POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [18.04.2021, 21:37:21] • Świnoujście

Radny Borowski chce dodatkowych premii dla urzędników dojeżdżających do pracy rowerem lub komunikacją autobusową zamiast samochodu!

Radny Borowski chce dodatkowych premii dla urzędników dojeżdżających do pracy rowerem lub komunikacją autobusową zamiast samochodu!

fot. Sławomir Ryfczyński

Dość ciekawą, aczkolwiek kontrowersyjną propozycję przedstawił w swojej interpelacji radny KO. Jan Borowski proponuje dodatkowe premie dla urzędników dojeżdżających do pracy rowerem lub komunikacją autobusową zamiast samochodu. To jednak nie jedyna propozycja radnego.

W związku z planowanym wprowadzeniem opłat za parkowanie przed świnoujskim Urzędem Miasta chce, aby pierwsze dwie godziny parkowania przed magistratem były dla klientów UM darmowe. Borowski proponuje także dostawienie kolejnych stojaków na rowery i stworzenia wygodnego, bezpiecznego i zadaszonego parkingu rowerowego z którego będą mogli korzystać urzędnicy, jak również mieszkańcy Świnoujścia.

Co na te propozycje Urząd Miasta?

Na interpelacje odpowiedział sekretarz miasta, Krzysztof Bagiński.

Z odpowiedzi dowiadujemy się, że obecnie trwają prace związane zarówno z zakupem systemu parkingowego (kasy, instalacji teletechnicznej, szlabanów), jak i ustaleniem zasad korzystania z parkingu.

- Jednocześnie informuję, iż na terenie CAM (oprócz zamykanej i zadaszonej wiaty rowerowej na 20 stanowisk) udostępnionych jest 65 miejsc parkingowych dla rowerów. Zgłoszone przez Pana rozwiązania poddane zostaną wnikliwej analizie - przekazał Krzysztof Bagiński z magistratu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 229, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 201-225 z 229

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:17:49] • [IP: 188.146.162.***]

A może dla monarchy Borowskiego opłacić lektykę z budżetu miasta na sesje w urzęzie... należy mu się ;)

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:16:15] • [IP: 5.173.140.***]

Coś panu się pomyliło, wygląd na to wskazuje.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:16:14] • [IP: 31.0.74.***]

Rany kto głosował na tego radnego?

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:15:11] • [IP: 176.221.122.*]

Czy płyn w butelce, którą dzierży radny jest na pewno wodą..?

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:14:30] • [IP: 185.210.39.***]

Borowski, dziecko drogie - ile ty ważysz? Weź się za siebie!

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:14:29] • [IP: 31.0.65.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:13:06] • [IP: 37.248.217.**]

On chleje czy to PO ziołach mu odbija na dekiel?

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:10:40] • [IP: 185.216.35.***]

Mam wrażenie że on po prostu zawsze myśli na co wydać nasze podatki bo każdy jego pomysł ma ten sam wspólny mianownik: NASZĄ PUBLICZNĄ KASĘ WYDAĆ NA COŚ:) Ja wam mieszkańcy powiem tak: dajcie mi troche swojej kasy każdy i walne wam molo i różne inne atrakcje :) sobie wezme mniej niż 1%:)

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:10:16] • [IP: 46.231.56.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

o komsomołce Grecie i CO2 • Niedziela [18.04.2021, 22:07:33] • [IP: 164.127.114.**]

Ja bym zaprowadził pracowników UM do pulmonologa, by zmierzono im siłę wydechu, a ci, którzy z najmniejsza siłą wydychają dwutlenek węgla dostaliby wydrukowany na drukarce laserowej uścisk dłoni nowej komsomołki Grety Thunberg - dłoń z elastycznej żywicy, którą zacisnąłby na ręce wydychacza Sujka (ten od wstęg i otwarć)- za mniejsze szkodnictwo względem Świętej Natury oraz za covidowe mniejsze zagrożenie, bo z mniejszą siłą wydychają wirusy.

RT • Niedziela [18.04.2021, 22:07:22] • [IP: 88.218.254.***]

Jeszcze za bicie konia w pracy powinni mieć premię.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:06:32] • [IP: 37.8.215.***]

A Ja mam propozycję by urzędnicy pieszo lub rowerem przyjeżdżali do swoich petentów, zero służbowych samochodów.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:03:59] • [IP: 176.221.122.**]

niech idzie do normalnej pracy i nie będzie pajacował.. idealny przykład gdzie apetyt rośnie w miarę jedzenia 👌

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:01:28] • [IP: 176.221.113.**]

Może jeszcze tak jak w Gracji premia za punktualność? Chciwość!

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:00:57] • [IP: 5.173.129.***]

Kto to jest? jakaś postać z mrocznej kreskówki?

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:00:13] • [IP: 31.11.129.***]

Ten facet poparł razem z innymi radnymi z PO, Grupy Morskiej, radnych Zmurkiewicza i PiS wprowadzenie STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA a teraz śmie żądać dodatkowych publicznych pieniędzy żeby za to płacić urzędnikom? chory pomysł.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 22:00:09] • [IP: 37.248.224.***]

PARKING ZA DROGI DLA URZĘDASÓW. TE KUR... NA PŁATNE PARKINGI UCHWALILI. SIEDZI PIZ... ZA BIURKIEM I SIĘ OPIER... A JA MAM PŁACIĆ ZA PARKING? TYM MENDOM JESZCZE ZAPŁACIĆ MAJĄ ZA CO? ŻE PIZD... NIE STAĆ NA ZAPŁACENIE ZA PARKING. RADNY BOROWSKI TY SIĘ Z CH.. NA GŁOWY POMYLIŁEŚ.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 21:59:40] • [IP: 37.8.231.**]

Janek nie swiruj!!

Gośćmaxx • Niedziela [18.04.2021, 21:59:27] • [IP: 95.40.94.**]

Bardzo dobry pomysł! Proszę wszystkich niezadowolonych malkontentów aby też przekonali swoich pracodawców aby tak zrobili. No chyba, że boicie się swoich szefów, dyrektorów, kierowników i prezesów w pracy którzy nie skąpią pieniędzy na panienki z agencji a dla wasz są Szkotami...

POKO to stan umysłu • Niedziela [18.04.2021, 21:55:52] • [IP: 37.47.157.***]

Dla urzędników dojeżdżających rowerem pedały gratis.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 21:53:47] • [IP: 37.47.177.**]

Jak taki chętny do premii jestes cwaniaku pasożycie to dajcie tym ludziom wszystkim co zasowaja na rowerach lub autobusem bo nie wszyscy mieszkańcy mają auta

Gość • Niedziela [18.04.2021, 21:53:39] • [IP: 37.248.210.***]

Sami widzicie po co oni tam pracują, wyraźnie nie dla mieszkańców tylko wszystko pod siebie i swoje wygody.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 21:50:30] • [IP: 37.248.210.***]

A Ja mam propozycję by urzędnicy pieszo lub rowerem przyjeżdżali do swoich petentów, zero służbowych samochodów.

Mieszkaniec • Niedziela [18.04.2021, 21:46:49] • [IP: 188.146.164.***]

Robert Biedroń byłby zachwycony gdyby był prezydentem tego miasta z takiej propozycji. Sam jeździł rowerem do pracy będąc prezydentem Słupska.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 21:46:44] • [IP: 185.210.37.*]

Janek upadł na głowę i zachowuje się i panoszy coraz to bardziej. Idź pracować na pracę etatową i płać z własnej kieszeni poznaj co to pieniądz rozpieszczony dzieciaku.

Oglądasz 201-225 z 229
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■