POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [11.04.2021, 10:56:03] • Heringsdorf

Wakacje na plaży niebezpieczniejsze niż podróż metrem?

Wakacje  na plaży niebezpieczniejsze niż podróż metrem?

fot. iswinoujscie.pl

Grobowy nastrój panuje dziś nie tylko w Polsce. Śmierć biznesu turystycznego wieszczą również nasi niemieccy sąsiedzi. Tam także jest rozpacz i wściekłość.

„Tu spoczywa biznes turystyczny”, „nie ma wiosennego przebudzenia bez gości”. Bannery z takimi napisami zawisły na budynkach w pobliskich niemieckich miejscowościach.

Wakacje  na plaży niebezpieczniejsze niż podróż metrem?

fot. iswinoujscie.pl

Bez gości nie ma też handlu, restauracji, przemysłu turystycznego czy eventowego. Pusta wyspa, puste hotele i restauracje. Wkrótce nie będzie w nich także pracowników. „Toniemy” – alarmują niemieccy przedsiębiorcy.

Wakacje  na plaży niebezpieczniejsze niż podróż metrem?

fot. iswinoujscie.pl

Tak jak i w naszym kraju, zastanawiają się nad racjonalnością wprowadzanych zakazów. Kierując się czystym rozsądkiem stwierdzają, że „wakacje na plaży nie mogą być bardziej niebezpieczne niż podróż metrem.” Pytanie, czy ten argument dotrze do decydentów.

Wakacje  na plaży niebezpieczniejsze niż podróż metrem?

fot. iswinoujscie.pl

Wakacje  na plaży niebezpieczniejsze niż podróż metrem?

fot. iswinoujscie.pl

Wakacje na plaży niebezpieczniejsze niż podróż metrem?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-42 z 42

Gość • Niedziela [11.04.2021, 14:20:32] • [IP: 195.136.139.***]

W prawie całej europie" rządzący" tak dbają o szarych obywateli, sami żyją w dostatku, im włos z głowy nie spadnie i tylko się smieją z tych naiwnych zwykłych obywateli, którzy powierzają im co ileś lat" władzę". W Polsce od 30 lat te same twarze nabijają w polityce kieszenie zmieniając się tylko w opozycje i rządzących i raz na 4 lata obiecując czego to nie zrobią, by przy kolejnych wyborach mówić że się nie da, i nie ważne czy partia x czy y czy z.

Gość • Niedziela [11.04.2021, 14:07:45] • [IP: 37.47.170.***]

Cytat z artykułu" ...przemysłu turystycznynego i eventowego." Bardzo hahaha! Do wiadomości Pana Redaktora: cyt.z Wikipedii" Przemysł – dział produkcji materialnej, w którym wydobywanie zasobów przyrody i dostosowanie ich do potrzeb ludzi odbywa się na dużą skalę, na zasadzie podziału pracy i za pomocą maszyn[1]."

Gość • Niedziela [11.04.2021, 13:31:36] • [IP: 37.47.149.**]

Przecież ograbili całą Europę, maja tylu gości z Afryki i jeszcze jęczą szwabska.

Gość • Niedziela [11.04.2021, 12:16:09] • [IP: 37.248.171.**]

Chociaż postojowe płacą a nie jak u nas

Gość • Niedziela [11.04.2021, 12:02:30] • [IP: 5.173.132.***]

Pobrali kredyty, żeby pompować wzrost swoich biznesów i teraz ledwo zipią, biznesmeny. U nas tez takich fenomenalnych przedsiębiorców pełno.

Gość • Niedziela [11.04.2021, 11:55:04] • [IP: 31.0.94.***]

Juz sie zaczyna typowo polski jad.

Gość • Niedziela [11.04.2021, 11:48:11] • [IP: 37.47.152.***]

Niemcy tak samo jak Polacy nie mają swojego rządu... Rządzą korporacje a dla nich ludzie to bydło przeznaczone do uboju

Gość • Niedziela [11.04.2021, 11:46:04] • [IP: 176.221.113.**]

Stał się cud! W Niemczech wiszą krzyże. Jeśli tak ma być, to niech wszystko zbankrutuje, to wszystkim na dobre wyjdzie.

Gość • Niedziela [11.04.2021, 11:43:35] • [IP: 88.156.206.**]

niemcy okradli całą europę także Polske mordująć właścicieli dóbr . ..a nic nie zwócili.Polskę dodatkowo zniszczyli. ..maja ogromne, , oszczędności'' z 2 wojny. niech najpierw zapłacą reperację wojenne... także niech nie płaczą, że nie maja pieniedzy.

Gość • Niedziela [11.04.2021, 11:31:07] • [IP: 46.215.176.***]

Niechaj Pan Niemiec nie płacze, niech wyciągnie złoto zakopane z II wojny które zrabował narodom zniewolonym...Ostatecznie może otworzyć spalarnię zwłok covidowych w czym ma wielką wprawę...🍅

Ola • Niedziela [11.04.2021, 11:29:29] • [IP: 89.151.33.***]

Ciekawe z czego żyją Ci krytykujący turystykę jak nie z turystów. Myślą, że jak pracują np w stoczni czy Remondisie to obecny problem ich nie dotyczy. Miasto jak każdy organizm składa się z wielu elementów choroba jednego organu jest jak brak w gospodarce kolejnych gałęzi, które są zamykane, wykluczane czy wręcz likwidowane. Nie ma firm nie ma też pracy, pieniędzy i podatków. Z takich miejsc szczególnie młodzi będą uciekali a co czeka takie wymarłe miejsca. Już teraz wiele osób narzeka na braki w różnych dziedzinach kulturalno-społecznych życia a co będzie jak zostanie nas połowę ?? Przykładów nie trzeba szukać daleko, turystyka zawsze była oknem na świat jeśli ktoś tego nie rozumie najlepiej niech się zamknie w 4 ścianach i nie ma żadnych roszczeń oraz oczekiwań.

Gość • Niedziela [11.04.2021, 11:22:15] • [IP: 31.0.54.**]

Niemcy są uzależnieni od nas a my od nich i taka jest prawda

Gość • Niedziela [11.04.2021, 11:16:09] • [IP: 77.181.130.*]

Gdyby tylko byli na plazy. Restauracje, promenady. Sklepy to jest problem. A juz widzielismy latem, ze nawet na plazy koc przy kocu i chociaz troche dalej w prawo lub lewo miejsca w brod nie chce sie chodzic. Nawet wejscia byly zajete przez lezacych. Proby przejscia z wozkiem plazowym lub dzieciecym konczyly sie jazda po kocach. Ci turysci nie wiedza ze po mokrym piachu mozna jechac wozkiem, spacerowac i te 3 metry od lini wody powinny byc wolne.

Gość • Niedziela [11.04.2021, 11:14:59] • [IP: 31.11.129.***]

Też cierpią z powodu głupich polityków, którzy nie potrafili sobie poradzić z grypą.

Gość • Niedziela [11.04.2021, 11:14:39] • [IP: 94.254.194.***]

tarcze dawac a jak brakuje na tarcze to drukowac po prostu pieniadze w ramach potrzeb i jak inflacja by poszla to urzad cen maksymalnych w celu optymalizacji. amerykanie drukuja od okolo 1974r. pieniadze w ramach potrzeb i dobrze zyja. Tyle w wojewodztwie jest drog do remontu, ze nie ma innej metody zeby to wszystko ogarnac.

Gość • Niedziela [11.04.2021, 11:10:24] • [IP: 83.185.43.***]

plaza jest najbardziej bezpiecznym miejscem i odleglosc

Gość • Niedziela [11.04.2021, 11:01:14] • [IP: 2.200.219.***]

Turysci nie przebywaja tylko na plazy, tlocza sie na promenadzie, oblegaja mala gastronomie, imprezuja a to wszystko stwarza wielkie zagrozenie

Oglądasz 26-42 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■