POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [18.04.2021, 21:37:21] • Świnoujście

Radny Borowski chce dodatkowych premii dla urzędników dojeżdżających do pracy rowerem lub komunikacją autobusową zamiast samochodu!

Radny Borowski chce dodatkowych premii dla urzędników dojeżdżających do pracy rowerem lub komunikacją autobusową zamiast samochodu!

fot. Sławomir Ryfczyński

Dość ciekawą, aczkolwiek kontrowersyjną propozycję przedstawił w swojej interpelacji radny KO. Jan Borowski proponuje dodatkowe premie dla urzędników dojeżdżających do pracy rowerem lub komunikacją autobusową zamiast samochodu. To jednak nie jedyna propozycja radnego.

W związku z planowanym wprowadzeniem opłat za parkowanie przed świnoujskim Urzędem Miasta chce, aby pierwsze dwie godziny parkowania przed magistratem były dla klientów UM darmowe. Borowski proponuje także dostawienie kolejnych stojaków na rowery i stworzenia wygodnego, bezpiecznego i zadaszonego parkingu rowerowego z którego będą mogli korzystać urzędnicy, jak również mieszkańcy Świnoujścia.

Co na te propozycje Urząd Miasta?

Na interpelacje odpowiedział sekretarz miasta, Krzysztof Bagiński.

Z odpowiedzi dowiadujemy się, że obecnie trwają prace związane zarówno z zakupem systemu parkingowego (kasy, instalacji teletechnicznej, szlabanów), jak i ustaleniem zasad korzystania z parkingu.

- Jednocześnie informuję, iż na terenie CAM (oprócz zamykanej i zadaszonej wiaty rowerowej na 20 stanowisk) udostępnionych jest 65 miejsc parkingowych dla rowerów. Zgłoszone przez Pana rozwiązania poddane zostaną wnikliwej analizie - przekazał Krzysztof Bagiński z magistratu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 229, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 176-200 z 229

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:42:07] • [IP: 188.146.166.***]

Weź koło i pi...j się w czoło. Ja chcę premie bo do pracy chodzę na pieszo.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:40:42] • [IP: 178.238.250.***]

Ale on jest fajniutki.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:40:30] • [IP: 88.218.255.***]

ALE TY JESTEŚ DOWCIAPNY. 😂

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:38:49] • [IP: 5.173.128.***]

Nic dziwnego, że pisdoki dwa razy po kolei wygrali wybory : ( Teraz premie dla radnych, co sobie zrobią sandały ze starych opon :)

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:38:42] • [IP: 88.218.255.***]

TO JEST TYPOWE DZIECKO WYCHOWANE PRZEZ RODZICÓW KTÓRZY WSZYSTKO MU DAWALI I NA NIC NIE MUSIAŁ PRACOWAĆ 😅

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:38:33] • [IP: 5.173.129.**]

Panie Borowski, idź ty chłopie lepiej się przewietrz nad morze

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:36:39] • [IP: 178.235.147.***]

To tak na serio ? Zart a raczej żenada haha ! Dajmy premie tym którzy korzystają z samochodów w końcu zasilają nasze stacje paliw ;)

dalia • Niedziela [18.04.2021, 22:33:41] • [IP: 5.173.9.***]

Jeszcze jedno pana sylwetka raczej wskazuje na sport w pistaci gry w szachy a nie jazde rowerem. szachy kocham ale musi byc rownowaga!

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:33:15] • [IP: 5.173.128.***]

No to niech p. Borowski wypłaci premie wszystkim Ukraińcom na rowerach. A potem to już tylko do Chin :) Czy mamy w Radzie Miasta kogoś oprócz idiotów ??

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:33:06] • [IP: 37.8.230.***]

I co jeszcze?Może dodatek za ekologiczne skarpetki pt.onuce.Niech pomyślą o płacach w swoich budżetowych placówkach bo po ostatnich podwyżkach zrównano pensje w grupach zaszeregowania do tej najniższej.

🤦🏻‍♀️🤦& • Niedziela [18.04.2021, 22:31:38] • [IP: 176.221.122.***]

Premia za jazdę na siodełku dla Borowskiego 😎 bo chyba jeździ bez

dalia • Niedziela [18.04.2021, 22:31:37] • [IP: 5.173.9.***]

pierwszy raz pisze komentarz do pomysly tego pana. Czy zdajepan sobie sprawe ze urzednik ma czesto wazne spotkania na ktorych co stanowia przepisy musi godnie i sluchdnie wygladac. jak pan sobie to wyobraza po jezdzie rowerem!? jest w urzedzie odpowiednia infrastruktura do kapieli i przebrania? nawet jesli tak ile wczesniej trzeba byc? pomyslal pan czy nie za bardzo?

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:30:49] • [IP: 178.235.147.**]

ajs bukiet czelendż na głowkę!

Myślcie zanim zagłosujeci • Niedziela [18.04.2021, 22:28:51] • [IP: 37.8.231.***]

Ktoś go wybrał.

Ziomek • Niedziela [18.04.2021, 22:28:43] • [IP: 176.221.123.**]

Ludzie nie mają co jeść a ten premie.. Chyba z głową masz coś, chłopie

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:28:35] • [IP: 37.248.221.***]

Dzon plizzzz nie ładuje tu kocopolow

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:27:22] • [IP: 88.156.206.**]

bo ja tatusia zabraknie...to co on zrobi?

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:25:48] • [IP: 178.238.247.**]

Śmiechu warte. Do czego doszło wymyślanie niby radnych. Proponuję jeszcze premie dla kobiet w radzie miasta za trudne dni w miesiącu 🤣🤣🤣🤣

Che • Niedziela [18.04.2021, 22:24:51] • [IP: 178.238.250.**]

Domena tej władzy! Rajców! A może to wszystko to pomówienia ścigane z urzędu? Wycinka lasów, wystrzelanie dzików, ochrona jeży. Wszystko poparte modlitwą i święceniami wykonanymi przez obrońcę i ukrywanie kochającego inaczej duszpasterza. Oto działania jedynie słuszne. Co panującym przeszkadza, usunąć. Miłość wzajemna towarzystwa wzajemnej adoracji. Módlmy się żeby było i żyło się om lepiej. Cieszmy się radujmy się. Oto tajemnica wiary.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:24:13] • [IP: 37.248.224.***]

MOŻE NIECH IM PO DĘTCE DADZĄ -ROBIENIE PREZERWATYW NA DRUTACH IM SŁABO WYCHODZI. NIE WIEDZIAŁEM ŻE Z NIEGO TAKI ZRYTY BERET.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:20:42] • [IP: 88.156.206.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:20:34] • [IP: 37.248.224.***]

NIE ŹLE TRZEBA MIEĆ NASRANE POD DEKLEM ŻEBY GŁOSIĆ TAKIE POMYSŁY. PAJAC JUŻ CAŁKIEM ODLECIAŁ -NAĆPAŁ SIĘ CZY CO?

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:20:19] • [IP: 185.210.39.**]

Ja bym obcinała premie za głupie interpelacje

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:18:27] • [IP: 5.173.185.***]

Ja proponuję Borowskiemu żeby zainwestował w fryzjera bo wygląda jak ciota z tą fryzura.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:18:22] • [IP: 37.47.183.***]

Niech żyją. Niech żyją, wymierający gatunek harcerzy w tej dziurze. Oczywiście nie żyją na koszt podatnika, w innym przypadku, będzie to nieodwracalny kierunek zjadania przez drobnoustroje.

Oglądasz 176-200 z 229
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■