POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [12.04.2021, 11:07:16] • Świnoujście

Mieszkaniec: Na Warszawskiej służby w kombinezonach ochronnych

Mieszkaniec: Na Warszawskiej służby w kombinezonach ochronnych

fot. iswinoujscie.pl

2 zastępy straży pożarnej i pogotowie ratunkowe przyjechały na ulicę Warszawską. . Pomagaliśmy obecnemu na miejscu zespołowi ratownictwa medycznego - informuje Marcin Kubas, oficer prasowy KM PSP w Świnoujściu.

Działania strażaków polegały na przeniesieniu starszego mężczyzny do karetki. Trwały niecałe 20 minut. Strażacy przyjechali ubrani w specjalne kombinezony ochronne, które po zakończeniu akcji musieli zdjąć.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 10 kwietnia po godzinie 10:00.

Mieszkaniec: Na Warszawskiej służby w kombinezonach ochronnych

fot. iswinoujscie.pl

Tego samego dnia, strażacy po raz drugi pomagali pogotowiu przy zniesieniu pacjenta do karetki. Tym razem była to kobieta i działo się to przy ulicy Rycerskiej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 30

Gość • Wtorek [13.04.2021, 17:34:30] • [IP: 78.10.206.*]

16:24:43 - Mocne słowa jak na sześciolatka.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 10:00:50] • [IP: 178.238.252.**]

Po co, aż dwa wielkie wozy strażackie?

Gość • Wtorek [13.04.2021, 07:54:25] • [IP: 62.69.253.**]

Nie mam nic do osób, które chcą nosić maski (jednorazowe na ok.1 godzina i zmiana). Ale odpierdolcie się od tych co nie chcą ich nosić. Wy chcecie się zaszczepiać - ok A ja chce leczyć się amantadyną! A kurwa nie mogę?! dlaczego? bo zakazano? Prędzej zdechniecie z głodu niż na srowida - bo taki jest plan

EVENT 201 • Poniedziałek [12.04.2021, 19:45:20] • [IP: 176.221.122.**]

SUPER FILM DO OBEJRZENIA DLA POLAKÓW. GŁUPAWI SATANIŚCI Z BANDY GARGAMELA Z KOTEM NIE POWINNI TEGO OGLĄDAĆ BO ICH KREW ZALEJE : BITCHUTE PozaMatrixem Wybuchowy wywiad Davida Icke'a z LondonReal.TV usunięty z Youtube

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 18:18:39] • [IP: 216.130.39.**]

Do ość • Poniedziałek [12.04.2021, 14:48:57] • [IP: 88.218.254.***]. ... przede wszystkim to odbiera rozum jak tobie internauto. Widziałam osoby, które w narastającej panice nagle zaczęły " lapać " oddech. ... prawie się dusić. Czy miąly srowid. ... a no nie. Korona jest ale nie jest to pandemia. ... chyba, że medialna. Chcesz jeden z drugim to noś 10 masek i worek filiowy i nie wychodź z domu, ale w końcu odwal się od innych ze swoją zchizą.

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 16:27:24] • [IP: 192.95.4.***]

Te kombinezony powinny być na miejscu spalone, bo mogły być zainfekowane tym śmiertelnym wirusem bezobjawowym.

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 16:24:43] • [IP: 185.216.35.***]

Dokładnie, motłoch co nie przeszedł covida i na własnej dupie nie poczuł jak to jest nie móc oddychać są pierwsi do darcia mordy tutaj. Pfu na was ignoranci. Wy rozsiewacie go najbardziej a potem inni ludzie giną.

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 16:12:01] • [IP: 37.47.178.*]

Jak ta reklama majsterka wkur...a

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 16:06:55] • [IP: 176.221.123.***]

sądząc po ilości strażaków, to całą rodzinę wynosili...

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 15:50:47] • [IP: 185.100.86.***]

Zawsze chodzi o pieniądze-w Strazy Pożarnej również. Wkrótce nastąpi zakup nowych wozów- ze względu na zużycie poprzednich? Z pewnością nie dlatego, że pracowały zgodnie z przeznaczeniem. Można przypuszczać, że wprowadzą rozkazem wyjazd w trzy wozy. Będzie jeszcze większa rotacja.

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 15:46:12] • [IP: 5.173.137.***]

-" specjalne kombinezony ochronne, które po zakończeniu akcji musieli zdjąć." -

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 15:23:39] • [IP: 31.11.129.***]

To juz prEsada do jednego zdarzenia wszystkie slozby na bacznosc lepiej przeznaczyc te pieniadze na szpitale to co teraz sie prawia to jest juz chore

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 15:20:06] • [IP: 31.0.55.***]

"Król antycovidowców" jest oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej z siedzibą w St Petersburgu.

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 14:48:57] • [IP: 88.218.254.***]

ludzie. ...jezeli ktoś tego nie przeszedł to na miłość boska niech nie zabiera głosu !! bo nie wie o czym mówi, covid potrafi sponiewierać i odbiera siły. ...nikomu nie życzę ! najgłośniej krzyczą dzbany, które o covidzie maja zerowe pojęcie a w szpitalach leżą i umierają nadal STATYSCI :(

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 14:31:54] • [IP: 37.47.158.**]

Za kowicyrkowe akcje Są extra pieniążki... Gdy niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 14:20:23] • [IP: 185.210.38.**]

Każdy wyjazd straży pożarnej nawet do gów.. to mają jakiś procent liczony do emerytury, dlatego się tak pchają do wszystkiego.I jeszcze jakie zagrożenie stwarzają na drodze pędzące dwa auta ciężarowe.Wystarczył by jeden.

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 13:45:56] • [IP: 2.106.93.**]

Cyrk na kółkach.

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 13:41:52] • [IP: 178.183.116.**]

2 wozy strażackie. To nie jest normalne. To marnotrawstwo pieniędzy publicznych. Czy nikt tego nie widzi?!

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 13:38:23] • [IP: 216.130.39.**]

Szoppka dla gawiedzi i tyle. Może tak szanowny redaktore/dziennikarzyna portaliku napisze /dowie się u źródla jakie są uwarunkowania używania takiego kombinezonu czy nakładanie /zdejmowanie/przechowywanie/czyszczenie/utylizacja itp. już dawno temu zrobiliście sie tacy jak konkurencja (szysz) . Paca wam za sianie paniki czy jak ?

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 13:30:01] • [IP: 95.91.215.***]

Podoba mi się w spułpraca razem ze strażą Pożarną tak czymać. Pozdrawiam.

Masakra • Poniedziałek [12.04.2021, 13:23:28] • [IP: 37.30.26.***]

Dlaczego straż pożarna do takich przypadków jak i do ratowania ludzkiego życia w przypadku braku karetki nie wysyła małego auta operacyjnego tylko zawsze dwa wozy gaśnicze.Marnowanie pieniędzy z naszych podatków, które można by przeznaczyć na dodatkową karetkę tak miastu potrzebną.

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 13:21:44] • [IP: 5.173.168.*]

Śmiechu warte, , Covid strach sieje Zaraz będą karetki wzywać do bólu gardła

Mieszkaniec • Poniedziałek [12.04.2021, 13:09:00] • [IP: 188.146.165.**]

Nie zostało wspomniane że to samo było w wieżowcu przy ul. Szkolnej 13-13a od strony ulicy Grodzkiej ale w niedzielę. Swoją drogą cyrk, do takiej akcji wystarczyłby jeden wóz strażacki. Drugi mógłby być wtedy gdzie indziej potrzebny. Cały czas to samo, atak padaczki - 2 wozy strażackie zamiast karetki pogotowia. Zasłabnięcie - wozy strażackie. Mistrzostwo świata, do bezdomnego na ulicy wóz strażacki z drabiną.

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 13:04:46] • [IP: 176.221.123.***]

to już noszy w karetkach nie mają? przedstawienie z rekwizytami dużego kalibru, w postaci dwóch wozów strażackich, kombinezonów budowlanych i karetki.Jak sobie ci biedni ratownicy radzili kiedyś, kiedy strażacy zajmowali się swoją robotą a nie aktorstwem

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 12:37:35] • [IP: 178.238.246.**]

A czy ten pan ważył 100kg.🤔🥵Straż, jest do pożarów, czy ratownicy nie potrafią sobie poradzić z jednym starszym panem?Cos tu nie gra kiedyś pogotowie zabierało chorych, teraz pomimo wielkich kosztów całe służby do jednego człowieka, dziwne😱

Oglądasz 1-25 z 30
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■