześniej? co chcą dostać lepszego?

Oglądasz 1-25 z 79
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■