POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [18.04.2021, 08:42:58] • Świnoujście

Samochód ciężarowy uszkodził chodnik na ulicy Grudziądzkiej

Samochód ciężarowy uszkodził chodnik na ulicy Grudziądzkiej

fot. Mieszkaniec

O zniszczeniu chodnika poinformował Mieszkaniec, który opisał okoliczności i odpowiedzialnych.

- W środę dnia 14.04.2021 jedna z firm wylewała beton na działce przy ulicy Śląskiej od strony ulicy Grudziądzkiej. Dwa pojazdy, z paru, które przywiozły beton, przejechały po chodniku po przeciwnej stronie ulicy uszkadzając go na odcinku kilku metrów stwarzając niebezpieczeństwo dla przechodniów - napisał Mieszkaniec.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

STUDNIA • Niedziela [18.04.2021, 19:03:38] • [IP: 80.218.233.***]

Mieszkańcu. Ten chodnik był, jest uszkodzony od kilkunastu o ile nie kilkudziesięciu lat. Pamięta chyba jeszcze Kazimierza Wielkiego. Może gdzieś tam znajdziesz tą płytkę gdzie Kaziu odcisnął swoją rycerską rękawicę na znak rozpoczęcia przejścia Świnoujścia z epoki drewnianej w kamienną (betonową) Ty się mieszkańcu zapytaj kiedy w końcu zniknie ta trylinka z tych ulic Grudziądzkiej, Śląskiej i okolic. Przy klubach" Go-Go" ale też" zostań dłużej" położyli asfalt. Ciekawe któremu z Urzędu Miasta ciężko było tam dojechać po trylince i asfalt położył. Tylko tam! Ciekawe czy chodzi mieszkańcowi o chodnik, który sam w sobie jest niebezpieczny i lepiej żeby go rozebrali i pozostał piach. Czy o ten nowy dom który jakiś chłop sobie stawia. Zazdrość? Poza tym mieszkańcu. Czemu nie zadzwoniłeś na straż, policję itd.? Wtedy już nie był byś anonimowy jak tutaj... Stchórzyłeś! Cienias? "Stwarzając niebezpieczeństwo dla przechodniów" Nowy zawód Inspektor płyt chodnikowych i konserwator zabytków w w jednym.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 18:20:25] • [IP: 46.230.171.***]

no popatrz samochód popsuł toszto transformer

Gość • Niedziela [18.04.2021, 17:26:41] • [IP: 178.238.250.***]

Kto pochwala lub usprawiedliwia oczywisty wandalizm jest żałosnym szkodnikiem. Zero tolerancji dla szkodnictwa!

Gość • Niedziela [18.04.2021, 17:03:15] • [IP: 188.146.165.*]

Myślisz profesorku że jak w tym miejscu byłby nowiutki i piękny chodnik to PAN pseudo kierowca postąpił by inaczej ?MAM DUŻE WĄtpliwości ROZEJŻYJ SIĘ DOBRZE PO MIEŚCIE TAKICH PRZYPADKÓW JEST DUŻO WIĘCEJ

murzyn • Niedziela [18.04.2021, 14:59:20] • [IP: 37.249.240.*]

Należy obok chodnika postawić jakąś drewnianą figurkę świętego to będą uważać, w końcu to Kraj Katolicki, jest pełen miłosierdzia bożego do bliźniego...Amen.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 14:02:49] • [IP: 2.99.92.***]

IP: 37.248.210.*** państwo jest od tego żeby naprawiać chodniki więc list do prezydenta Świnoujście

Gość • Niedziela [18.04.2021, 13:59:46] • [IP: 37.248.210.***]

Jakby Wam przed Waszym domem tak jeździli nie po ulicy a chodniku i zostawili w takim stanie co byście zrobili.Proszę o podpowiedź.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 13:35:02] • [IP: 88.156.206.***]

Ten chodnik ma ok 60 lat i dawno go trzeba wymienić. Robiono Gdyńską, robiono Toruńską ale o Grudziądzkiej zapomniano. Jeszcze pozostała Śląska która też ma koszmarną nawierzchnię. Na dodatek nigdzie nie wymieniono słupów energetycznych które też mają ok 60 lat jak nie więcej.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 13:19:37] • [IP: 187.108.190.***]

Prawidłowa reakcja!! Zero tolerancji dla wandali.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 12:30:11] • [IP: 188.147.102.***]

11:49...144.** Żeby zrozumieć jednostkę chorobową tego oszołoma, to zacytuję, co on pisze na co dzień:" Na Ikamien pl pod art.o ginięciu w M-jach rowerów podpisany jako" murzyn" :" 21.08.2016, 14:18:15. ..Kraj katolicki i takie rzeczy się w nim dzieją! A co na to ksiądz proboszcz?", pod art.na Iswin. zatytułowanym" Czytelniczka dziękuje za odnalezienie roweru": podpisany jako Gość 500+:" 17.06.2020, 11:19:27, No niemożliwe? Ukradziono rower w Kraju Katolickim? (...) przecież sam Mały Prezes mówił... (...)". Życie prowokatora wypełnione wymiocinami, on" musi" z nich się co jakiś czas wyzwalać ochlapując innych... . ... ... ... ... A co do samego tematu to uważam że wysłać zdjęcie na portal i wskazać sprawcę to za mało, trzeba powiedzieć to na Policji. Brawa dla Mieszkańca.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 12:23:55] • [IP: 2.99.92.***]

Tech chodnik Stalia widział wstyd żeby w takim kurortowym mieście takie chodniki były

Gość • Niedziela [18.04.2021, 11:58:49] • [IP: 108.29.78.**]

i czerwona trelinke na drodze szczepic ludzi w glowe

Gość • Niedziela [18.04.2021, 11:49:11] • [IP: 46.215.144.**]

Jednak w tym mieście nie ma ludzi myślących jakiś pajac zrobił zdjęcie i robi dym a może durniu powiedziałbyś ile zniszczeń zrobiły samochody ciężarowe jak budowały twój dom przemysł to chyba że myślenie sprawia Ci bol

Gość • Niedziela [18.04.2021, 11:46:00] • [IP: 188.146.132.***]

Podobnie wygladaja chodniki na promenadzie popekane zniszczone

Gość • Niedziela [18.04.2021, 11:18:21] • [IP: 176.221.122.***]

To był chodnik?to jakaś popierdółka a nie chodnik.

Gość Zenon • Niedziela [18.04.2021, 10:03:02] • [IP: 37.30.22.***]

Chyba wiadomo co za firma dostarczała beton to i wiadomo jakich ma kierowców bezmózgów

Gość • Niedziela [18.04.2021, 09:49:28] • [IP: 185.210.39.**]

Niech naprawia jak popsuli i po sprawie.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 09:35:40] • [IP: 178.238.250.***]

Zero tolerancji dla wandalizmu! Ukłony dla Mieszkańca i Redakcji!

Gość • Niedziela [18.04.2021, 09:22:38] • [IP: 77.180.42.**]

Oj ten chodnik to tak bardziej juz od 30 lat do remontu. Teraz jest duza szansa. Dzieki panie kierowco.

Gość • Niedziela [18.04.2021, 09:04:02] • [IP: 31.0.94.**]

304 § 1 Kodeksu postępowania karnego, każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub policję. Użyte określenie oznacza, iż jest to moralny obowiązek każdego praworządnego człowieka.

Kość • Niedziela [18.04.2021, 08:55:32] • [IP: 176.221.122.**]

„Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi”?

Oglądasz 1-21 z 21
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■