POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [22.04.2021, 08:33:24] • Świnoujście

Mieszkaniec poddał się dwóm testom na COVID - 19: W Polsce jestem zdrowy, w Niemczech chory

Mieszkaniec poddał się dwóm testom na COVID - 19: W Polsce jestem zdrowy, w Niemczech chory

fot. Mieszkaniec

Dwa testy na COVID - 19 i dwa różne wyniki. Taka sytuacja spotkała ostatnio jednego z mieszkańców. Testy na koronawirusa wykonał w punkcie szybkich testów w Ahlbecku oraz w świnoujskim szpitalu. Jak opisuje mieszkaniec w Polsce test był negatywny, a w Niemczech pozytywny. - W Polsce jestem zdrowy, w Niemczech chory - pisze mieszkaniec w przesłanym do redakcji liście. Na potwierdzenie swoich słów przesłał na kontakt@iswinoujscie.pl zdjęcia.

- Pierwszy test zrobiony 14 kwietnia na granicy o godzinie 9:30, następnie wynik przyszedł po 20 minutach na e - mail i był on pozytywny. Postanowiłem zrobić jeszcze jeden w Polsce tego samego dnia o godzinie 10: 40. Wynik o 14:00 był negatywny - pisze mieszkaniec.

Mieszkaniec poddał się dwóm testom na COVID - 19: W Polsce jestem zdrowy, w Niemczech chory

fot. Mieszkaniec

Ciekawi jesteśmy, czy Wam również przytrafiło się coś takiego? Jeżeli tak, to piszcie w komentarzach!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 101, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 101

Gość • Czwartek [22.04.2021, 11:23:53] • [IP: 87.78.246.***]

Burakom ze swinoujscia testy powinien weteryniarz robic i szczepic tez.

Gość • Czwartek [22.04.2021, 11:19:16] • [IP: 5.173.140.***]

nie wiem czy to ważne ale osoby zaszczepione zarażają inne osoby jestem tego przykładem

Gość • Czwartek [22.04.2021, 11:10:56] • [IP: 5.173.139.***]

Mnie tez ostatnio to samo spotkało w sobotę na granicy bylem pozytywny a w niedziele przy szpitalu negatywny.oprocz tego pani na granicy ktora robila wymaz zrobila to nie umiejętnie przebiła prawdopodobnie jakąś żyłkę do wieczora leciała mi krew z nosa a na następny dzień wyszedl siniak pod okim

Gość • Czwartek [22.04.2021, 11:07:49] • [IP: 89.64.127.**]

I to jest właśnie sedno sprawy. Testy nie są wiarygodne. Potrzeba dużo więcej czasu aby dokładnie testy prowadzić. Tak samo jest ze szczepionkami. Szybko je skonstruowano, gdzie pracę nad każdą szczepionką normalnie trwają latami. Stąd niedowierzanie w testy i szczepionki.

Gość • Czwartek [22.04.2021, 10:59:22] • [IP: 176.221.122.*]

Rozwiązanie zagadki jest w treści zaprezentowanych dokumentów i oba wyniki są prawidłowe.

Gość • Czwartek [22.04.2021, 10:51:33] • [IP: 217.240.81.***]

No i mamy cala definicje testow, nic dodac, nic ujac jesli potrafimy jeszcze logicznie myslec.

Gość • Czwartek [22.04.2021, 10:47:06] • [IP: 77.23.212.**]

Gość • Czwartek [22.04.2021, 10:44:26] • [IP: 78.88.129.**]

Niemcy są chore to chory kraj w Europie jak pisał The Guardian. I tyle w temacie!

Tango • Czwartek [22.04.2021, 10:30:30] • [IP: 89.151.36.**]

Testy ze sprzecznymi wynikami... Szczepionki które zagrażają zdrowiu i życiu, a później nie chronią przed chorobą - ani szczepionego, ani bliskich... Akwizytorzy rządzą!

Gość • Czwartek [22.04.2021, 10:30:02] • [IP: 37.47.141.**]

Testy nie służą do testowania owoców ani soli fizjologicznych itp. ale pseudonaukowców na portalu nie brakuje.

Gość • Czwartek [22.04.2021, 10:12:06] • [IP: 88.218.255.**]

Amerykę odkryto

Gość • Czwartek [22.04.2021, 10:11:56] • [IP: 37.47.186.***]

Niemcy specjalnie robią wyniki dodatnie, ponieważ polaczek jak ma darmowy test to sobie zrobi żeby pojechać na zakupu do REWE. Niemcy mieli dobre chęci żeby pracownicy, uczniowie mogli zrobić test za darmo. A my jak zwykle musimy coś spier... bo zakupy są najważniejsze

Gość • Czwartek [22.04.2021, 10:04:59] • [IP: 178.238.252.**]

[IP: 178.238.249.**] Tak, to prawda...

Gość • Czwartek [22.04.2021, 10:03:26] • [IP: 176.221.123.**]

Tak samo jak na test dałem piwo żubr i tez ma korona wirusa...

Gość • Czwartek [22.04.2021, 09:54:29] • [IP: 178.238.249.**]

A czy wiecie źe prezydent Nigerii który pół roku temu zakupił testy na Covid 19 i zrobił je owocowi avokado i zwierzętom domowym i testy wyszły pozytywnie nawet owoce miały niby korona wirusa co jest nie moźliwe i śmiał się z tej pseudo pandemii już nie źyje został zabity przez zamachowca dwa miesiące temu tak się uciesza ludzi którzy mówią prawde podobnie jak z aferą Fozz w ciągu roku zginęły 24 osoby które prowadziły śledztwo nad aferą Fozz co za dziwny zbieg okoliczności prawda i nikt do tej pory nie wie co się stało z 20 miliardami złotych.

Gość • Czwartek [22.04.2021, 09:52:01] • [IP: 176.221.115.**]

Oba testy są antygenowe a Niemcy wiedzą doskonale że ich testy nie są w 100% miarodajne. Musiano by robić PCR a te są drogie i wynik jest po przynajmniej 6-8 godzinach

Gość • Czwartek [22.04.2021, 09:49:34] • [IP: 188.146.165.***]

Niemcy ostatnio sypali dodatnimi bo mieli jakiś feralne testy, chyba chcieli „za darmo” zaoszczędzić hehe

Gość • Czwartek [22.04.2021, 09:46:31] • [IP: 31.11.130.***]

Zalecam uważnie czytac zanim zrobisz zamieszanie na iswinoujscie... test antygenowy a test pcr to różnica...

Gość • Czwartek [22.04.2021, 09:46:25] • [IP: 178.238.249.**]

Obejrzyjcie sobie w internecie wyznania ratownika z cyklu Wojciecha Sumlińskiego w którym ratownik medyczny z 11 letnim staźem opowiada jak niedawno zamiast soli fizjologicznej z wymazem pacjenta dodał na płytkę testu na Covid 19 samą sól fizjologiczną i wynik wyszedł pozytywny powtórzył test jeszcze kilka razy i wszystkie testy wyszły pozytywnie mimo że nie było wymazy pacjenta dodam że testy które zrobł to są oficjalne testy używane w całej Polsce przez wszystkie szpitale to jest jedno wielkie oszustwo.

Gość • Czwartek [22.04.2021, 09:42:48] • [IP: 109.243.169.**]

09:17:45] • [IP: 77.111.247.***] Co z tego, że metody różne, człowiek ma prawo oczekiwać, skoro to jest NAUKOWE, jednolitości, wiarygodności. I nie piszemy" dla tego", lecz" dlatego", większość społeczeństwa o tym wie, 20% nie wie.

Gość • Czwartek [22.04.2021, 09:41:32] • [IP: 192.95.4.***]

"Ludzie zwariowali robią testy na potęgę nic im nie jest siedzą w domu, bo wynik dodatni, a objawów nie mają, a ci co mają negatywny, to tak się czują jakby w totka wygrali." Testy nie dopuszczone do testowania i pokazują fałszywie pozytywne wyniki niczego. Ludzie nadal wierzą w niewiarygodne testy, jak również w to, że mogą chorować bezobjawowo. Fałszywa Epidemia Pandemia Szczepionka, ale prawdziwa DEPOPULACJA." ... zakażeń jest tyle, ile robi się testów. Jak będą robić mniej testów będzie mniej zakażeń, czego tu nie rozumiecie?" "Przestana robić testy i nie będzie" zakażeń". Zaczną leczyć ludzi na choroby współistniejące i epidemia znika." "Skończą się testy i wróci grypa, angina, przeziębienie i zapalenie płuc." Wszystkie testy PCR są czysto komercyjne – to miliardy wyciągnięte z kieszeni oszukanych ludzi bez wpływu na przebieg terapii przeziębienia spowodowanego koronawirusem lub innym wirusem przeziębienia. Służą do robienia statystyk, wiezienia zdrowych i rujnowania.

Gość • Czwartek [22.04.2021, 09:38:43] • [IP: 176.221.113.**]

Może zachorował w drodze na test do Niemiec albo w tej żenującej kolejce na test w Świnoujściu się zaraził. Przecież tam nie są przestrzegane obostrzenia w postaci odstępów i nie każdy ma maseczkę.

Gość • Czwartek [22.04.2021, 09:33:15] • [IP: 5.173.3.***]

Czwartek [22.04.2021, 08:49:42]  [IP: 37.47.162.**] Czytaj testy ze zrozumieniem i nie obrażaj

Gość • Czwartek [22.04.2021, 09:31:44] • [IP: 5.173.3.***]

Jest napisane Zaświadczenie o teście Antygenowym !! Kto tu widzi PCR PCR nie masz po 10 minutach I nie obrażać autora

Gość • Czwartek [22.04.2021, 09:30:43] • [IP: 185.210.39.**]

Jak pod testem podpisuje się jakiś Hans, to wszystko jasne. Gdyby podpisał się Herman (Brunner), to byłoby porządnie. Kloss zawsze robił zamieszanie u Niemców.

Oglądasz 51-75 z 101
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■