POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.04.2021, 14:28:38] • Świnoujście

Mieszkaniec: Prace przy ulicy Trentowskiego idą w żółwim tempie. Czy zdążymy na przyjazd turystów?

Mieszkaniec: Prace przy ulicy Trentowskiego idą w żółwim tempie. Czy zdążymy na przyjazd turystów?

fot. Sławomir Ryfczyński

Mieszkaniec ma spore wątpliwości, czy miasto zdąży z remontem ulicy Trentowskiego, zanim do miasta zjadą turyści. - Prace idą w żółwim tempie. Może się okazać, że jak nie będzie lockdownu i w maju przyjadą do nas turyści to remont będzie nadal trwał w najlepsze - pisze mieszkaniec. Tym bardziej, że jak zauważa Czytelnik aktualnie prace w tym miejscu stoją i nic się tam nie dzieje.

Okazuje się, że jedna z flagowych inwestycji chwalonych przez urzędników miasta wcale nie idzie zgodnie z planem. Pojawiły się opóźnienia i ulica nadal nie została odebrana. Dokładnie rok temu, nie było jeszcze asfaltu i był ogólny bałagan na ulicy. Udało się to dopiero przed końcem 2020 roku, wylano asfalt i uporządkowano zatoczki parkingowe. Na tę chwilę niestety prace stoją w miejscu. Miasto jednak zapewnia, że zdąży przed wakacjami.

- Zakończenie remontu - przebudowy ul. Trentowskiego wraz z budową ścieżki rowerowej planowane jest do połowy czerwca br. - informuje rzecznik prezydenta miasta, Jarosław Jaz.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość • Środa [14.04.2021, 13:53:59] • [IP: 88.218.253.***]

To nie ma sensu bo nikt nie wie o co chodzi:)

Gość • Środa [14.04.2021, 13:34:40] • [IP: 89.151.34.***]

Do 231. Jeb..ny głąbie kogo nazywasz przybłędami ? Polaków mieszkających we własnym kraju.

Gość • Środa [14.04.2021, 07:31:05] • [IP: 78.10.231.***]

Na wrzesień zdążą z przecięciem wstęgi. To przecież lokalna tradycja, aby takie rzeczy oddawać po sezonie. W lecie to przybłędy by zniszczyły, a tak będzie na pokaz.

Gośćcaluje • Wtorek [13.04.2021, 23:31:32] • [IP: 176.221.122.**]

Wystarczy obywatelskie nieposłuszeństwo i już.Ale jak grube koty nabrały sosu z tarczy to mają wywalone na resztę społeczeństwa. .Tylko nie biorą pod uwagę jeszcze trochę a będą mieli czyszczone konta, te chałupy świeżo wybudowane no i okupy za dzieciaki, za dziecko to najtwardszy klient becaluje. Jak nie to przepada na zawsze. Raptor echo

Gość • Wtorek [13.04.2021, 21:47:41] • [IP: 185.210.38.***]

Technika drogowa, technologia a przede wszystkim chemia poszła mocno do przodu ale polskie wykonawstwo zatrzymało się na czasach głębokiego PRL. A nawet gorzej chyba średniowiecze. ..

Gość • Wtorek [13.04.2021, 21:37:35] • [IP: 176.221.122.***]

Jacy turyści?

Gość • Wtorek [13.04.2021, 20:38:37] • [IP: 176.221.123.***]

od paru miesięcy na Trentowskiego nic się nie robi.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 20:02:43] • [IP: 89.151.32.***]

Niech się mieszkaniec nie gorączkuje

Gość • Wtorek [13.04.2021, 18:58:22] • [IP: 5.173.138.**]

A co mieszkańcy są gorsi od turystów że tak się czytelnik martwi o turystów.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 18:49:13] • [IP: 176.221.122.**]

W ogóle nie idą roboty , a UM we wrześniu 2020 roku zakomunikował, że ponownie przekazał po wakacjach 2020 plac budowy, celem dokończenia do końca 2020 roku tej inwestycji. No takie tu PRL-owskie standardy w tej mieścinie , nawet nie wyjaśniają co się stało, że wykonawca nie podjął się dokończenia inwestycji. A miała być ścieżka m. innymi rowerowa i super nowoczesna wiata przystankowa dla dorożek ! Może redakcja poprosi o aktualny projekt, co tam powstanie. Przecież inwestorem finansującym są mieszkańcy miasta !!

Gość • Wtorek [13.04.2021, 18:46:13] • [IP: 83.23.226.***]

I my chcemy budować nowoczesną Polskę? Byle duperela budowlana to: niemrawość, niefachowość, nieterminowość, brak dozoru i właściwego odbioru i udręka, udręka dla mieszkańców. Świnoujska klątwa i zła wróżba!!

Gość • Wtorek [13.04.2021, 18:45:11] • [IP: 176.221.123.**]

Niemcow nie bęzie bo do lata zaszczepią już 70 procent swojego społeczeństwa i staną sie bezpiecznym i normalnym krajem a graniće z Polskim Banglaeszem uszczelnią żeby zaraz kaczystowsk nie łaziła do nich..niech polaczkowo udusi się w swoim bagnie.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 18:42:12] • [IP: 83.23.195.**]

Rok czasu 200 m ulicy wstyd

EVENT 201 • Wtorek [13.04.2021, 18:27:02] • [IP: 176.221.122.**]

TURYSTÓW Z NIEMIEC W TYM ROKU NIE BEDZIE !! NIEMCY MAJĄ JESZCZE LUDZKĄ GODNOŚĆ I NIE CHCĄ STAĆ SIĘ KORPORACYJNYM KOMUNISTYCZNYM BYDŁEM, WIĘC GŁUPAWA FLĄDRA ZE STAZI PLANUJE ZROBIĆ IM LATEM DAŁNA. BĘDZIE KLOPS.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 17:41:49] • [IP: 89.64.106.**]

Szanowni mieszkańcy NASZEGO miasta. Śledzę kolejne informacje i coraz bardziej skłaniam się do osobistej refleksji, że mamy w naszym małym społeczeństwie aktywnego, zakonspirowanego szpicla. TY DZIADU, nie masz co robić w domu, tylko chodzisz i " judzisz"? Najpierw piasek po zimie na ulicach, potem jakiś przewrócony słupek od kanallizacji na Uzdrowiskowej, gówna za kiblem na" patelni", TV w lesie, niedokończona ul.Trentowskiego I CO JESZCZE ZNAJDZIESZ? Meneli w parku przy Chopina? To już było...byli, są i będą. A Ty, DZIADU, weź się za coś pożytecznego, przepraw się na Warszów i sprawdzaj bilety kolejowe podróżnym, albo wmawiaj naiwnym, że za kanałem jest Szwecja.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 16:59:39] • [IP: 37.47.165.**]

NIE SKOŃCZĄ TEJ INWETSYCJI, POZOSTANIE ROZGRZEBANA, JAK WSZYSTKO W TYM MIEŚCIE!!

Gość • Wtorek [13.04.2021, 16:50:52] • [IP: 176.221.123.**]

No właśnie, jak z budową parkingu przy przychodni? Terminy zagrożone? Nic p. Holecka jeszcze nie komentowała.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 16:29:19] • [IP: 145.133.12.**]

biorąc pod uwagę że turystów nie ma i długo nie będzie to odpowiadam. tak zdążycie. jakieś dwa lata. spokojnie

Gość • Wtorek [13.04.2021, 16:29:15] • [IP: 142.44.133.**]

Wykonawca ruszy z pracami, gdy będzie podpisany aneks do umowy:)

Gość • Wtorek [13.04.2021, 16:22:40] • [IP: 176.221.123.***]

jacy turysci, to bedzie zamkniete jeszcze z 2 lata az wyszczepią wszystkich chetnych

Gość • Wtorek [13.04.2021, 15:38:50] • [IP: 176.221.122.**]

Z tego wynika, żeby nie turyści, to byśmy mieli jak np. w Gryficach.

Mieszkaniec • Wtorek [13.04.2021, 15:31:34] • [IP: 188.146.161.***]

Na przyjazd turystów to na pewno, bo póki co to zamknięte hotele są. Zresztą... turyści są przyzwyczajeni do chodzenia po placu budowy na plażę pomiędzy koparkami czy betoniarkami.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 15:27:22] • [IP: 5.173.131.***]

Turyści? Serio? 😂😂

Gość • Wtorek [13.04.2021, 15:26:41] • [IP: 176.221.122.***]

W dupie mamy turystow. Dla mieszkancow to juz nie warto remontowac? Ilu mieszkancow przejezdza tam sciezka rowerowa ktora jest rozkopana juz pol roku. To mieszkancy placa tu podatki a nie turysci!

Gość • Wtorek [13.04.2021, 15:23:01] • [IP: 176.221.122.**]

Stara dobra szkola pezetpeerowska

Oglądasz 1-25 z 33
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■