POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [27.04.2021, 18:13:48] • Świnoujście

Drodzy kierowcy za parkowanie pod kościołem też zapłacicie! Miasto przygotowuje się do SPP

Drodzy kierowcy za parkowanie pod kościołem też zapłacicie! Miasto przygotowuje się do SPP

fot. iswinoujscie.pl

Od kilku dni w centrum miasta można zauważyć wzmożone prace. Przy ulicy Zaułek Kościelny powstają właśnie nowe miejsca parkingowe. Teren został ogrodzony, a na miejscu pracują pracownicy PRD. Tak miasto przygotowuje się do nowej, poszerzonej Strefy Płatnego Parkowania.

Ulica Zaułek Kościelny, podobnie jak Plac Kościelny, Plac Wolności czy znajdujące się w pobliżu ulice Bema, czy Dąbrowskiego także objęte będą nową Strefą Płatnego Parkowania. Miasto przygotowuje się do realizacji swoich planów, a nam mieszkańcom pozostaje jedynie przygotować portfele.

Drodzy kierowcy za parkowanie pod kościołem też zapłacicie! Miasto przygotowuje się do SPP

fot. iswinoujscie.pl

Strefa Płatnego Parkowania ma zostać uruchomiona już w maju.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 71, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 71

Gość • Środa [28.04.2021, 00:41:21] • [IP: 176.221.123.***]

Plac Wolności 7 i 8 to działki prywatne. A Zaułek Kościelny ?

Gość • Wtorek [27.04.2021, 23:07:11] • [IP: 77.114.52.**]

Mieszkańcy tego miasta są coraz starsi, młodzi wyjeżdżają od lat i dla kogo te utrudnienia? Dla mieszkańców, którzy łożą pieniądze na drogi i na parkingi za które mają płacić?

chill.car • Wtorek [27.04.2021, 22:55:16] • [IP: 5.173.137.***]

Jestem na nie. Chill.car

Gość • Wtorek [27.04.2021, 22:26:55] • [IP: 5.173.140.***]

szczyt bezczelnosci i jeszcze na pokaz wkladaj krawezniki zeby sobie przypisac tworzenie NOWYCH :) miejsc parkingowych oczywiscie dziura w ziemi nabiera szlachetnej patyny?

Gość • Wtorek [27.04.2021, 22:11:11] • [IP: 176.221.122.**]

Córcia w Poznaniu rozszerzyła działalność o parkingi i tatko dał na słupa. Cholera gdzie ja teraz zostawię swoje dziesięć aut do sprzedania z kartkami na szybie?? Dobrze że część placu jest prywatne i mam wywalone na wadze opłaty. Wola boska

Gość • Wtorek [27.04.2021, 21:55:17] • [IP: 178.238.247.***]

To nie jest miasto dla mieszkańców tylko dla poznaniaków, oni tu robią kasę. Tylko dlaczego?

Gość • Wtorek [27.04.2021, 21:44:58] • [IP: 145.133.12.**]

coś to miasto daje mieszkańcom oprócz rzeżuchy na basenie?

Gość • Wtorek [27.04.2021, 21:36:16] • [IP: 178.235.147.**]

Będziecie bulić bogacze w SUVach. HEHEHE!!

Gość • Wtorek [27.04.2021, 21:30:28] • [IP: 109.196.114.*]

Wszyscy zdrowi wysportowani rowerki spacerej itp.A sa ludzie ktorzy sa chorzy nie maja sił potrzebuja auta dla wozkow otp otd.Ale co tam? Licze sie tylko ja.Ale ja 10 lat bedzie mial takie same problemy jak ci starzy i byc moze kazdy grosz oddany zlodziejom bedzie bolal podobnie.Wy to nie wszystko.Miasto ma kasy w brud i pewne rzeczy powinno zostawic w spokoju a nie wyciagac lapy po wszystko.Stac na fontanny za miliony ktore bawia tylko przybyszow to niech bedzie stac tez na parkingi dla swoich ktorzy uzeraja sie z turystami i nie konoecznie na nich zarabiaja.Nie wszyscy zyja z turysyow.Ale dobrze ze bedzie tunel bo polowa niemcow pojedzie w swiat i troche dychniemy.Zarobia Miedzyzdroje i tamtejsze kantory sklepy hotele.Rozladuje sie dzieki tunelowi duzo i za to dziekuje vodziennie.

Gość • Wtorek [27.04.2021, 21:09:17] • [IP: 31.0.74.***]

19:21:44]  [IP: 188.146.165.**] Bąbowy komentarz!

Gość • Wtorek [27.04.2021, 21:08:17] • [IP: 178.238.250.**]

I bardzo dobrze

Gość • Wtorek [27.04.2021, 21:07:19] • [IP: 176.221.123.***]

baRDZO DOBRZE

Gość • Wtorek [27.04.2021, 21:03:04] • [IP: 176.221.122.***]

To miejsce powinno być już dawno zabudowane na Styl starówki. Ale rabarbarce bliższe blaszaki a, La PRL.

Gość • Wtorek [27.04.2021, 21:02:30] • [IP: 176.221.122.***]

Jedno z najbogatszych miast w polsce postanowilo walic swoich mieszkancow po kieszeni, niedosc, ze mieszkancy musza uzerac sie z turystami to jeszcze beda placic za stanie pod swoim wlasnym domem jesli juz laskie jakis turysta zwolni miejsce. fantastycznie!

Gość • Wtorek [27.04.2021, 20:57:48] • [IP: 176.221.122.**]

Może trochę uporządkują te bajora i wertepy w centrum miasta, bo wygląda to jak w Bangladeszu.

Gość • Wtorek [27.04.2021, 20:52:28] • [IP: 178.238.247.**]

Prawidłowo może co niektórzy się ogarną i nie będą po bułki czy inne zakupy jeździli samochodem mieszkając dwie ulice dalej. Poza tym nie będą tam zostawiane samochody z kartkami, , na sprzedaz". Do kasy miasta wywac będzie kasa.

Gość • Wtorek [27.04.2021, 20:47:45] • [IP: 77.185.88.***]

Do goscia z problemami zoladkowymi: zygaj dalej, na zdrowie. A ja jezdze rowerem, unikam jazdy samochodem jak moge ide pieszo. Miasto ma byc czyste i zadbane, najwyzsza pora ten teren posprzetac. W tej sprawie sie zgadzam ciesze. W kazdym miescie w centrum placi sie najwiecej za parkowanie.

Gość • Wtorek [27.04.2021, 20:46:40] • [IP: 176.221.122.**]

Miejsce parkingowe w strefie płatnego parkowania musi być oznakowane zarówno znakami poziomymi, jak i pionowymi. Jeśli warunki te nie są spełnione, opłata parkingowa jest pobierana bezprawnie.

RP • Wtorek [27.04.2021, 20:41:09] • [IP: 176.221.122.**]

Przez Niemców, turystów jesteśmy najdroższym miastem idalej nas łoją.

Gość • Wtorek [27.04.2021, 20:39:18] • [IP: 178.238.252.**]

CZY ZARZĄDCA BĘDZIE Z POZNANIA. TYLKO PATRZEĆ JAK ZROBIĄ PŁATNY PO 100ZŁ ZA GODZINĘ BY ZMUSIĆ MIESZKAŃCÓW W TYM PRZEDSIĘBIORCÓW DO CHODZENIA PIESZO. CIEKAWE CZY DLA SIEBIE BĘDĄ BRALI ZWROTY Z KASY MIASTA ZA PARKOWANIE BO JEŻDŻĄ SŁUŻBOWO.

Gość • Wtorek [27.04.2021, 20:38:41] • [IP: 83.23.148.**]

Wreszcie będzie gdzie zaparkować

Gość • Wtorek [27.04.2021, 20:36:55] • [IP: 5.173.128.***]

[27.04.2021, 19:28:51] • [IP: 176.221.122.***] Ja nie, a ty?

Gość • Wtorek [27.04.2021, 20:24:35] • [IP: 89.151.33.***]

spokojnie, miejsc będzie dużo. Kawałek dalej powoli dobiega końca budowa parkingu wielopoziomowego. Praca wre.

Gość • Wtorek [27.04.2021, 20:23:05] • [IP: 45.135.187.**]

Klechy będą parkować za darmo. Inaczej traktowane to będzie jako atak na kościół.

Gość • Wtorek [27.04.2021, 20:16:16] • [IP: 85.203.15.**]

Klechy będą parkować za darmo. Inaczej traktowane to będzie jako atak na kościół.

Oglądasz 26-50 z 71
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■