POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [19.04.2021, 18:18:49] • Świnoujście

Takich radnych nam trzeba! Radny PiS-u jako pierwszy ruszył gasić palący się na promie samochód!

Takich radnych nam trzeba! Radny PiS-u jako pierwszy ruszył gasić palący się na promie samochód!

fot. iswinoujscie.pl

Chwile grozy przeżyli pasażerowie Bielika, którzy w poniedziałkowy poranek przeprawiali się promem. Po stronie Warszowa na pokładzie Bielika III wybuchł pożar. Dym wydobywał się spod maski forda. Jak wynika z relacji mieszkańców, którzy widzieli całe zajście na własne oczy na pomoc jako pierwszy ruszył świnoujski radny. Jak udało nam się ustalić był to radny PiS-u, Andrzej Staszyński. Jak wiemy, na co dzień pracuje on właśnie w Żegludze Świnoujskiej. Dzięki jego natychmiastowej reakcji udało się zapobiec niebezpieczeństwu, a ogień się nie rozprzestrzenił.

Radny ugasił ogień pokładową gaśnicą. Następnie pojazd został wypchnięty z promu. Na miejsce przyjechała straż pożarna oraz policja.

- Otrzymaliśmy wezwanie, że pod maską forda tli się instalacja elektryczna. Strażacy odłączyli akumulator i podali prąd proszku gaśniczego - informuje Marcin Kubas, oficer prasowy, KM PSP w Świnoujściu.

Takich radnych nam trzeba! Radny PiS-u jako pierwszy ruszył gasić palący się na promie samochód!

fot. iswinoujscie.pl

W działaniach wzięły udział 2 zastępy strażaków.

- W dniu dzisiejszym ok godz. 7.38 na promie "Bielik III" zauważono wydostający się dym spod maski samochodu osobowego. Członkowie załogi używając gaśnicy pokładowej natychmiast przystąpili do akcji gaśniczej. Po opanowaniu sytuacji pojazd został zepchnięty z pokładu, gdzie czekała wezwana na miejsce jednostka Straży Pożarnej. Prom powrócił do eksploatacji z minimalnym opóźnieniem - poinformowała nas Żegluga Świnoujska.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 19 kwietnia około 7:40.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 116, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 116

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:58:46] • [IP: 83.11.7.***]

Szkoda że dla własnej rodziny taki uczynny nie jest

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:50:46] • [IP: 77.115.110.***]

Brawo PiS ! Waszymi rękoma to tylko można żar z pieca wygarniać...Bo jeżeli Pisiołek coś zrobi pożytecznego dla ludu to zaraz zbiera fanfary i zaczynają trąbić na cały Kraj, jaki to PiS jest wspaniały...💘

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:45:57] • [IP: 5.173.140.**]

A, , ze masażysta to już nie łaska napisać

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:43:51] • [IP: 88.218.255.***]

W koncu mamy porządek w kraju. A nie karierowiczów typu Donald czy ten laluś z Warszawy. Tszaskoski

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:42:23] • [IP: 88.218.255.***]

Kocham PIS! NAJLEPSZA PARTİA EVER

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:39:08] • [IP: 62.69.253.**]

Bohaterski czyn radnego PiS-u!! brawo będzie to uznane w sądzie jako okoliczność łagodząca za wyniszczanie narodu polskiego i Polski!! Brawo

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:35:59] • [IP: 5.173.137.***]

Całe Życie świniaki jesteście nie zadowoleni!! A to jak kilka lat temu jako jedyny wskoczył do wody z promu w zimę na środku kanału ratując Kobiecie życie !!Wy prujdupy nie ważne to z jakiej partii Tylko to jakim jest człowiekiem!!Zwykłe kundle co tylko dużo szczekają!!A co do czego przyjdzie aby komu kolwiek pomóc TO OGONY POD DUPE I NIBY NIC NIE WIDZĄ!!

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:34:43] • [IP: 192.95.4.***]

To gaszenia wybiegł kaczyński na nogach tego radnego i kaczyński gasił ogień rękoma tego radnego...

Gość Zielinscy • Poniedziałek [19.04.2021, 20:25:59] • [IP: 46.215.161.**]

Do gościa tylko PiS daj Sobie na wstrzymanie piszesz aby podszczuwac ludzi przeciw sobię to że Staszyński jest radnym z tego ugrupowania w Świnoujściu popularności nie uświadczy a znamy go z tego że ma dobre serce dla ludzi w potrzebie

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:25:04] • [IP: 185.210.39.**]

Teraz jak ktoś coś zrobi to będziecie pisać z jakiej partii, powariowali, koniec świata

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:21:52] • [IP: 83.23.143.**]

Brawo PANIE radny za dobre wyniki wpracy a zarazem wstyd że ten PIS!!

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:21:13] • [IP: 176.221.123.***]

Wspaniały człowiek i jeszcze radny i jeszcze PiS o matko, mdleje 🤣

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:18:33] • [IP: 178.238.249.**]

Andrzej fajny facet jesteś i jeszcze młody, ale smród po PiSie pozostanie z tobą, a szkoda. Przemyśl

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:15:49] • [IP: 178.238.250.***]

Andrzej jest bystrzacha, szybki jak błyskawica.Brawo Ty.

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:13:41] • [IP: 193.56.254.***]

nie lubie kaszanki bo ma w sobie krew, a to nie znaczy ze musze obrzydzac wszystkim kaszanke, jeden lubi to drugi tamto i nie narzucajcie komus co ma lubic a czego nie, nie robcie tego na sile, zycie polega na wyborach a nie narzucaniu komus swoich przekonan, nie podoba sie PIS to zamijcie sie sob, a, nie podoba sie wam kot to kupcie sobie psa, tylko sie nie znecajcie nad nimi

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:12:58] • [IP: 195.245.226.**]

A co by było gdyby pożar wybuchł w czasie rejsu a samochód stał na środkowym pasie? Jaką szansę mają pasażerowie samochodów na ich opuszczenie?

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:06:38] • [IP: 46.76.67.**]

Radny jest pomocnikiem Szypra każdy to ma w obowiązkach kto zobaczy powinien przystąpić do akcji...

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:03:38] • [IP: 178.238.245.***]

Nie radny tylko promiarz, jego to był obowiązek a nie wyraz bohaterstwa

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 20:02:46] • [IP: 89.151.33.**]

Czy ten samochód gasił radny? czy radny pisu? czy pracownik żeglugi? czy obywatel? czy po prostu facet z jajami? Każdy może sobie wybrać co chce i będzie to prawda. Pan redaktor wybrał" radny PiSu". Czyżby jakieś wybory miały być, a redakcja już włączyła się w kampanię wyborczą? Ze strachu, że iswinoujscie tez mogą znacjonalizować?

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 19:57:51] • [IP: 176.221.122.***]

Czy w przypadku pozaru na jednostce nie ma jakiegos protokolu? kapitan biega z gasnica? troche slabo

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 19:52:53] • [IP: 89.151.39.***]

Ku...a!! Nie radny pis tylko członek załogi promu do którego obowiązków należy reagowanie na takie zdarzenia. Jest tam jak dupa od sra..ia. Iswinoujscie też zaczęło pisiorom dupę lizać? Żenada. Ten wielki pisowski radny zatroskany o dobro dzieci na placach zabaw i ratujący z pożarów staruszki się lansuje na bohatera. Niestety daleko mu od bohaterskiej i obywatelskiej postawy w innych sprawach. ***** ***!!

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 19:51:54] • [IP: 31.11.128.***]

Pewnie ustawione...

Gość • Poniedziałek [19.04.2021, 19:49:07] • [IP: 178.238.247.**]

Strażacy powinni zająć miejsca radnych. Może nareszcie zapanowałby ład i porządek w naszym pięknym mieście. ✊✊

Brawo panie Andrzeju ja j • Poniedziałek [19.04.2021, 19:44:38] • [IP: 37.30.28.***]

Gość anty pis • Poniedziałek [19.04.2021, 19:37:21] • [IP: 46.215.161.**]

Ten pisiorek tak gasił ostro gaśnica że prawie nas otruł do tego tego jak pobrudził auta to było naganne ale za podjęcie decyzji o wywalenie auta z którego jeszcze się dymiło to ma +załoga promiarzy w sumie się wykazała - wpychali tego grata sprawnie

Oglądasz 76-100 z 116
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■