POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [03.05.2021, 14:40:37] • Świnoujście

Jak nas widzą...

Jak nas widzą...

fot. Czytelnik

Na szczęście, obcokrajowiec, który przesłał nam email ze zdjęciami nie robi nam wstydu w zagranicznych portalach. Pewnie z myślą że służby szybko zareagują. Ale sytuacja na tyle go poruszyła, że napisał kilka słów na kontakt@iswinoujscie.pl.

Co tak wzburzyło przybysza zza granicy, który od czerwca ubiegłego roku zamieszkał w Świnoujściu? Temat ilustrują zdjęcia bezmyślnie zaparkowanych samochodów. W emailu czytamy, że obydwa pojazdy, stoją już tak, w całkowitym bezruchu, od kilku miesięcy. Pojazdy blokują miejsca parkingowe na dojeździe do sklepu spożywczego, mieszczącego się przy skrzyżowaniu ulic Hołdu Pruskiego i Wyszyńskiego. „Proszę, zamieście tego posta albo zawiadomcie stosowne władze!"-napisał nasz korespondent. Mamy nadzieję, że publikacja sprowokuje właścicieli samochodów do usunięcia ich z tego miejsca bo jeśli nie... czytelnik prosi o powiadomienie właściwych władz.

Jak nas widzą...

fot. Czytelnik

Mamy nadzieję, że ta publikacja będzie jednocześnie informacją dla tych, którzy powinni zająć się sprawą. Swoją drogą to wstyd, że przyjezdni spoza Polski muszą zwracać uwagę na takie sytuacje.

Jak nas widzą...

fot. Czytelnik

Jak nas widzą...

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 36, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 36

Gość • Środa [05.05.2021, 15:58:01] • [IP: 94.134.181.**]

co za burak, niech się zaszczepi, już mu coś przeszkadza? niech wraca do swojego kraju... My mieszkańcy Świnoujścia, nie chcemy dalszego rozwoju miasta... co to za rozwój, była stocznia, są pseudo hotele... i praca za granicą... dajcie żyć mieszkańcom... bo się w końcu zbuntują :)

Gość • Wtorek [04.05.2021, 15:27:44] • [IP: 178.238.245.***]

Przy ulicy Kosciuszki stoi weak od Grudnia 2020Pomimodwochinterwencij Odpowiednie wladze nic nie robota

Gość • Wtorek [04.05.2021, 12:11:59] • [IP: 79.191.88.**]

Co się czepiacie po południu umyję!!

Wyspiarz • Wtorek [04.05.2021, 05:11:06] • [IP: 87.215.10.*]

Witam!! Pan zagrmNiczny może nie wie ze pojazdy sa zaparkowane prawidłowo wiec władze nie maja nic do pojazdów a jeśli to auto marynarza który wyjechał do pracy na morzu na 6 miesiecy i przez covid-19 nie ma zmiennik przez kolejne 4--6 miesiecy a żona nawet nie wie jak uruchomić silnik niech Pan zza granicy zajmie się swoimi 4 literami a nie będzie pluł nam w twarz

Gość • Wtorek [04.05.2021, 04:35:24] • [IP: 5.173.3.**]

Jutro wrak z gdyńskiej znika

Dębiec • Poniedziałek [03.05.2021, 21:24:33] • [IP: 77.114.239.***]

Jak mu nie pasuje to niech spieprza do rzeszy.

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 21:12:30] • [IP: 88.218.253.***]

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Jeżeli On i ludzie z portalu opisali ten fakt to jest ważny. Oni więcej wiedzą ale ujęli w krótkich słowach. Ten temat rozumiem w szerszym kontekście czyli morale społeczeństwa (tutaj właścicieli aut) i postawę urzędników- tak gorąco krytykowanych przez Was w innych artykułach. Czekam na odpowiedź urzędników, SM czy Policji. Jeżeli nie będzie tych informacji to stawiajmy auta, gdzie popadnie, nawet przed urzędem.

Do krzysztofa s. • Poniedziałek [03.05.2021, 19:59:18] • [IP: 178.238.253.**]

Zabierz ten wrak bmw z matejki, to nie wstyd ze cie policja zgarnela za taki wrak

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 19:25:33] • [IP: 188.146.130.***]

Należę do tych co mają w d...pie zdanie obcokrajowców.

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 19:08:01] • [IP: 31.0.86.**]

No to współczuję temu roszczeniewcowi, już nie będzie miał życia. Sprzedaj lokal i wypad tam gdzie pracowałeś na PKB tamtego kraju.Auto stoją prawidłowo.

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 18:23:48] • [IP: 87.118.96.***]

Ładne reno.

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 17:43:56] • [IP: 176.221.122.**]

Niestetryczały gospodarz miasta potrzebny na gwałt !!

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 16:58:35] • [IP: 31.0.177.***]

PSUJĄ BIZNES SZWABY NIE MOGĄ ZAPARKOWAĆ.

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 16:57:18] • [IP: 31.0.177.***]

KACAP NAPISAŁ DO REDAKCJI DONOS TO TEN OD ZIELONEGO OPLA.

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 16:56:00] • [IP: 5.173.140.***]

Mogę zabrać skodę, tylko szybko

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 16:43:19] • [IP: 195.206.105.***]

Elegancko obesrany samochód - co Wam się nie podoba?

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 16:29:44] • [IP: 109.70.100.**]

Te wpisy utwierdzają, ze nie będzie ładu i porządku w Polsce. Obywatele-wanadale przyzwalają na bałagan i negują przeciwnych sobie!

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 16:29:04] • [IP: 77.252.46.***]

Ja tutaj widzę inny problem, dokarmianie gołębi i innego ptactwa, jego efekty.Taki jeden z drugim powinien teraz latać ze szmatą i dokładnie wymyć samochód właścicielowi.

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 16:24:35] • [IP: 164.127.223.***]

Mam wątpliwości co do adekwatności miejsca zakreślonego na mapie i samej interwencji, bo chyba te auta mają prawo tam stać?

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 16:21:00] • [IP: 176.221.122.***]

pan obcokrajowiec to chyba Ukrainiec

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 16:00:05] • [IP: 178.238.246.**]

jak nas widza tak nas pisza, niestety prawda bywa gorzka

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 15:57:16] • [IP: 176.221.123.***]

Gdyby zezłomowanie samochodu nie było takim problemem to by nie pozostawiali tak aut. Sam jak złomowałem swój o dzwoniłem chyba 6 firm i jedna tylko się zgodziła tylko dla tego że pod Wolinem mieli coś też do zabrania

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 15:52:13] • [IP: 5.173.139.**]

A ten obcokrajowiec to nie wyjechał przypadkiem że 30lat temu z Polski po czym właśnie wrócił i będzie naprawiał świat...

Kość • Poniedziałek [03.05.2021, 15:46:02] • [IP: 93.205.235.***]

Piszemy" który od czerwca ubiegłego roku mieszka w Świnoujściu", albo" który w czerwcu ubiegłego roku zamieszkał w Świnoujściu" nieuki z redakcji.

Gość • Poniedziałek [03.05.2021, 15:43:10] • [IP: 37.248.212.**]

Na gdyńskiej ciagle stoi ten wrak, utrudniając przejazd innym samochodom.moze tym ktoś sie zajmie?

Oglądasz 1-25 z 36
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■