POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [11.04.2021, 09:26:50] • Świnoujście

Mieszkaniec: Wywrotka wjechała na promenadę. Tak dba się o bezpieczeństwo i nawierzchnię

Mieszkaniec: Wywrotka wjechała na promenadę. Tak dba się o bezpieczeństwo i nawierzchnię

fot. Czytelnik

Jeden z naszych Czytelników ostrzega. Na promenadę przy ulicy Uzdrowiskowej wjechał ciężki sprzęt. Spacer świnoujską promenadą może zakończyć się bliskim spotkaniem z jeżdżącą tam wywrotką. Mieszkaniec zauważa, że jest to nie tylko niebezpieczne dla przechodniów, ale także taki ciężki sprzęt może spowodować uszkodzenia nawierzchni. - Takie samochody w ogóle nie powinny wjeżdżać na promenadę - twierdzi mieszkaniec.

Miejmy jednak nadzieję, że prace zostaną zakończone przed sezonem, a turyści nie będą mieli okazji spacerować pomiędzy jeżdżącymi wywrotkami.

Mieszkaniec: Wywrotka wjechała na promenadę. Tak dba się o bezpieczeństwo i nawierzchnię

fot. Czytelnik

Okazuje się, że zakaz wjazdu na promenadę to coraz częściej martwy przepis, brakuje też specjalnych dojazdów, którymi mogłyby się poruszać takie samochody.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 60, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 60

Gość • Wtorek [13.04.2021, 18:23:40] • [IP: 188.146.160.***]

A gdzie jest molo

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 12:50:16] • [IP: 176.221.122.***]

MAM PYTANIE DO WŁADZ CZY ŻYJEMY W PAŃSTWIE PRAWA CZY BEZPRAWIA ŻADNE TŁUMACZENIE NIE POWINNO WPŁYWAĆ NA KARY NIE TYLKO W TYM PRZYPADKU

Gość • Niedziela [11.04.2021, 23:16:26] • [IP: 188.146.129.*]

Brak dojazdu do posesji wina sprzedających działki

Gość • Niedziela [11.04.2021, 21:55:53] • [IP: 5.173.139.***]

Mieszkaniec to niech mieszkaniec z taczka zapier... To wtedy będzie i bezpiecznie i nawierzchnia cała

Gość • Niedziela [11.04.2021, 21:12:54] • [IP: 88.218.255.***]

akurat ta czesc to sobie zdrojowa wybudowala za swoją kase ;p

Gośćgśgość • Niedziela [11.04.2021, 18:57:20] • [IP: 178.238.250.**]

ąleż oni mają prawo bo to kumple Prezydenta

Gość • Niedziela [11.04.2021, 18:44:39] • [IP: 77.88.191.***]

Czy któryś z was sprawdził czy rzeczywiście coś się stało i ciężarówka uszkodziła cokolwiek ?. Przechodziłem tamtędy i niema śladu uszkodzeń a temat się rozkręca jakby uszkodził całą promenade

Gość • Niedziela [11.04.2021, 17:59:52] • [IP: 176.221.122.***]

Tak to sie buduje. Apartamentowce bez opcji dojazdu. kto to wymyslil? Juz widze transporty mebli itd. jakas patologia

Gość • Niedziela [11.04.2021, 17:53:21] • [IP: 188.146.160.***]

Miasto zrobiło promenadę a teraz inna firma psuje. Nie dosc ze nie potrafią zadbać o wjazd do hotelu który jest cały czas zastawiany to jeszcze nie potrafią zadbać o to co zrobione wokół

Gość • Niedziela [11.04.2021, 17:48:48] • [IP: 185.210.38.***]

Tyle inwestycji. Zastanawiające jest to że w Świnoujściu nie rozwinęło się rzemiosło w zakresie wykonawstwa infrastruktury budowlanej i nie powstało masę firm budowlanych.

Gość • Niedziela [11.04.2021, 17:27:23] • [IP: 162.247.74.**]

Niektórzy przedstawiciele wladz miejskich zacierają rączki, gdy szykują się remonty, remonciki struktury miejskiej. Nikt z nich nie będzie przeciwny dewastacji miasta.

Gość • Niedziela [11.04.2021, 16:27:54] • [IP: 87.78.246.***]

Do 122...za jakie wasze, nieroby?

Gość • Niedziela [11.04.2021, 16:19:49] • [IP: 37.30.18.**]

Zdrojowa sobie buduje a za chodniki zepsute zapłacą mieszkańcy bo obecne władze miasta tylko sprzyjają bogatym.

Gość • Niedziela [11.04.2021, 16:18:07] • [IP: 46.231.56.***]

I 10mln złotych poszłooo.

Gość • Niedziela [11.04.2021, 15:54:55] • [IP: 176.221.123.***]

TAKICH MAMY DEWELOPERÓW A PÓŻNIEJ ZAPŁACĄ MIESZKAŃCY ŚWINOUJŚCIA

Gość • Niedziela [11.04.2021, 15:09:09] • [IP: 46.76.43.***]

A gdzie techniczne pasy wjazdowe, fasola tego nie wymyśli..., co za dziadostwo w zarządzaniu publicznymi pieniędzmi...WSTYD

Gość • Niedziela [11.04.2021, 13:53:26] • [IP: 88.156.235.***]

Za laptopa mogą robić co chcą.

Gość • Niedziela [11.04.2021, 13:52:13] • [IP: 2.106.93.**]

Nawierzchnie powinna być dostosowana dla samochodów dostawczych. Czy tego magistrowie z UM nie wiedzieli?

Gość • Niedziela [11.04.2021, 13:45:33] • [IP: 176.221.122.*]

A co się ma pan byznesmen przejmować?! Hotel buduje się dla niego a chodnik był za nasze.

Gość • Niedziela [11.04.2021, 13:44:27] • [IP: 5.173.147.**]

Samowolka haha. Ale burdel. Najpierw robia promenade a potem sprzedają ziemie i stawiają hotele. A drogi dojazdowe to jak przez chodnik bedela szly🙈😅🤣

Gość • Niedziela [11.04.2021, 13:36:20] • [IP: 176.221.123.***]

Wina tych co sprzedali tam działki budowlane a nie firm wykonujących.Najpierw dojazdy potem sprzedaż pod hotele i remont promenady.

mnieszkaniec • Niedziela [11.04.2021, 12:55:17] • [IP: 77.111.247.**]

w szystko w chj popenkane byłę oblukać z rana

Gość • Niedziela [11.04.2021, 12:37:45] • [IP: 178.238.246.**]

Ktoś to zlecił, a za uszkodzenia promenady powinien zapłacić zleceniodawca, trzeba było najpierw budować hotele a później budować drogi i hodniki, poprostu bezmyślność i dziadostwo!! 🤯😬

Gość • Niedziela [11.04.2021, 12:14:45] • [IP: 37.47.183.**]

Kto ma dbać, jak naczelny specjalista od wymiany opon sprzedaje działki, przecina wstążki, a dalej to niech się rujnuje. Tylko wybory i mądrość mieszkańców mogą zapewnić gospodarza oddanego miastu z dobrym wykształceniem. Na tego głosowało zaledwie 23 % mieszkańców, a 77 % nie dokonało tego wyboru. Dobry gospodarz po prostu musi" gonić" służby do roboty !!

Gość • Niedziela [11.04.2021, 12:10:41] • [IP: 176.221.122.***]

Układa się specjalne platformy, po których się jeździ ale te buraki tego nie potrafią.

Oglądasz 1-25 z 60
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■