POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [20.04.2021, 08:03:13] • Świnoujście

Parking w ostrych skorupach to niebezpieczne dla kierowców i przechodniów!

Parking w ostrych skorupach to niebezpieczne dla kierowców i przechodniów!

fot. Czytelnik

Świnoujście nie należy do parkingowych „orłów". Często miejsca na zaparkowanie szukać trzeba z dala od instytucji, do której zmierzamy. Tym bardziej dziwi fakt, że zdarzają się parkingi na które po prostu strach wjeżdżać. Tak wyglądał w niedzielę parking przy ulicy Wojska Polskiego przylegający do osiedla Platan.

Cały parking pusty.. To rzadkość w naszym mieście. W tym przypadku jednak nie dziwi, że zabrakło chętnych do zaparkowania. Bo wjazd na tak usiany szkłem teren z dużym prawdopodobieństwem mógłby spowodować unieruchomienie naszego pojazdu. Nawierzchnia z polbruku dosłownie usiana została fragmentami potłuczonego szkła. Nie wiadomo czy ktoś zgubił jakąś część towaru czy to może efekt nocnej libacji, których nie brakuje w okolicznych zaroślach. Jedno jest pewne. Takie pozostałości wymagają od administratora terenu błyskawicznej reakcji. Bo mniejsza już nawet o przebitą oponę. Gorzej gdy zawędrują tam małe dzieci i któreś upadnie na tak ostrą niespodziankę. Apelujemy do dorosłych o więcej odpowiedzialności!

Parking w ostrych skorupach to niebezpieczne dla kierowców i przechodniów!

fot. Mieszkaniec

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Środa [21.04.2021, 07:58:26] • [IP: 193.69.22.**]

Eeeee tam... Ciekawsza sprawa jest z nowym parkingiem przy UBB...Jak go otwierali, to wyświetlacze liczby wolnych miejsc wskazywały 163 wolne miejsca...a teraz już tylko 152...COVID ja się pytam??

Gość • Środa [21.04.2021, 00:50:51] • [IP: 178.235.146.**]

Jestem za Przywróceniem przywilejow dla Policj, wypierdol, pala po piętach i szacunek się należy, a to co widzimy teraz to wstyd bycia Mundurowym

Gość • Wtorek [20.04.2021, 23:59:10] • [IP: 109.243.221.***]

20:57:35] • [IP: 80.211.250.***]" Zobaczcie jaki ten wieżowiec krzywy" -- Nigdy na podstawie zdjęcia nie wyrabiaj sobie zdania na temat poprawności budowy danego gmachu. Zdjęcie jest efektem działania obiektywu, a linie porównawcze poziome wyznaczone są przez teren różnie nachylony, różnie zapisany na zdjęciu. To jest Prosta Wieża nad Pizzą (z nieodległej pizzerii).

Marek • Wtorek [20.04.2021, 20:57:35] • [IP: 80.211.250.***]

Zobaczcie jaki ten wiezowiec krzywy. Nawet jak sie porowna do lampy. No ale kasa sie liczy wiec ktos odebral tego bubla. Ciagle cos zlego sie dzieje na tym osiedlu...

Marek • Wtorek [20.04.2021, 20:56:55] • [IP: 80.211.250.***]

Zobaczcie jaki ten wiezowiec krzywy. Nawet jak sie porowna do lampy. No ale kasa sie liczy wiec ktos odebral tego bubla. Ciagle cos zlego sie dzieje na tym osiedlu.

Gość • Wtorek [20.04.2021, 20:52:45] • [IP: 176.221.113.**]

Patola z platana wyżłopała piwo i butelki rozbiła?

Gość • Wtorek [20.04.2021, 20:26:24] • [IP: 109.243.221.***]

A w tle nasza Prosta Wieża nad Pizzą (w pobliżu jest pizzeria).

Gość • Wtorek [20.04.2021, 18:04:55] • [IP: 178.3.251.***]

No prosze i znowu ten piekny" kurort"To miasto totalnie podupada mam nadzieje ze turysci beda je omijac szerokim lukiem! Banda z urzedu miasta nie robi kompletnie nic zeby ta sytuacje zmienic.

GośćItaka • Wtorek [20.04.2021, 16:03:19] • [IP: 5.173.137.**]

jak zwykle Platan.. ...

Gość • Wtorek [20.04.2021, 13:58:56] • [IP: 91.199.250.**]

to ten planowany parking zaporowy, drugi przy torach kolii niemieckich

Gość • Wtorek [20.04.2021, 13:27:24] • [IP: 37.47.183.***]

I co z tego, najważniejsze, że ulotka czlonka PZPR jest gładka!!

Gość • Wtorek [20.04.2021, 13:25:08] • [IP: 37.47.129.***]

Wypociny bez sensu

Gość • Wtorek [20.04.2021, 12:43:42] • [IP: 37.47.8.***]

"Często miejsca na zaparkowanie szukać trzeba z dala od instytucji, do której zmierzamy." W Świnoujściu nie da się zaparkować z dala od miejsca docelowego, litości. To miasto ma centrum o rozmiarach 2km na 2km...

Gość • Wtorek [20.04.2021, 12:32:25] • [IP: 37.47.167.***]

Było napisane że to teren prywatny nawet na iświnujscie.pl dlatego nikt tam nie parkuje, a może to ma być tak niech miasto im wysprząta parking a oni znowu zrobią prywatny a mieszkańcy za to zapłacą

Gość • Wtorek [20.04.2021, 10:55:51] • [IP: 89.151.33.**]

całe miasto jest zasyfiałe tylko jak promenada gdzie są turyści w miarę czysto wystarczy przejść cię po mieście i zobaczyć

Gość • Wtorek [20.04.2021, 10:43:02] • [IP: 37.47.154.***]

Ten parking ro wogole jakas ściema.Najpierw bylo napisane tutaj na tym portalu i w UM ze jest to parking dla wszystkich od budowniczych Platana dla mieszkańców.Potem latem stał się parkingiem prywatnym zawieszono łańcuchy i tablice.Teraz tablice są odwrócone i łańcuch urwany a słupki powinienem.Na przeciwko UM. Parking zasyfiony rośliny wyschnięte od początku ani razu go nikt nie sprzątał.Takie władanie miastem...cichociemno

Gość • Wtorek [20.04.2021, 09:21:26] • [IP: 185.210.37.*]

bo nie jest" jeszcze" płatny to pewnie dlatego :)

Gość • Wtorek [20.04.2021, 08:53:07] • [IP: 185.210.39.**]

To wszystko fundują nam nasi współbracia i współsiostry. Tutaj nic nie pomoże, jedynie milicyjne metody z okresu dawno minionego. Teraz taki cymbał śmiecący butelkami jest obywatelem i przysługują mu prawa. Kiedyś milicja brała takich delikwentów za wszarz, wywoziła w okolice dzisiejszych Karsiborów, spuszczała pałowanie, powrót na piechotę i już na jakiś czas taki delikwent się uspokajał. A dzisiaj gliniarze boją się odezwać, bo zaraz będzie nagonka na policję.

Gość • Wtorek [20.04.2021, 08:40:53] • [IP: 5.173.2.***]

Wg was to na pewno wina prezydenta

Gość • Wtorek [20.04.2021, 08:14:51] • [IP: 77.88.191.**]

Teren prywatny i właściciel nie dba o teren?

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■