POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [12.04.2021, 17:25:41] • Świnoujście

Mieszkanka: Głupia zabawa

Mieszkanka: Głupia zabawa

fot. Mieszkaniec

Do redakcji napisała mieszkanka, która zauważyła akt wandalizmu, do jakiego doszło w Parku Zdrojowym.

- Ktoś znalazł sobie durną zabawę, kamienie zamocowane wokół fontanny zlokalizowanej w centrum Parku Zdrojowego zostały wyrwane i wrzucone do pustej o tej porze roku fontanny - pisze oburzona Mieszkanka - Dla mnie jest to wandalizm, za który zapłacimy wszyscy, przecież trzeba to wszystko wyciągnąć i ponownie zamocować. Może faktycznie w parku trzeba zamontować monitoring szczególnie, że często dochodzi tam do aktów wandalizmu?

Mieszkanka: Głupia zabawa

fot. Mieszkaniec

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Wtorek [13.04.2021, 21:09:46] • [IP: 185.210.39.**]

Młodzież się nie nudzi. Ćwiczy nie przejmując się obostrzeniami w EKG przy dawnej Penelopie. Duże okna, muza gra, wiara ćwiczy i dźwiga. A fantastyczne jest to, że sanepid i policja tego nie widzą. Ciekawe dlaczego?

Gość • Wtorek [13.04.2021, 19:00:23] • [IP: 176.221.122.***]

Pokolenie Jurka Róbta co chceta

Gość • Wtorek [13.04.2021, 18:17:14] • [IP: 79.190.99.**]

komentarz typu młodym się nudzi jest zabawne.a tak swoją drogą to już na długo przed pandemią im się nudziło bo niszczą wszystko od budynków po śmietniki już od dawna.tu nic nie można zbudować bo wszystko przeszkadza i trzeba zniszczyć..era narkomanów i idiotów.jak ja byłam młoda to młodzież była jakaś bardziej rozgarnięta.a niby świat idzie do przodu.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 10:08:41] • [IP: 88.218.254.***]

jak ich wyłapią (choć wątpliwe) to powinni w ramach czynu społecznego z własnej kieszeni i własnymi siłami naprawić co zniszczyli + wymyć wszystkie ławeczki i lampy w parku, oczywiście pod okiem policji/straży miejskiej oraz lokalnych mediów bez zasłanianej twarzy.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 09:33:00] • [IP: 86.140.217.***]

Pozdrowienia dla patologi. .tego syfu jest wszedziee. Tylko wapno i do dolu

Gość • Wtorek [13.04.2021, 08:34:14] • [IP: 89.151.34.***]

Nie tylko tam zabawiali się idioci. Już na nowej ścieżce, od strony pola namiotowego, na ledwo co usypanym piasku, robili sobie wiraże i nawierzchnie już kawałkami zdemolowali. W parku powinien być ogrodnik albo jakaś służba porządkowa ponieważ bo inaczej poniszczą wszystko. Powyrywają nowe sadzonki, pokradną, zdemolują ławki, powyrywali tabliczki informacyjne o roślinach. Niedorozwinięte dzieci jak i ich opiekunowie.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 08:24:18] • [IP: 83.23.223.**]

Za to że zapłacimy to pryszcz w porównaniu za co zapłacimy przez rząd pisu

Gość • Wtorek [13.04.2021, 07:31:34] • [IP: 46.231.59.**]

Tak się bawi pokolenie tych co na maturze musieli jedynie" pokolorować drwala"

J23 • Wtorek [13.04.2021, 06:48:17] • [IP: 178.238.245.***]

a gdzie kamery co ?? oj nie lubicie tych kamer w tym miescie, stare siedzi i nie pozwala czy nie kapuje o co chodzi !!

Gość • Wtorek [13.04.2021, 05:16:14] • [IP: 31.0.38.***]

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 23:57:12] • [IP: 77.88.191.**]

Zawsze myślałam, że mądrych i dobrych ludzi jest więcej ale teraz gdy przeczytałam w dwóch komentarzach ille bałaganu robią pseudo-mieszkańcy to aż trudno uwierzyć że tego dziadostwa jest mało, choćby te śmieci w lasach. Tego dokonuje armia wariatów, chyba to co ładne to razi ich w oczy. a złapali tych rozbójników co malują czarne mazaje na białych nowych ławkach na Pięknej naszej Promenadzie ?

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 23:33:02] • [IP: 176.221.123.**]

debilizm zero mózgów totalnie wydrenowane przez głupotę jaką posilają się dzisiejsi ludzi, czy młodzi nie wiem, nie zawsze wszystko psują młodzi ludzie.

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 22:58:13] • [IP: 88.218.255.**]

Młodym się nudzi, nie mają co robić, gdzie pójść, nie mogą się gromadzić a straż i policja szuka ludzi bez maseczek. Nie tłumaczę wandalizmu, tylko takie trudne czasy nastały. Sport ciężko uprawiać, do pracy nie ma gdzie, nauka zdalna... Monitoring nic nie da- jak w lesie naokoło: syf i śmieci, nikt nie pilnuje i nie egzekwuje porządku, więc co się dziwić.

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 22:55:08] • [IP: 145.133.12.**]

szkoda. to było chyba najładniejsze miejsce w sciu zrobione ładnie bez głupich nowoczesnych kształtów.

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 22:29:12] • [IP: 37.47.162.***]

W mieście nie ma policji. Na promenadzie łamane są obostrzenia. W restauracji palce lizać normalnie siedzą przy stolikach i nie stosują się do niczego, w parkach demolka, na pumptracku na Grunwaldzkiej dzieci klną jak starzy marynarze, do tego kradzieże rowerów i śmiecenie wszędzie przez ludzi z domków i warsztatów. Parkowanie niewłaściwe gdzie popadnie, przekraczanie prędkości. Każdy robi co chce. Policji nie ma.

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 21:42:42] • [IP: 178.238.252.***]

Takie umiejętności można wykazać w kamieniołomach zamiast do pierdla to tam wysłać takiego barana.

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 21:05:14] • [IP: 77.190.180.**]

Ustawiac kamery zmieniac ich polozenie od czasu do czasu. Podglad w siedzibie strazy miejskiej i policji. Wandale kary wiezienia i pieniezne w kwocie usuniecia Zniszczen. Szybko bedzie porzadek

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 20:44:07] • [IP: 176.221.122.**]

Siedzą w domach cały czas to i nie mają gdzie się wyładować, żadnych aktywności to głupie pomysły do głowy przychodzą. Czas pomyśleć jak im czas zagospodarować.

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 20:08:01] • [IP: 37.248.211.**]

A mi sie wydaje, ze te kamienie zawsze tam byly

pisobolszewik • Poniedziałek [12.04.2021, 19:57:47] • [IP: 176.221.122.***]

Pijane pisie syny robili zrzutke dla belzebuba z Torunia, a że akurat kamienie do fontanny ? Tłuszcza tak ma - iq wycieraczki.

Gość Astor • Poniedziałek [12.04.2021, 19:25:57] • [IP: 5.173.155.**]

I kamieni kupa 😉

Mieszkaniec • Poniedziałek [12.04.2021, 19:10:02] • [IP: 37.47.156.***]

ZA JAJA I NA LATARNIE!!

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 18:11:22] • [IP: 88.156.235.***]

Młodych nie wolno ruszać niech robią co chcą. Z...ać gnoi.

Go$ć • Poniedziałek [12.04.2021, 18:00:55] • [IP: 5.173.130.***]

W parku zdrojowym, bez przerwy dochodzi do aktów wandalizmu! Śmietniki i ławki kuszą wandali. Na placu piknikowym ostało się jeszcze 1½ ławostołu. 2 punkty w parku to zwykła melina... Gdzie jest policja?! Gdzie monitoring? Wiem, że miasto bogate, ale pieniądze można wydać na coś innego niż naprawy szkód.

Gość • Poniedziałek [12.04.2021, 17:55:16] • [IP: 83.23.222.**]

To jest robota pokolenia -Róbta co chceta- a niedługo wejdzie nowe pokolenie -bezstresowego wychowania- a właściwie to już jest w pumckparku.

Oglądasz 1-25 z 29
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■