POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [19.04.2021, 18:18:49] • Świnoujście

Takich radnych nam trzeba! Radny PiS-u jako pierwszy ruszył gasić palący się na promie samochód!

Takich radnych nam trzeba! Radny PiS-u jako pierwszy ruszył gasić palący się na promie samochód!

fot. iswinoujscie.pl

Chwile grozy przeżyli pasażerowie Bielika, którzy w poniedziałkowy poranek przeprawiali się promem. Po stronie Warszowa na pokładzie Bielika III wybuchł pożar. Dym wydobywał się spod maski forda. Jak wynika z relacji mieszkańców, którzy widzieli całe zajście na własne oczy na pomoc jako pierwszy ruszył świnoujski radny. Jak udało nam się ustalić był to radny PiS-u, Andrzej Staszyński. Jak wiemy, na co dzień pracuje on właśnie w Żegludze Świnoujskiej. Dzięki jego natychmiastowej reakcji udało się zapobiec niebezpieczeństwu, a ogień się nie rozprzestrzenił.

Radny ugasił ogień pokładową gaśnicą. Następnie pojazd został wypchnięty z promu. Na miejsce przyjechała straż pożarna oraz policja.

- Otrzymaliśmy wezwanie, że pod maską forda tli się instalacja elektryczna. Strażacy odłączyli akumulator i podali prąd proszku gaśniczego - informuje Marcin Kubas, oficer prasowy, KM PSP w Świnoujściu.

Takich radnych nam trzeba! Radny PiS-u jako pierwszy ruszył gasić palący się na promie samochód!

fot. iswinoujscie.pl

W działaniach wzięły udział 2 zastępy strażaków.

- W dniu dzisiejszym ok godz. 7.38 na promie "Bielik III" zauważono wydostający się dym spod maski samochodu osobowego. Członkowie załogi używając gaśnicy pokładowej natychmiast przystąpili do akcji gaśniczej. Po opanowaniu sytuacji pojazd został zepchnięty z pokładu, gdzie czekała wezwana na miejsce jednostka Straży Pożarnej. Prom powrócił do eksploatacji z minimalnym opóźnieniem - poinformowała nas Żegluga Świnoujska.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 19 kwietnia około 7:40.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 116, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 116

Gość • Sobota [24.04.2021, 00:50:22] • [IP: 46.231.56.***]

Andrzej polej... a... niema go

Gość • Piątek [23.04.2021, 19:57:24] • [IP: 45.141.1.***]

Brawo Andrzeju jesteśmy z Ciebie dumni.

Gość • Czwartek [22.04.2021, 12:00:05] • [IP: 46.215.227.***]

nformuje że na promie są kamery i łatwo to ustalić czy ten promiarzy ci dowalił a jeśli nie to uważaj bo za pomówienia można być pozwanym przez pana radnego !

Gość • Czwartek [22.04.2021, 08:23:37] • [IP: 188.146.160.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [21.04.2021, 09:46:45] • [IP: 5.173.130.***]

Brawo:) takich radnych nam trzeba. W tym samym czasie Borowski chce sobie przyznawać premie, że jeździ rowerem hahaha... całe PO

Gość Bez partyjny ! • Środa [21.04.2021, 09:03:30] • [IP: 46.215.227.***]

W tym mieście co kto by nie zrobił zawsze zostanie opluty a jak to przedstawiciel PiSu to tym bardziej trzeba go zdyskredytować bo na CZERWONEJ wyspie TAKI MAMY KLIMAT i można wychwalać były system komunistyczny trzeć mordę pod kościołem wyp... To wszystko jest OK

Gość • Wtorek [20.04.2021, 23:46:12] • [IP: 178.238.252.**]

Przecież on tam pracuje!

Gość • Wtorek [20.04.2021, 23:41:52] • [IP: 5.173.11.***]

IP.176.221.122***piSSSSSSS gorszy od komunizmu... ciiiiiiiiiiii...zamilcz...

pisobolszewik • Wtorek [20.04.2021, 19:31:59] • [IP: 176.221.122.***]

piSSSSSSS gorszy od komunizmu.

Gość • Wtorek [20.04.2021, 19:30:24] • [IP: 5.173.11.***]

Super się zachowałeś Andrzeju. Nie każdego stać na taki czyn. Inni wolą spędzać czas opluwając.

Gość • Wtorek [20.04.2021, 19:29:06] • [IP: 176.221.123.***]

Każdy bohaterski czyn powinien być doceniony, a Pan Andrzej tp bardzo dobry i wrażliwy człowiek

Gość • Wtorek [20.04.2021, 18:23:33] • [IP: 46.215.227.***]

Zgasił auto i wielkie halo !Co by się stało ?

Gość • Wtorek [20.04.2021, 18:19:52] • [IP: 176.221.122.**]

Co jakis czas musi zrobić coś bohaterskiego, ten typ tak ma.

Gość • Wtorek [20.04.2021, 18:06:57] • [IP: 83.20.221.**]

Anżej!

Gość • Wtorek [20.04.2021, 17:35:18] • [IP: 176.221.123.***]

a gdzie ORMO bylo a no schorowane spokojnie sobie spało do ORMO nalezeli Komunisci i Katolicy i inne sekty

Gość • Wtorek [20.04.2021, 15:16:08] • [IP: 185.135.2.***]

Anżej Anżej Anżej

Gość • Wtorek [20.04.2021, 14:51:16] • [IP: 185.210.36.***]

Panie Andrzeju, jest Pan Wielki

Gość • Wtorek [20.04.2021, 14:49:35] • [IP: 31.0.74.***]

Czy ktoś może napisać jakie są w takiej sytuacji procedury i czy zostały zachowane?

Gość • Wtorek [20.04.2021, 14:18:25] • [IP: 95.40.7.***]

Pracuje na promie, to i gasił, a czy jest dobrym radnym...??

Gość • Wtorek [20.04.2021, 13:58:57] • [IP: 37.248.225.***]

PODPALILI POLSKĘ A TERAZ AUTO GASI?

Gość • Wtorek [20.04.2021, 13:41:52] • [IP: 5.173.140.**]

Gość • Wtorek [20.04.2021, 10:29:47] • [IP: 83.23.97.**] posluchajcie barany po pierwsze nie powinien opuszczac sterowki po drugie powinien oglosic alarm pozarowy a na koniec przez 35 lat pracy gasilem moze z10 razy samochody i nikt o tym nawet nie wspomnial I NADAL SIĘ MOCZYSZ SIUSIEK 😉

Gość • Wtorek [20.04.2021, 13:13:56] • [IP: 109.243.221.***]

12:52:32] • [IP: 83.21.108.**]" ...Nie zawsze tego typu uczynki idą w parze z samodzielnym i konstruktywnym działaniem na forum Rady"...jeśli to działanie ocenia leming jedzący prosto z ekranu zaczepionego o Wiertniczą 166 lub ze stronek internetowych - takie ma oczy, jaką karmę przyjmuje.

Gość • Wtorek [20.04.2021, 12:52:32] • [IP: 83.21.108.**]

Może i czyn godny pochwał, ale czy jako radny się sprawdza?? Nie zawsze tego typu uczynki idą w parze z samodzielnym i konstruktywnym działaniem na forum Rady.

on kłamie • Wtorek [20.04.2021, 12:34:19] • [IP: 109.243.221.***]

07:16 • 178.238.249.** Fake -news lub pomylenie danych, nie 54 000 lecz 6 000 - mam dane z 15 IV 2021 r. wg gov pl i GIS: ____"Od 27 grudnia 2020 r. odnotowano w Polsce łącznie 6 tys. 051 przypadków odczynu poszczepiennego po przyjęciu preparatu AstraZeneki, Pfizera lub Moderny. 5 tys. 161 spośród uwzględnionych w tabeli NOP-ów miała charakter łagodny, czyli dotyczyła np. zaczerwienienia w okolicy wkłucia czy bolesności ramienia. Pozostałych 890 przypadków dotyczyło ciężkich skutków ubocznych, które wystąpiły po szczepieniu". Co ciekawe, AztraZeneka nie wypada w zestawieniu źle (choć trzeba by uwzględnić porównanie, ile szczepionek jakiej firmy było zastosowanych, wtedy liczby przypadków negatywnych można by porównać procentowo):" Po szczepionce AstraZeneki odnotowano 3 tys. 057 NOP-ów, z czego 25 miała charakter ciężki, 324 poważny, a 2 tys. 708 – łagodny. Po szczepionce Pfizera wystąpiło łącznie 2 tys. 576 niepożądanych odczynów poszczepiennych, w tym 101 ciężkich, 397 poważnych i 2 tys. 078 łagodnych"

Gość • Wtorek [20.04.2021, 11:29:12] • [IP: 185.135.2.***]

Medal trza dać👍👍👍i na klapę zawiesić marynarki

Oglądasz 1-25 z 116
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■