POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [29.03.2021, 10:34:37] • Świnoujście

Mieszkaniec: Wory pełne śmieci lądują na Jachtowej!

Mieszkaniec: Wory pełne śmieci lądują na Jachtowej!

fot. Mieszkaniec

Podczas spaceru w rejonie Basenu Północnego można obserwować budzącą się po zimowym śnie przyrodę. Niestety, widoki psują worki ze śmieciami podrzucone przez jakiegoś człowieka. Zdjęcia i informację zawdzięczany jednemu z mieszkańców.

- Przechodząc obok budynków z czerwonej cegły przy ulicy Jachtowej nie można nie zauważyć wypchanych worków.
Worki leżą przy ulicy i w krzakach a ich zawartość to różne śmieci.Jak widać znaleźli się oszczędni inaczej cwaniacy, którzy znaleźli sobie sposób na pozbywanie się śmieci.

Mieszkaniec: Wory pełne śmieci lądują na Jachtowej!

fot. Mieszkaniec

Może by tak zamontować w tym miejscu kamerkę i to jak najszybciej, zanim utoniemy w tym śmieciowisku? - pisze mieszkaniec.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 41

Gość • Środa [31.03.2021, 07:47:02] • [IP: 5.173.136.***]

A gdzie pan biegacz rejonowy z remodisu czemu tego nie wystawia do ulicy ? Zeby zabrali przy zbieraniu workow

Gość • Wtorek [30.03.2021, 16:11:23] • [IP: 188.146.162.**]

Serdeczne podziękowania dla pani Marty że schroniska, to ona wzięła sprawę w swoje ręce i zorganizowała sprzątanie po miejscu gdzie wcześniej dokarmiano koty wolno żyjące, nie wiem czemu nie zajęli się tym inne stowarzyszenia, a ty drobna szczupła dziewczyna tak to zorganizowała ze teraz tylko podziwiać pilnować żeby znów nie dopuścić do takiego bałaganu,

DZICZ • Wtorek [30.03.2021, 15:24:42] • [IP: 176.221.122.***]

ciekawe kto poleciał po akus haha

Gość • Wtorek [30.03.2021, 11:10:47] • [IP: 5.173.131.***]

Skoro pojechał w to miejsce i jest nazywany"skurwielem", słusznie zresztą, to dlaczego nie pojechał oddać to legalnie do Remondis?

Gość • Wtorek [30.03.2021, 07:08:28] • [IP: 5.173.128.***]

Żadnych poważnych. Tematów nic prawdy o soku z buraka. Bardziej pasuje. Sok z szamba. Karmicie nas. Tematami. Mniejszej rangi.

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 22:00:41] • [IP: 5.173.138.***]

Parę dni temu jadąc rowerem z Karsibor widziałem jak frajer wyrzucal z Mercedesa butelki plastikowe itd. Spieszyłem się, nie miałem czasu by podjechać, ale wiem co to za cymbał... Chamie łeb Ci obije nastepnym razem... Kszyczalem do ciebie.. Pamiętasz? Pomamietasz... Jak będziesz śmiecił a ja to zobaczę...

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 20:49:57] • [IP: 37.8.230.***]

Pytanie: gdzie jest straż miejska. Odpowiedź: obsługują w urzędzie dezynfekator i czujnik temperatury.Pozdrawiam straż miejską.

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 20:46:36] • [IP: 37.8.230.***]

Przy Mulniku to samo.

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 20:26:57] • [IP: 176.221.123.*]

Kultura części naszych rodaków, jest jak widać bardzo prymitywna. Dominuje u nich: tylko widzenie własnego czubka nosa i nie liczenie się z innymi oraz śmieszna pazerność, która skutkuje profanacją naszej przyrody i przestrzeni publicznej.Takie osobniki powinny być nie tylko ścigane ale należy na nich nasłać klątwę, bo matka natura przez takich pazernych maluczkich i pazernych bogatych, których przemysł jest tylko nastawiony na zysk, a nie myślą o inwestycjach w ochronę. I tak wszyscy razem wzięci demolują naszą planetę. Nawet ci, co tak chętnie szpanują w mieście dużymi suvami, nie pomyślą nawet, że oni też tylko dla swojej wygody trują więcej powietrze. Chyba, że mają już modele hybrydowe ale one też potrafią nie mało tej benzyny zużyć. Aż się prosi o zmianę mody na normalne zgrabne samochody osobowe z napędem hybrydowym a w przyszłości z wodorowym. Bo krążowniki szos w mieście, to pomyłka, ale wiadomo, komfort i wygoda na pierwszym miejscu. Kto jest świadomy, to ogranicza swój ślad węglowy.

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 17:06:41] • [IP: 188.146.162.**]

A na górce za działkami kotwica dziś było ogromne sprzątanie, Było to miejsce dla kotów, zebrało się tego 5 samochodów zorganizowała to pani że schroniska bardzo pomogli panowie z Remondis było ich aż 5 os.i kilka osób które społecznie pomagali sprzątać. szacunek dla tej pani że schroniska żeby nie ona to dalej byłby tam straszny balagan

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 16:56:16] • [IP: 185.220.101.**]

Te śmieci powinny trafić u tych Faryzeuszy i Bazyliszków, którzy podnoszą rączki za podwyżką odbioru śmieci.

Mieszkaniec • Poniedziałek [29.03.2021, 16:15:55] • [IP: 188.146.160.***]

Do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa warto to zgłosić.

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 15:28:42] • [IP: 176.221.123.***]

Co za ludzie, złapać i karać, karać i kazać sprzątać!

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 15:17:50] • [IP: 216.130.39.**]

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 13:39:42] • [IP: 83.23.226.***]. ... a ja te cecy widziałam i we Włoszech. ... i w Hiszpanii... we Francji a nawet u sąsiadów. ... a nawet sąsiadów z workami śmieci u nas. Balaganiarstwo to domena współczesności. Niech każdy popatrzy wokół siebie. Na te klatki schodowe swoich bloków. ... te wystawki pod drzwiami i odrapane i niszczone ściany ledwo co odnowionych klatek (bo w przypadku spółdzielni trudno nazywać to remontem chociaż kasa jak za remont) . Bo to nie moje. ... chociaz taki dzban jeden z drugim i tak za to placi w funduszach remontowych.

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 14:59:31] • [IP: 176.221.122.**]

do Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 14:33:23] • [IP: 178.3.251.***] Jak coś ci tam przeszkadza to idz i posprzątaj

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 14:33:33] • [IP: 176.221.122.**]

Do 13:46:59 Dla uściślenia, to nie jest kraj katolicki, to jest kraj z kościołem wyznania polskiego, bazujący na procedurze mszalnej kościoła katolickiego.

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 14:33:23] • [IP: 178.3.251.***]

No prosze i znowu" przemily"obrazek z miasta zwanego" kurortem"Wstyd i hanba!!

ody • Poniedziałek [29.03.2021, 14:21:27] • [IP: 88.156.206.**]

w parku tzw Zdrojowym także za HAMILTONEM jest wysypisko śmieci...obok 7-bunkrów...tam jest duzo papierów, więc może SM znajdzie, , właściela''''

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 14:19:47] • [IP: 37.47.177.**]

Gospodarz miasta inteligentny, pracowity, oddany miastu, a nie swojej facjatce - Potrzebny Na Gwałt !!

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 14:16:48] • [IP: 5.60.146.**]

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 13:46:59] • [IP: 188.146.129.**]...No i co z tego że Kraj katolicki, dzisiaj to jest 29.03.2021...Dwaj biskupi : Biskup Janiak i Biskup Sławoj Głódź otrzymali od samego Papieża Franciszka zakaz celebracji gusel (odprawiania mszy) oraz zakaz zamieszkiwania w swoich diecezjach, a to jest skutek ukrywania pedofilii przez hierarchów kościelnych...No i wreszcie wyłazi powoli szydło z worka pełnego cuchnących fekaliów...A te śmieci porzucone zostały pewnie przez przerażonego katolika który dowiedział się o ekskomunice Biskupów przez Papieża Franciszka...🐲

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 14:11:16] • [IP: 83.23.133.***]

A zganiali na Niemcy to teraz na kogo zgonicie na szweduw

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 14:10:51] • [IP: 37.47.171.***]

Aż dziwne niemca nie ma a to oni z tego słyną na całym swiecie

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 13:48:49] • [IP: 185.210.38.***]

może te worki som z witosa podobne stojom

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 13:46:59] • [IP: 188.146.129.**]

Katolicki kraj. Każdy ma pokusę, to i wysypuje. Kto nie ma pokusy?

Gość • Poniedziałek [29.03.2021, 13:43:29] • [IP: 82.132.243.***]

To z mariny przygłupy niby żeglarze zostawiają syf!! Nie ma sezonu to rąbią takie wystawki papidraki a w sezon to te gnoje by to do wachy wrzucili!!

Oglądasz 1-25 z 41
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■