POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.04.2021, 09:06:46] • Świnoujście

Nie chciał otworzyć policji drzwi

Nie chciał otworzyć policji drzwi

fot. iswinoujscie.pl

Przechodnie, którzy tamtędy przechodzili, usłyszeli krzyki i płacz. Potem nagle uderzenie i zapanowała cisza. Na miejsce szybko wezwano policję.

Sobota, po godzina 21:00. Ulicą przechodzą dwie osoby. Z pobliskiego budynku dobiegają krzyki i płacz. Nagłe uderzenie, a potem cisza. Błyskawiczna decyzja, by wezwać policję.

Radiowóz szybko wjeżdża z ulicy Karola Miarki w wewnętrzną uliczkę , gdzie stoi budynek przy ulicy Wojska Polskiego.

Nie chciał otworzyć policji drzwi

fot. iswinoujscie.pl

Mężczyzna, który znajduje się w mieszkaniu, nie otwiera drzwi. Policjantom nie udaje się go do tego przekonać. Do akcji ruszają więc strażacy. Do budynku wpadają z łomami. Wyłamują drzwi.

Chwilę później policjanci wyprowadzają mężczyznę z mieszkania. Oparto go na masce radiowozu.

Po chwili od ulicy Kochanowskiego na sygnale wjeżdża następny radiowóz. Mężczyzna trafia na Komendę Policji.

Na razie nie wiadomo, co się stało w mieszkaniu. Czekamy na informacje od policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 59, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 59

Gość • Środa [14.04.2021, 15:08:16] • [IP: 46.231.57.*]

Jasne...karnisz spadł. Kobieta krzyczała z przerażenia, dziecko płakało bo awantura była i bluzgi. Karnisz...śmiechu warte. To jak w tym kawale o zasztyletowanej żonie, która spadła ze schodów na nóż, siedem razy. Skoro nic takiego się nie stało to trzeba było otworzyć drzwi policji i wyjaśnić całe zajście.

Gość • Środa [14.04.2021, 12:44:47] • [IP: 164.127.78.***]

00:39:14] • [IP: 89.174.73.**] Otóż to, a nasze przepisy o przemocy wobec kobiet wystarczą do jej przeciwdziałania. A swoją drogą w Polsce jest KILKA RAZY mniejsza liczba aktów przemocy wobec kobiet niż na Zachodzie pełnym podniosłych i feministyczno-lewackich uchwał, konwencji.

Gość • Środa [14.04.2021, 10:07:44] • [IP: 5.173.138.*]

Za pisanie nie prawdy i kłamstw czeka Pana pozew od prawnika, wiec proszę nie czekać na informacje od policji

Gość • Środa [14.04.2021, 00:39:14] • [IP: 89.174.73.**]

Wtorek [13.04.2021, 16:32:30] • [IP: 87.205.66.***] A PIS wypowiada Konwencję Stambulska to już nie wyobrażam sobie co Ci mężczyźni będą robić kobietą. ------ Kluczowym elementem, , Konwencji stambulskiej" jest wprowadzenie, omijając prawo krajowe, małżeństw homoseksualnych. Tzw. płeć kulturowa, przemoc wobec kobiet jest drugorzędna.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 23:51:39] • [IP: 188.146.162.**]

To ja wam powiem co sie stało karnisz spadł z okna dziecko zaczeło płakać bo był huk a jakiś ambitny przechodzieć stwierdził ze patologia policja przyjechała własciciel kazał im wypier d alać a ci wjechali z łomami i elo

Gość • Wtorek [13.04.2021, 21:02:12] • [IP: 88.66.80.**]

Czyżby Ireneusz terlecki znów wraca do akcji ??

Gość • Wtorek [13.04.2021, 19:55:31] • [IP: 188.146.129.***]

Bravo dla Policji

Gość • Wtorek [13.04.2021, 18:37:35] • [IP: 176.221.122.***]

Ale to muzułmanin więc ma prawo bić kobiete, o co wam chodzi? Gdzie wasza tolerancja?

Gość • Wtorek [13.04.2021, 18:26:30] • [IP: 176.221.123.***]

jakiej był narodowości?

Gość • Wtorek [13.04.2021, 17:36:55] • [IP: 5.173.139.**]

Jasna cholera dobrze że nie szła tamtędy pielgrzymka👮👨🏾‍㉁
8;🚓🚒🎎🎎🎎
886;🎎🎎🎎🎎🎎
27886;🎎🎎🎎

Gość • Wtorek [13.04.2021, 17:23:02] • [IP: 176.221.123.**]

16:32:30] • [IP: 87.205.66.*** Nie wiem, nie wiem co można robić kobietą. Może podpowiedz.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 17:10:41] • [IP: 31.0.177.**]

BĘDĄ WAS CODZIENNIE NAPIER... W ŁEB NIECH TYLKO WYPOWIEDZĄ KONWENCJĘ STAMBULSKĄ. CIEKAWE ILE POLICJA ZAPŁACI ZA WSTAWIENIE DRZWI HA HA.

Gość AJ WAJ Icek • Wtorek [13.04.2021, 16:42:47] • [IP: 5.60.231.**]

Gość • Wtorek [13.04.2021, 14:05:17] • [IP: 185.210.37.***]...Wielkie bzdury piszesz, jeśli ciebie nie dotyczy, to nie wtykaj nosa w czyjeś sprawy bo potem będziesz ciągany na przesłuchania i jeszcze ciebie oskarżą o wywołanie bójki czy awantury...Zawsze patrz w inną stronę i odchodź jak najszybciej z miejsca zdarzenia...🍓🍓🍓

Gość • Wtorek [13.04.2021, 16:32:30] • [IP: 87.205.66.***]

A PIS wypowiada Konwencję Stambulska to już nie wyobrażam sobie co Ci mężczyźni będą robić kobietą.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 15:58:20] • [IP: 45.141.1.***]

Ciekawy jestem co by było gdyby gość zranił lub coś jeszcze gorszego zrobił któremuś ze STRAŻAKÓW. Zdaje się że był już przypadek postrzelenia strażaka przez bandziora..?

Gość • Wtorek [13.04.2021, 15:49:25] • [IP: 164.127.78.***]

12:56:03] • [IP: 185.210.37.*] Ten nr 112 jest uciążliwy, zdarzyło mi się, że musiałem z większym trudem tłumaczyć topograficzne szczegóły zdarzenia, niż gdybym rozmawiał z policjantem znającym teren - a rzecz zła zdarzyła się poza oznaczonymi ulicami obszarem, kilkanaście km od centrum.15:02:31] • [IP: 176.221.123.***] Osobnym i szerokim tematem jest nękanie MĘŻCZYZN przez kobiety, na ogół psychiczne nękanie, byłem kiedyś świadkiem czegoś takiego u rodziny, gdzie wynajmowałem kwaterę jako student, w dużym mieście wojewódzkim. Trudno to wykryć, trudno udowodnić, wstyd się mężczyznom do tego przyznać.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 15:36:16] • [IP: 217.240.90.***]

Jakie by te informacje z policji by nie byly, to i tak przekreca, wazne ma wyjsc tak jak oni chcea.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 15:02:31] • [IP: 176.221.123.***]

A awanturującej się i atakującej mężczyznę kobiety policja na bruk nie wyrzuci, a tylko się nabija ze zgłaszajacego przemoc mężczyzny ! Własność lokalu na faceta nie przechodzi :(.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 14:26:01] • [IP: 88.66.80.**]

Iruś znowu zaczyna damski bokser swinoujski

Gość • Wtorek [13.04.2021, 14:05:17] • [IP: 185.210.37.***]

Dobry przykład dla innych - reagujcie ludzie, jak się coś źle dzieje! Brawo policja!

Gość • Wtorek [13.04.2021, 13:36:36] • [IP: 216.130.39.**]

Do Gość • Wtorek [13.04.2021, 11:46:20] • [IP: 31.0.93.***]. ... jak o czymś piszemy to chociaż trzeba mieć w danym temacie odrobinę wiedzy. A jak takim agresorem będzie kobieta to co w tedy będzie według Pańskiej teorii ?

Gość • Wtorek [13.04.2021, 13:07:15] • [IP: 5.173.49.**]

Cala patologia wziela sie od sadow komunistycznych.W PRLu sad wydawal wyroki wieksze niz zadal prokurator irobili co chcieli na rzadanie wladz.dzis jest podobnie tylko wladze nad sadami ma mafia.Oni nazywaja sie apolityczni i racje maja bo polityka w wykonaniu wielu to powiazania mafijne a nie sluzba narodowi.Komunistyczni sedziowie zostawili na stolkach komunistyczne dzieci ktore wybieraja sie miedzy soba a kazda proba uwolnienia tego zawodu staje sie kabaretem z powodu strajkow opozycji i ulicy oraz UE.Zaden sedzia nie odpowiedzial nigdy prawnie za swoje grzechy nawet jesli byly one zwykla pomylka.Mozna kogos zgnoic i powiedziec albo nie przepraszam pozbawiajac go majatku zdrowia itp.Kto tego broni ten ma w tym zysk.A teraz odpowiedzcie sibie sami kto kogo i dlaczego.Sedzia ktory za ulotki w czasach PRL wsadzil mlodego czlowieka do wiezienia na 2 lata dzis aspiruje do tego aby byc wykladnia demokracji hehe.Przyjdzie czas rozliczen oj przyjdzie

Gość • Wtorek [13.04.2021, 12:56:03] • [IP: 185.210.37.*]

Policja nim przyjmie zgłoszenie to ma więcej pytań i pretensji do osoby zgłaszającej niż do samego zatrzymanego może czas to zmienić, żeby ludzie dzwonili w potrzebie bez zastanowienia.

Gość • Wtorek [13.04.2021, 12:14:32] • [IP: 37.47.142.***]

Jak wpadli do budynku z łomami to coś im się stało? Można z łomami wpadać tak sobie i wytwarzać drzwi?

Gość • Wtorek [13.04.2021, 11:54:40] • [IP: 77.252.46.**]

BRAWO PRZECHODNIE.PRAWIDŁOWA REAKCJA.

Oglądasz 1-25 z 59
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■