POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [27.03.2021, 21:19:58] • Świnoujście

Młodzi raperzy ze Świnoujścia nagrali kolejny utwór! Małym gestem chcą podbić Wasze serca

Młodzi raperzy ze Świnoujścia nagrali kolejny utwór! Małym gestem chcą podbić Wasze serca

fot. YouTube

Mały gest - tak brzmi tytuł kolejnego utworu nagranego przez młodych raperów ze Świnoujścia. - Długotrwały lockdown sprawił, że sytuacja wielu osób jest bardzo napięta, przez co w otaczającym nas społeczeństwie jest jeszcze więcej podziałów. Ludzie się od siebie oddalają i tym numerem chcemy wyjść na przeciw takiej sytuacji i przypomnieć, że tak naprawdę każdy z nas nawet najmniejszym gestem może zacząć lawinę dobra. - mówią Wavey (Adrian) niejestemtymgosciem (Sebek) i Młody Bazyl (Szymon).

Jak podkreślają poprzez swoją twórczość chcą nieść dobre przesłanie.

- Mamy nadzieję, że dzięki tej piosence chociaż jedną osobę zmotywujemy do wykonania jakiegoś małego, dobrego gestu - dodają młodzi twórcy.

Jakiś czas temu na łamach portalu iswinoujscie.pl informowaliśmy o nowym teledysku raperów ze Świnoujścia do piosenki "Kropla krwi".

Jak podkreślają w rozmowie z nami nie powiedzieli jednak jeszcze ostatniego słowa i mają wiele ciekawych, muzycznych planów na przyszłość. Jakich? O tym dowiemy się zapewne wkrótce, a teraz kto nie słyszał nowej piosenki młodych świnoujścian niech kliknie w link poniżej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 80, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 80

Gość • Niedziela [28.03.2021, 11:56:34] • [IP: 176.221.123.**]

fujare sobie jeszcze na czole wydziargaj

Gość • Niedziela [28.03.2021, 11:47:45] • [IP: 176.221.122.***]

Sprowadzili w Polsce ten gatunek do hip hopolo.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 11:42:07] • [IP: 176.221.123.***]

Mały dobry gest chłopaki to wy zróbcie w pierwszej kolejności, a to jest przestańcie nagrywać te disco polo, zróbcie to dla narodu Błagam !!

Gość • Niedziela [28.03.2021, 11:23:55] • [IP: 88.218.253.***]

raperoł, nasze świnoujskie 2Paki:))) Snoop Doggy:) znaleźli sobie hamerykańskie autorytety ale te z warszawki bonusy z ciemnej strefy. RAPEROŁ:)

Gość • Niedziela [28.03.2021, 11:12:44] • [IP: 83.23.223.**]

Super chłopaki

Agusia • Niedziela [28.03.2021, 11:10:00] • [IP: 178.238.252.***]

Fajna muza chłopaki tak trzymać. Brawo wy!

Gość • Niedziela [28.03.2021, 10:44:15] • [IP: 5.173.145.***]

Brawo rosna nam prawdziwe Pikeje czyli nie tylko warszawa ma disco polo, rap

Gość • Niedziela [28.03.2021, 10:19:33] • [IP: 91.231.92.***]

Prawdziwy świnoujski raper to Grzechu Frejnik.

Gang z m20 • Niedziela [28.03.2021, 10:09:16] • [IP: 37.47.145.***]

ahahahahah jak to jakieś patuski

Gość • Niedziela [28.03.2021, 10:04:22] • [IP: 195.16.79.**]

Gość • Niedziela [28.03.2021, 10:03:34] • [IP: 31.11.131.***]

Uwielbiam Was!! Jesteście madrymi młodymi ludźmi. Panowie myślę że zawojucie jeszcze świat! Pokażcie innym jak wygląda miłość i szacunek do drugiego człowieka. Brawo!

Gość • Niedziela [28.03.2021, 10:03:05] • [IP: 83.23.81.***]

Brawo Panowie... Mała uwaga dla wszystkich „ekspertów muzycznych”: wiem z pewnych źródeł, że Chłopaki raczej nie czytają komentarzy, więc nie silcie się na złośliwość, natomiast fachowcy, którzy słyszą tu wiewiórki niech przełączą odtwarzacze na 33 1/3 obrotów (jeśli nie wiecie o czym piszę to nie jesteście prawdziwymi ekspertami). „Mister Busta Ryhmes”’, jeśli usłyszałbyś stylówę swojego idola, to finalnie skomentowałbyś, że go podrabiają i grają bez pomysłu, tak więc nie słuchaj i nie komentuj. Jeśli chodzi i autotune, to jest to efekt wokalny dostępny dla wszystkich i można z niego korzystać, tak jak korzysta się ze wszystkich efektów np. overdrive’ów gitarowych, czy innych chorusów. Na koniec informacja dla „dziennikarzy muzycznych, publicystów muzycznych i melomanów”pytających szydząco, czy to jest rap?. Muszę was zmartwić, ponieważ definicja rapu mówi o melorecytacji rymowanej lub nie, czyli Panowie jak najbardziej zawierają się w tym przedziale. Pozdrawiam i życzę powodzenia naszym rodzimym Raperom

Gość • Niedziela [28.03.2021, 09:59:34] • [IP: 178.238.246.***]

Słabe i żałosne

Samuraj • Niedziela [28.03.2021, 09:48:35] • [IP: 89.151.34.***]

Idziecie w dobrym kierunku...3mam za was kciuki...

Gość • Niedziela [28.03.2021, 09:36:44] • [IP: 194.218.155.***]

Haha rapery z nad morza

Gość • Niedziela [28.03.2021, 09:34:59] • [IP: 188.147.10.***]

Estetyka mi obca, wolę rock, blues-rock, jazz, soul, muz.poważną, ALE... oni podają tekst wyłamujący się ze schematu rapu czy innych modnych nurtów I PASUJĄCY DO WIELKANOCY - cytuję:" sex, narkotyki i szmal a jednak depresje.." czy:" wyjdź do człowieka". Przekaz pozytywny! A dziś króluje estetyka brzydoty, prowokacji, wulgaryzmów... Co z Wami, ludzie? Nie zarobicie! ;)

Karamba • Niedziela [28.03.2021, 09:33:05] • [IP: 77.75.244.***]

...a kolendy umiecie tańczyć?? Buraki.

HASSANO • Niedziela [28.03.2021, 09:30:47] • [IP: 77.75.244.***]

Ksywy poch..u!. ..dzieciaki...prawie jak czarni.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 09:14:53] • [IP: 37.47.131.***]

Popłakałem się ze śmiechu, poziom rapu dno, piszczą wyją jakby ktos ich dymal a sam teks pasuje do disco polo

Świnoujście • Niedziela [28.03.2021, 09:02:26] • [IP: 5.173.130.***]

Większość komentujących to znawcy i eksperci na skalę światową, tylko szkoda że nikt z nich nic nie nagrał ani nie zaśpiewał. Dla mnie git.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 08:59:00] • [IP: 37.47.153.***]

Kurde nie całą minutę dałem radę tego czegoś słuchać... to nawet koło rapu nie przechodziło, to takie trochę discopolo ciul wie z czym. Chłopaki jest więcej rzeczy, którymi możecie miło zaskoczyć mieszkańców jedną z nich to np. Nie nagrywać.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 08:42:36] • [IP: 37.47.185.**]

Gość • Sobota [27.03.2021, 23:06:55] • [IP: 188.146.163.**] - skąd w tobie tyle negatywnych emocji i pogardy dla innych ?!

Gość • Niedziela [28.03.2021, 08:24:48] • [IP: 62.69.252.***]

DRUGI GŁOS SZYMONA!!

Gość • Niedziela [28.03.2021, 08:24:45] • [IP: 78.10.206.**]

Jakiś taki gejowski ten niby" rap". Cypress Hill, ani Ol' Dirty, to to nie jest.

Gość • Niedziela [28.03.2021, 08:05:53] • [IP: 176.221.122.*]

Super..powodzenia

Oglądasz 26-50 z 80
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■