POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.03.2021, 18:11:59] • Świnoujście

Mieszkaniec: Weszli na dach garaży. Amatorzy mocnych wrażeń, czy ofiary nudy i głupoty?

Mieszkaniec: Weszli na dach garaży. Amatorzy mocnych wrażeń, czy ofiary nudy i głupoty?

fot. Czytelnik

Dwoje młodych ludzi postanowiło wejść na dach garaży znajdujących się w centrum miasta. Mieszkaniec zastanawia się, czy byli to amatorzy mocnych wrażeń, czy po prostu ofiary nudy i głupoty. - Może jedno i drugie - pisze Czytelnik. Jedno jest pewne, piesze wycieczki po dachach raczej do najbezpieczniejszych nie należą.

Zdjęcie od Czytelnika dostaliśmy na kontakt@iswinoujscie.pl Mieszkaniec był wyraźnie zdziwiony, gdy wyszedł na balkon i zobaczył dwoje młodych osób, które spacerują po dachu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Środa [31.03.2021, 21:20:35] • [IP: 5.173.138.***]

CHŁOPAKI JAK BĘDZIECIE NA DACHU JESZCZE RAZ TO WYSTAWCIE GOLE DUPY W STRONĘ TEGO PATAFIANA CO WAM FOTKI STRZELA.. TY STARY PIERDZIELU ALBO NIEDOWARTOSCOWANY MŁODZIEŃCZE...JESTES ZWYKŁYM KONFIDENTEM.SAM BYM POLATAL SOBIE PO DACHACH PRZYPOMINAJĄC MLODE LATA... . TOBIE KONFIDENCIE WYBUCHŁ GRANAT W KOŁYSCE DLATEGO NIE BIEGAŁEŚ PO DACHACH...

Gość • Środa [31.03.2021, 20:39:53] • [IP: 62.69.203.**]

Do admin.tej strony.Dla czego są pokazywane wulgarne komentarze??Jak napisałem że l przy Mazovi to nie Lina tylko Hol się nazywa to komentarz się nie pojawił.A tu proszę rodzynki że hej.Jakieś prawo prasowe was obowiązuje!!

Gość • Środa [31.03.2021, 20:24:26] • [IP: 37.248.225.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [31.03.2021, 19:51:51] • [IP: 89.64.122.***]

Jakoś jak bawialbmy się tam całym osiedlem 15 lat temu nikt nie robił afery

Gość • Środa [31.03.2021, 14:00:07] • [IP: 37.248.225.**]

SIUSIUMAJTEK NA DACHU. TO NOCNY SPERMO-LUD CO WYSYSA JAJA A Z TORBY STRZELA.

Gość • Środa [31.03.2021, 13:58:03] • [IP: 188.146.164.**]

Pewnie jakiś mega kozacki klip hiphopolo kręcili

Gość • Środa [31.03.2021, 13:39:22] • [IP: 87.78.246.***]

Proste, miasto patoli i debili.

Gość • Środa [31.03.2021, 13:11:47] • [IP: 176.221.123.**]

Ale problem za małolata najlepsza zabawa była na dachach i drzewach i nikt fot nie walił i wszyscy żyją

Gość • Środa [31.03.2021, 11:42:23] • [IP: 62.69.231.**]

Przygłupiej młodzieży jak widać nie brakuje - dobrze byłoby ustalić tych dewastatorów aby wyegzekwować odszkodowania za zniszczenia DACHÓW

Gość • Środa [31.03.2021, 10:32:45] • [IP: 88.199.162.*]

ale bzdury pan autor pisze

Gość • Środa [31.03.2021, 09:41:46] • [IP: 185.220.101.**]

Do: 31.03.2021, 05:59:53] • [IP: 31.60.52.***] Właziłeś na dachy, zamiast chodzić do szkoły...Poziom twojej gramatyki przeraża!

Gość • Środa [31.03.2021, 07:44:27] • [IP: 37.248.225.**]

RACHUNEK ZA CIEKNĄCY DACH WYSŁAĆ.

Gość • Środa [31.03.2021, 05:59:53] • [IP: 31.60.52.***]

no kto nie wlazil wiekszosc widze sie zgadza i powiem tak mlodosc i jeszcze raz mlodosc mialem w dziecinstwie 2 3 razy ze nawet spadlem przez dziure w dul garazu czy na dawnej swiniarni ale bylo nisko to bylo sie mozna posikac z smiechu zostaja wspomnienia wiadomo poobijany czy nawet zlamana noga czy reka ale bylo sie szczesliwym nie jestem stary raczej koniec tego pokolenia kture zamiast siedziec przed kompami latalo po podworku czasami bylo zle tyljko wtedy jak sie kucilismy w grupie ale czsmi tak bywa w mlodym wieku i na koniec wscipski przerazony zciem czytelnijku ogarnij sie i moze wkocu bys zostawil pilota i tez bys wyszedl porobic cos na swierzym powietrzu a nie tylko przed telefizorem w sarych kapciach i z orderem ubeka za wiernosc stalinowi

Gość • Środa [31.03.2021, 00:12:34] • [IP: 37.248.225.**]

PEWNO ZAPŁACI ZA CIEKNĄCY DACH.

Gość • Środa [31.03.2021, 00:11:09] • [IP: 37.248.225.**]

PO JAJKA NA ŚNIADANIE WSZEDŁ NA DACH?

Gość • Środa [31.03.2021, 00:09:58] • [IP: 37.248.225.**]

SPERMOLUDEK NA DACHU?

Gość • Wtorek [30.03.2021, 23:35:30] • [IP: 176.221.122.*]

Może to nic dobrego ale jak miałem lat kilka - naście to właziło się nie na takie" obiekty". I jakoś żyję. Staruszkowie nie wiedzieli ale Internetu nie było. A dziś -sensacja!

Gość • Wtorek [30.03.2021, 22:44:31] • [IP: 178.238.253.**]

O matko znowu jakiś ormowiec czuwa, ludzie chyba naprawdę nie maja co robić, ze zajmują się innymi. Współczuje

Gość • Wtorek [30.03.2021, 22:34:05] • [IP: 213.155.174.**]

TO ZAPEWNE PALPA PCK W TEJ SWOJEJ PEDALSKIEY KOMNINIARECZCE KRĘCI SWOJE FILMIKI DO TEJ SPIERDZIELINY KTÓRĄ ŚPIEWA

Gość • Wtorek [30.03.2021, 21:58:21] • [IP: 185.210.37.**]

Hana tez za małolata biegałam po tych dachach xD

Gość • Wtorek [30.03.2021, 20:52:58] • [IP: 176.221.123.***]

I co się stało? Kiedyś na leningradach się opalalo i nikomu nic się nie stało.

Gość • Wtorek [30.03.2021, 20:20:59] • [IP: 89.151.37.**]

no i co takiego sie stało?

Gość • Wtorek [30.03.2021, 20:16:56] • [IP: 213.234.73.***]

Całe dzieciństwo latałem po tych dachach i żyje. Zajmijcie się sobą

Gość • Wtorek [30.03.2021, 20:16:48] • [IP: 37.248.219.***]

Co ten ów czytelnik wie o dachach. Sam pracuje na dachach i to o wiele bardziej wyższych i stromych niż ten i czasami też nie ma jak się dobrze zabezpieczyć więc pełna partyzantka.

Gość • Wtorek [30.03.2021, 20:00:38] • [IP: 77.88.191.**]

A to nie ci chłopcy z morskiej, nagrywający teledyski do disco polo?

Oglądasz 1-25 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■