POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.04.2021, 19:41:06] • Świnoujście

Lepszy rydz niż nic?

Lepszy rydz niż nic?

fot. iswinoujscie.pl

Firma STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi, którzy wsparli doradztwem ubezpieczeniowym Miasto Świnoujście przy ubezpieczeniu tunelu, przekazali laptopa na ręce zastępcy prezydenta miasta Barbary Michalskiej, używanego ale w dobrym stanie.

Informuje o tym na swoim profilu FB Barbara Michalska. Laptop zostanie przekazany dla potrzebującej rodziny ze Świnoujścia, którą wskaże MOPR - pisze Michalska.

Lepszy rydz niż nic?

fot. iswinoujscie.pl

To bardzo miły gest ze strony firmy. Ale tak się zastanawiamy głośno czy przekazanie używanego laptopa to naprawdę dobry pomysł na lans zastępcy prezydenta?
A może kampania wyborcza już wystartowała i lepszy rydz, niż nic?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 101, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 101

Gość • Czwartek [08.04.2021, 13:03:34] • [IP: 176.221.123.**]

jak wam nie wstyd ale wybory blisko i pozegnamy ekipe pan z

Gość • Czwartek [08.04.2021, 08:24:37] • [IP: 37.47.174.***]

Poczytajcie mieszkańcy na wyspiarzy niebieskim o wielkiej inwestycji na Mulniku.Jakie z tego miasto będzie miało przychody ? Eksperci od budowy.

Timon robi lans • Czwartek [08.04.2021, 08:19:23] • [IP: 77.88.191.**]

Laptop jak laptop. Ale lans na elekrośmieci to poziom piaskownicy.

Gość • Czwartek [08.04.2021, 07:10:26] • [IP: 37.47.174.***]

Dżimi jak zwykle lizus lajka dał.Lizus.

Gość • Środa [07.04.2021, 22:14:16] • [IP: 213.155.174.**]

Ciekawe ilu lizusów z UM dało lajka tej" wspaniałej" i ofiarnej inicjatywie na FB ??

Gość • Środa [07.04.2021, 22:07:25] • [IP: 145.133.12.**]

dziewczyna potrzebuje pomocy od wizerunku. mogłaby dużo gdyby prezio nie wymagał od niej być" bulterierem" I miała szacunek innych. mogłaby dużo. niestety nie umie tupać pantofelkiem jemu a jedynie podwładnym. a kiedyś podwładni mogą być wyżej od niej. i co wtedy zrobisz? jak naprawisz wizerunek? to się buduje latami a nie przy okazji kto jest u władzy. pozdrowienia dla wioski co myśli że jest metropolią

Gość • Środa [07.04.2021, 21:51:46] • [IP: 37.47.133.***]

ZDJĘCIE ZE STARYM LAPTOPEM TO WSTYD ZARÓWNO DLA MICHALSKIEJ JAK I DARCZYŃCY! CZY FIRMY NIE STAC NA NOWY?

Gość • Środa [07.04.2021, 20:52:36] • [IP: 157.97.120.**]

Może, przedterminowe wybory samorządowe. My mieszkańcy, mamy do tego prawo.

Gość • Środa [07.04.2021, 20:50:23] • [IP: 176.221.123.***]

A może by przyjeła od wdziecznych mieszkańców bilet w jedną stronę do siebie na wieś??Pewnie sporo osób by się złożyło z dobroci serca..

Gość • Środa [07.04.2021, 20:35:09] • [IP: 37.47.141.***]

A zainstalowanym programem ile betonu 🤡

Gość • Środa [07.04.2021, 20:11:19] • [IP: 176.221.123.***]

Ale ona chciwa, nawet na starego łupa się połasiła. Jaki to obciach dla miasta mieć taką prezydent. A właściciel nie musi już o recykling się martwić.

Gość • Środa [07.04.2021, 19:50:45] • [IP: 213.155.174.**]

Gdyby. ... miała skrzydła ta Pani latalaby jak gołębica.

Gość • Środa [07.04.2021, 18:41:10] • [IP: 176.221.123.**]

Laptop używany to raczej poziom lansu typu Góreczny a nie prezydent.

Gość • Środa [07.04.2021, 18:02:12] • [IP: 176.221.122.***]

Komuś się zapewne przyda do zdalnych lekcji. Ważne że sprawny.

Gość • Środa [07.04.2021, 17:35:05] • [IP: 31.11.130.***]

Urząd zbiera śmieci?? Mam w piwnicy też dobrego laptopa czy mam przynieść do urzędu??/

Gość • Środa [07.04.2021, 17:27:52] • [IP: 176.221.122.***]

Ona powinna mieć zakaz zbliżania się do urzędu na minimum 100 metrów.

Gość • Środa [07.04.2021, 15:39:18] • [IP: 31.11.129.***]

Ż-E-N-A-D-A. Michalska chce uchodzić za taką ę ą a tu chwali się starym ale jarym komputerem? kogo ten Zmurkiewicz zatrudnia?

Gość • Środa [07.04.2021, 14:59:37] • [IP: 31.0.90.***]

Wow!!to takie" prezenty"...

Gość • Środa [07.04.2021, 14:27:03] • [IP: 37.47.145.***]

Wielka wtopa, bo nie wzięła do zdjęcia swojego jasia. Może wylecieć z UM razem z tym złomem, bo to ms...y facet.

Gość • Środa [07.04.2021, 14:02:58] • [IP: 31.0.52.**]

Tragedia jak już chciała lansu to mogła zrobić kampanie reklamową i zebrać stary ale sprawny sprzęt może naprawić po kosztach bo ludzie mają taki sprzęt Pozdrawiam

Gość • Środa [07.04.2021, 13:11:15] • [IP: 176.221.113.***]

wstydzili by się

Gość • Środa [07.04.2021, 12:57:49] • [IP: 37.47.165.**]

A w środku szpiegowskie oprogramowanie.

Gość • Środa [07.04.2021, 12:52:43] • [IP: 176.221.122.**]

Kierownik UM robił zdjęcia publiczne z czterema rurami do przypięcia rowerów, to dlaczego jego pracowniczka nie może sobie cyknąć fotki publicznej ze starym laptopem. To taki standard, bez standardu !!

Gość • Środa [07.04.2021, 12:36:24] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Środa [07.04.2021, 08:01:56] • [IP: 5.173.153.***]Władza??Może dla ciebie dla innych nieudaczna klika.

Gość • Środa [07.04.2021, 12:35:34] • [IP: 176.221.123.***]

Basia coś marnie wygląda...schudła podejrzanie.

Oglądasz 1-25 z 101
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■