POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.04.2021, 19:41:06] • Świnoujście

Lepszy rydz niż nic?

Lepszy rydz niż nic?

fot. iswinoujscie.pl

Firma STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi, którzy wsparli doradztwem ubezpieczeniowym Miasto Świnoujście przy ubezpieczeniu tunelu, przekazali laptopa na ręce zastępcy prezydenta miasta Barbary Michalskiej, używanego ale w dobrym stanie.

Informuje o tym na swoim profilu FB Barbara Michalska. Laptop zostanie przekazany dla potrzebującej rodziny ze Świnoujścia, którą wskaże MOPR - pisze Michalska.

Lepszy rydz niż nic?

fot. iswinoujscie.pl

To bardzo miły gest ze strony firmy. Ale tak się zastanawiamy głośno czy przekazanie używanego laptopa to naprawdę dobry pomysł na lans zastępcy prezydenta?
A może kampania wyborcza już wystartowała i lepszy rydz, niż nic?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 101, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 101

Gość • Wtorek [06.04.2021, 21:43:01] • [IP: 176.221.122.**]

To jakieś wstecznictwo ! Może to COVID -19 zrobił takie spustoszenie w systemie umysłowym.

Gość • Wtorek [06.04.2021, 21:27:12] • [IP: 89.151.36.***]

Nie dawno temu oddałem podobny laptop do utylizacji. Za utylizację płaci się. Nie przemyślałem bo mogłem go podarować U.M. i jeszcze byłby lans...

Gość • Wtorek [06.04.2021, 21:25:40] • [IP: 213.155.174.**]

Żenada. Ale ciemny lud to kupi i wybierze namaszczoną przez Janusza cudotwórczynię tunelu i betonpromenady.

Gość • Wtorek [06.04.2021, 21:17:12] • [IP: 31.0.88.**]

Żenada

Gość • Wtorek [06.04.2021, 21:16:29] • [IP: 89.151.36.***]

Ale obciach...

Gość • Wtorek [06.04.2021, 21:11:49] • [IP: 37.47.140.***]

dziady, dziady

Gość • Wtorek [06.04.2021, 21:08:57] • [IP: 176.221.122.***]

A jest do tego instrukcja obłsługi bo raczej wątpie, że ktoś będzie potrafił coś takiego obsługiwać ;)

Gość • Wtorek [06.04.2021, 21:04:08] • [IP: 78.10.206.**]

Elektrośmieci.

Gość • Wtorek [06.04.2021, 21:01:12] • [IP: 31.11.128.***]

Ona jest jakaś no nie wiem, głupia? Ja tylko pytam... Michalska to taki Świnoujski Sasin, czego się nie dotknie to spierdzieli...

Gość • Wtorek [06.04.2021, 21:01:06] • [IP: 37.47.149.***]

Piękna sprawa popieram aby tak dalej. Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. nic na to nie poradzimy. .

Gość • Wtorek [06.04.2021, 20:58:42] • [IP: 37.47.134.**]

Ja Pani przekaże wiadro prawie nowe z śmiecmi.

Gość • Wtorek [06.04.2021, 20:57:22] • [IP: 45.134.22.**]

Nawet w Kambodży mają ubaw. Wstyd na cały świat.

Ziomek • Wtorek [06.04.2021, 20:56:50] • [IP: 176.221.123.**]

Bardzo używany żenada. Dobrze ze ta kobieta nie, jest prezydentem 🤦‍♂️

BLASTED75 • Wtorek [06.04.2021, 20:53:26] • [IP: 79.186.55.**]

Nie róbcie jaj ludzie. Każda pomoc jest potrzebna. Redakcja powinna rzetelnie redagować swoje spostrzeżenia... Proszę o refleksję tylko. Na temat ochrony środowiska wspieram.

Gość • Wtorek [06.04.2021, 20:45:12] • [IP: 188.147.106.**]

Baska ktos na sile chce ciebie ponizyc i zrownac z poziomem plytek na promenadzie. Czy brokerzy robili to za darmo??ile oni przytulili kasy ja bym olal tego laptopa i wystapil o prowizje, chyba ze czegos my nie wiemy na dzien dzisiejszy

Gość • Wtorek [06.04.2021, 20:41:38] • [IP: 176.221.122.***]

Ta kobieta nie nadaje się nawet na kasę do biedry.

Gość • Wtorek [06.04.2021, 20:36:57] • [IP: 185.220.101.***]

Kto zakazał Grupie Morskiej(web camera) pokazywanie dymiacej hałdy węgla w Świnoporcie? Czy to ma być rozwiązanie problemu?

Gość • Wtorek [06.04.2021, 20:31:45] • [IP: 89.151.35.***]

Brokerom nie chciało się jechać z tym złomem do PSZOKu więc oddali go wiceprezydentowej a ta zrobi wraz z MOPRem wielką imprezę i obdaruje tym złomem potrzebującą rodzinę! Żenada!

Gość • Wtorek [06.04.2021, 20:26:07] • [IP: 62.69.253.**]

jakoś dziwnie mi to wygląda? chyba jakiś wałek podatkowy. Ale dobrze że się ktoś z tego cieszy, ja też się cieszę jak mogę kupić coś na promocjach, a jak to jeszcze później czemuś służy to już pełnia szczęścia. Raczej wolałbym zobaczyć kogoś kto już dostał i używa tego laptopa i jest zadowolony.

Gość • Wtorek [06.04.2021, 20:25:18] • [IP: 5.253.206.**]

Nie wiadomo ile trzyma bateria tego śmiganego laptopa, ale pani będzie go trzymać tak długo jak pan redaktor utrzyma obrazek. Jałmużna dla biedaka?

Gość • Wtorek [06.04.2021, 20:21:53] • [IP: 176.221.122.***]

Używany laptop? Hm, czy trzeba robić z tego wydarzenie? Ale teraz widzę datę! 1 Kwietnia! Brawo, świetny dowcip!No, trochę żenujący.

Gość • Wtorek [06.04.2021, 20:21:45] • [IP: 176.221.123.**]

Ojej jaki skarb🤭używany laptop, prezent jak h..., rodzina będzie przeszczęśliwa

Gość • Wtorek [06.04.2021, 20:19:03] • [IP: 185.220.101.**]

Kto zakazał Grupie Morskiej(web camera) pokazywanie dymiacej hałdy węgla w Świnoporcie? Czy to ma być rozwiązanie problemu?

Gość • Wtorek [06.04.2021, 20:08:55] • [IP: 188.146.160.***]

Używany laptop ciekawy jestem jak długo? Ile bateria trzyma?

Gość • Wtorek [06.04.2021, 19:59:03] • [IP: 77.88.191.**]

Czy Wam nie wstyd.Za kanapę, na basenie mozna było kupic 30 nowych laptopow.

Oglądasz 76-100 z 101
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■