POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [17.04.2021, 14:36:11] • Świnoujście

A tańczyć się chce. Zobacz film!

A tańczyć się chce. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Światła laserowe i muzyka rozchodziły się po kanale przy Basenie Północnym. Tęsknimy za czasami, kiedy będzie można normalnie się pobawić i zatańczyć.



Zabawa na żaglowcu Kapitan Borchardt przyciągnęła spragnionych rozrywek. Widać było osoby podążające w kierunku jednostki.

A tańczyć się chce. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Ci, którzy przyjechali na imprezę samochodami, pochodzili z różnych rejonów Polski. Jedna z uczestniczek powiedziała nam, że jak się człowiek chce pobawić, to jest to do zrobienia.

W sobotę z pokładu żaglowca błyskały laserowe światła. Była też muzyka. Przez chwilę można było zapomnieć, że mamy lockdown i o szaleństwach na parkiecie trzeba jeszcze na jakiś czas zapomnieć.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-31 z 31

Gość • Niedziela [18.04.2021, 17:20:37] • [IP: 176.221.122.***]

noszenie maseczki powoduje niedotlenienie mózgu a co za tym idzie objawy halucynogenne

j444 • Niedziela [18.04.2021, 15:52:54] • [IP: 176.221.123.***]

A może by tak zapytać policję co w tej konkretnej sprawie zrobiła, ile wniosków o ukaranie mandatem 30000 zł poszło do pisowskiej instytucji zwanej sanepidem słynącej z nakładania takich mandatów na pojedynczo stojące osoby z plakatem popierającym antykaczystowskie wystąpienia, a ile mandatów nałożyli sami policjanci w tej interwencji, daleko odbiegającej od pałowania bezbronnych kobiet. Panie Ryfczyński, stań na wysokości dziennikarskiej powinności.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 14:58:12] • [IP: 31.0.79.***]

Od 2 tygodni co weekend są 🤗🤗👏👏

Gość • Niedziela [18.04.2021, 11:21:07] • [IP: 188.146.128.***]

"Gość • Sobota [17.04.2021, 20:48:29] • [IP: 176.221.123.***] SUPER👍👍👍&#
128077;👍Po pieram normalnych ludzi którzy nie dali sie zwariować 👍👍A tych obłąkańców chodzących nawet po plaży w maskach 😂😂😂proszę, aby do sklepów typu Lidl, Biedronka nie wchodzili mi na plecy przy kasie bo mogą paść jak muchy😃😃" Może się spróbujemy?? Dyskontowy pajacyku!! Niestety ale ja takich sklepów NIE UZYWAM.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 11:18:25] • [IP: 188.146.128.***]

Akurat tak się składa że Kapitan Olgierd Borchardt był moim NAUCZYCIELEM. Znając tego człowieka jestem przekonany że nigdy by nie pochwalił takich wygłupów w czasie pandemii. To był człowiek takiego charakteru i postury że sam własnoręcznie rozgonił by taką imprezę. Durnym komentatorom polecam jego książkę" Znaczy Kapitan". Właściciele jachtu bezczeszczą jego imię.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 10:54:57] • [IP: 2.106.93.**]

Człowiek został pozbawiony swoich podstawowych praw. Robią z nami co chcą, a my posłusznie wykonujemy co nam każą. „Rok 1984” właśnie się spełnia. Czy Orwell był jasnowidzem?

Gość • Niedziela [18.04.2021, 10:19:09] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Sobota [17.04.2021, 23:33:34] • [IP: 62.69.252.***]Ty to chyba tutaj największy...głupek.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 07:51:28] • [IP: 78.10.206.**]

16:46:47 - Niezłą jesteś koronakretynką...

Gość • Niedziela [18.04.2021, 01:06:45] • [IP: 5.173.137.***]

Bawić się i tańczyć. Polecam

Gość • Niedziela [18.04.2021, 00:48:04] • [IP: 37.248.210.***]

Gnijcie w domach robaki, duscie się w maseczkach na świeżyć powietrzu, potykajcie się o trupy na chodnikach i oglądajcie czerwony serial w telewizji. Ja tymczasem jestem wolnym człowiekiem i nie daje się zmanipulować bredniom. Pozdrawiam wszystkich normalnie myślących, a covidiotow żegnam ozięble.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 00:09:06] • [IP: 217.254.187.**]

Super 👍

Gość • Sobota [17.04.2021, 23:33:34] • [IP: 62.69.252.***]

co sie przejmujecie niech te glupki wrszystkiepoumieraja i bedzie spokojtylko z roznych regionow sa i prrzywoza namtego wirusa u nas jest taki lus nikt nie kontroluje bo tu same komuchy wszyscy sie znaja i nikt nikomu nie chce zaszkodzic tego chyba nie wypleni sie ale pandemia chyba zrobi czystke nie bez powodu kara boska na ludzi spadla prosze sie zastanowic troszeczke nad tym co sie robi

Gość • Sobota [17.04.2021, 22:24:18] • [IP: 5.174.160.**]

Na zdjęciu widać jedną osobę, na filmie widać dwie osoby. W sumie trzy osoby, więc wszystko zgodnie z nielegalnymi rozporządzeniami.

Gość • Sobota [17.04.2021, 21:45:57] • [IP: 178.238.249.**]

Do IP: 176.221.122.*** z godziny 1447 Wróć do szkoły podstawowej i naucz się bezbłędnie napisać choć jedno zdanie w języku polskim. Chamstwo pewnie wyniosłeś z domu, tego już nie pozbędziesz się, niestety.

Gość • Sobota [17.04.2021, 20:48:29] • [IP: 176.221.123.***]

SUPER👍👍👍👍👍Po
pieram normalnych ludzi którzy nie dali sie zwariować 👍👍A tych obłąkańców chodzących nawet po plaży w maskach 😂😂😂proszę, aby do sklepów typu Lidl, Biedronka nie wchodzili mi na plecy przy kasie bo mogą paść jak muchy😃😃

Gość • Sobota [17.04.2021, 20:39:51] • [IP: 31.11.131.**]

Gdzie bilety można kupić? Chętnie dołączymy. Każdy pragnie normalności.Bawcie się dobrze.

Gość • Sobota [17.04.2021, 20:00:25] • [IP: 62.69.254.***]

a gdzie byli niemowy kuweciarze bez imienników; na Niepolda we Wrocku?sie pytam

Gość • Sobota [17.04.2021, 19:05:04] • [IP: 31.0.88.**]

A kto bogatemu zabroni, , ? Bo są równi i równiejsi, , co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie, , te hasła wiecznie żywe

Gość • Sobota [17.04.2021, 19:03:29] • [IP: 86.15.80.*]

gdzie te lasery ?

Gość • Sobota [17.04.2021, 18:39:22] • [IP: 31.0.59.**]

Według Deutche Welle propaganda agentury krajów wrogich Zachodowi ogniskuje się na ruchach antyszczepionkowych oraz skłanianiu opinii do ignorowania zasad ochrony. Wśród krajów wrogich wymienia się Rosję i Chiny.

Gość • Sobota [17.04.2021, 18:11:50] • [IP: 89.151.36.**]

Do IP 176.221.122.*** z godz. 14.47. Już wielokrotnie udowodniłeś jakim idiotą jesteś. Zdaję sobie sprawę że nie odnosi to na tobie większego wrażenia (jak to zazwyczaj z chorymi bywa). Weż głąbie koło i walnij się w czoło to zrobisz przysługę ludzkości. ..

Gość • Sobota [17.04.2021, 18:04:00] • [IP: 176.221.122.***]

Nastal piekny czas, na kazdej domowce jest troche mniej ludzi niz zwykle ale za to nie spotka sie takiego debila jak ten z [17.04.2021, 16:46:47]. Foliarze siedza w domach i boja sie wychodzic, niech tak juz zostanie!

Gość • Sobota [17.04.2021, 18:02:40] • [IP: 37.47.188.**]

Wygląda na to że komentuacy antymaseczkowy jeszcze żyją.

Gość • Sobota [17.04.2021, 17:56:36] • [IP: 188.146.164.**]

Gość • Sobota [17.04.2021, 17:26:35] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Sobota [17.04.2021, 16:46:47] • [IP: 31.11.130.***] XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gość • Sobota [17.04.2021, 17:10:27] • [IP: 37.248.221.***]

I tak trzymać pokazywać normalność baranom w kagancach

Gość • Sobota [17.04.2021, 16:53:41] • [IP: 77.115.27.***]

I git, i brawo, kolejni ludzie którzy myślą sami i nie słuchają propagandy.

Gość • Sobota [17.04.2021, 16:46:47] • [IP: 31.11.130.***]

Odpowiem ci durniu krótko! Ciekawy jestem czy będziesz taki mądry jak cię przywiozą do szpitala w agonalnym stanie lub jeśli zapadniesz w ten stan w skutek rozwoju choroby. Powtórz te idiotyzmy, to personel zobaczy ekstra idiotę. Trochę wesołości im się należy !!

Gość • Sobota [17.04.2021, 16:35:14] • [IP: 176.221.122.***]

Nie wolno bo wszyscy umrzemy

Gość • Sobota [17.04.2021, 16:28:57] • [IP: 45.88.96.**]

Powiew normalnosci. Gratulacje.

Gość • Sobota [17.04.2021, 14:47:42] • [IP: 176.221.122.***]

podziekujcie tym głąbom co chodzą dzisiaj po miescie w maseczkach i nawet 5cio letnim dzieciom na rowerku karzą zakladac... zalosne popaprance

Oglądasz 1-31 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■