POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.03.2021, 22:16:47] • Świnoujście

Mieszkaniec: Przed laboratorium na Mieszka I dzień świstaka. Prawie codziennie rano kolejka do testów na COVID - 19

Mieszkaniec: Przed laboratorium na Mieszka I dzień świstaka. Prawie codziennie rano kolejka do testów na COVID - 19

fot. Czytelnik

Kolejka do punktu szczepień, kolejka do testów na COVID - 19 tak często wygląda codzienność przy ulicy Mieszka I. Jak opisuje Czytelnik najgorzej jest w godzinach porannych. Wtedy przed laboratorium ustawia się sznureczek osób chcących wykonać test na koronawirusa. - Przed laboratorium na Mieszka I dzień świstaka. Codziennie rano kolejka do testów na COVID - 19 - pisze mieszkaniec.

Czytelnik porusza także inną ważną kwestię, zwraca uwagę jak wygląda pobieranie wymazów w kierunku koronawirusa u naszych niemieckich sąsiadów. - Żeby zrobić test w punkcie szybkich testów w Ahlbecku wystarczy zapisać się przez internet. W Niemczech się da, a u nas już nie? - pyta mieszkaniec.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 61, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 61

Gość • Środa [31.03.2021, 11:50:39] • [IP: 109.196.114.*]

To ci co po burdelech sie woza i melanzuja w ukrytych knajpach.Na spedach bydla z piorunam8 nie bylo covida a w josciolach jest? Gońcie sie niedorozwoje...kosciola w Polsce nie zniszczycie.to nie holandia czy belgia.bolszewiska swolocz

Gość • Środa [31.03.2021, 11:23:05] • [IP: 37.248.225.**]

CI Z KOŚCIOŁA W KOLEJCE?

Gość • Środa [31.03.2021, 10:58:15] • [IP: 37.30.21.**]

Same młode żuczki na co dzień kpiący z wirusa bez odstępu bez maseczki...

Gość • Środa [31.03.2021, 10:57:01] • [IP: 88.218.255.***]

Dzisiaj znowu te same dane, co od tygodnia. Powiat Świnoujście na stronie gov.pl- 21 zakażonych, 77 testów, 331 kwarantanna, nikt tego nie aktualizuje, nikt nie sprawdza?

Gość • Środa [31.03.2021, 10:53:30] • [IP: 188.146.166.***]

Dzisiaj te same dane. Panie Redaktorze, proszę zweryfikować dane o zakażeniach, które to pojawiają się na stronie gov.pl. Wg niej w Świnoujściu od kilku dni te same dane, 21 zakażonych, 77 testów, 331 osób na kwarantannie. Może warto zapytać sanepid, bo żyjemy w niewiedzy.

Gość • Środa [31.03.2021, 10:47:35] • [IP: 37.47.155.***]

Zwiększyć miejsca pobrań.

Gość • Środa [31.03.2021, 10:44:29] • [IP: 37.248.225.**]

TO CI CO BYLI W KOŚCIELE?

Gość • Środa [31.03.2021, 10:34:49] • [IP: 176.221.113.**]

Przecież na godzinę się umawia na test więc dlaczego oni wszyscy tam przyszli o jednej porze? Aż tak wiele osób podejrzewa u siebie koronawirusa i stoją tak w kupie?! Co za nieodpowiedzialni ludzie!

Gość • Środa [31.03.2021, 10:21:38] • [IP: 176.221.122.***]

Wystarczy robic mniej testow to znow sie dowiemy, ze wirusa nie trzeba sie bac. Jak sie zrobi wiecej testow to bedzie ponownie powod do dokrecenia sruby i tak w kolko a barany stoja w kolejce...

Gość • Środa [31.03.2021, 09:40:54] • [IP: 188.146.165.***]

W przychodni na Dąbrowskiego pokój 104 pobierają od 9:00 I nie trzeba na dworze stać jak bydło

Gość • Środa [31.03.2021, 09:17:13] • [IP: 176.221.122.*]

Anty covidowi idioci w natarciu, foliarze, ziębiści, płaskoziemcy, szarlatani i tym podobni debile na start.

Gość • Środa [31.03.2021, 09:14:15] • [IP: 45.88.96.**]

Zamknąć granice i kolejki się skończą

Gość • Środa [31.03.2021, 08:48:34] • [IP: 88.218.255.***]

Panie Redaktorze, proszę zweryfikować dane o zakażeniach, które to pojawiają się na stronie gov.pl. Wg niej w Świnoujściu od kilku dni te same dane, 21 zakażonych, 77 testów, 331 osób na kwarantannie. Może warto zapytać sanepid, bo żyjemy w niewiedzy.

Gość • Środa [31.03.2021, 08:43:21] • [IP: 46.231.56.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [31.03.2021, 08:29:34] • [IP: 62.69.253.**]

Każdy ma telefon i dziwię się, że nikt z tych ludzi nie dąży do wyjaśnienia sobie po co nam ten test. Już dawno naukowcy wyjaśnili o co w tym chodzi. Ludzie budzimy się !

Gość • Środa [31.03.2021, 08:18:05] • [IP: 188.146.166.***]

Od kilku dni przeprowadza się w Świnoujściu dokładnie tę samą liczbę testów czyli 77 i podają ten sam wynik pozytywnych testów czyli 21. W innych powiatach dane się zmieniają. Trochę dziwne.

Gość • Środa [31.03.2021, 08:01:54] • [IP: 62.69.251.***]

I stąd się wzięła III fala. Ale ciemny lud nie rozumie, łyka rządowy kit i kwiczy ze strachu

Gość • Środa [31.03.2021, 07:59:59] • [IP: 176.221.122.***]

Rzad juz robi mniej testow wiec zaraz oglosza po raz 20 wygrana z covidem i wypisza sobie premie. Zawsze jak wyborcy pisu wytrzezwieja i zaczynaja glosowac na inne partie to pis" ratuje" spoleczenstwo zeby znow odzsykac pare punktow...

Gość • Środa [31.03.2021, 07:46:05] • [IP: 176.221.122.***]

Wiec tak wygladaja chorzy na swiruska? Sa w stanie stac pare godzin w kolejce bedac chorymi na smiertelnie niebezpieczna chorobe? Swiat oszalal

Gość • Środa [31.03.2021, 07:35:30] • [IP: 176.221.122.*]

kolejka za wsadzenie sobie patyka przez nos do mózgu, przyjemnośc super, ja tam nie postoje w tej kolejce, wybieram kolejke np w biedronce

Gość • Środa [31.03.2021, 06:57:59] • [IP: 185.210.37.**]

Ale tak jest w całej Polsce

Gość • Środa [31.03.2021, 06:46:10] • [IP: 188.146.224.**]

W Polsce jak zwykle inaczej niż być powinno. Zamiast testy od 6 rano bo ludzie jadą do pracy na 8 to oczywiście od 10 do 12 jak już są w pracy. Dla kogo te testy?

Gość • Środa [31.03.2021, 05:45:59] • [IP: 176.221.122.**]

Bez maseczek i zachowania odległości...

Gość • Środa [31.03.2021, 05:06:01] • [IP: 31.0.43.***]

Komuno wróć

Gość • Środa [31.03.2021, 04:49:48] • [IP: 216.130.39.**]

Banda thebili. ... jeśli to robią z własnej inicjatywy lub daja sobie to wcisnąć. Taka to pandemia, iż aby wiedzieć że jest się chorym to koniecznie musi być test. Chociaz wynik dodatni to nie choroba. Widać nie potrzeba już nawet śniegu , aby bałwanów całe stado zobaczyć.

Oglądasz 26-50 z 61
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■