POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [29.04.2021, 13:45:12] • Świnoujście

Dzień sportu w 8. FOW

Dzień sportu w 8. FOW

fot. 8 Flotylla Obrony Wybrzeża

Dzień sportu, sprawności fizycznej i zdrowego trybu życia żołnierzy Sił Zbrojnych RP - wydarzenie pod takim właśnie tytułem odbyło się ostatnio na terenie portu wojennego w Świnoujściu. We wtorek, 27 kwietnia marynarze z 8. FOW spotkali się, aby ze sobą sportowo rywalizować.

Rywalizowali w wieloboju marynarskim. Jak informuje 8. FOW przeprowadzone zostały następujące konkurencje: ergometr wioślarski, bieg z odbijaczem, przeciąganie cumy oraz bieg drużynowy na 1 milę morską.

Dzień sportu w 8. FOW

fot. 8 Flotylla Obrony Wybrzeża

Zwycięzcą okazała się reprezentacja 12. Dywizjonu Trałowców.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-51 z 51

Gość • Piątek [30.04.2021, 23:18:21] • [IP: 77.252.46.**]

Co za durnie tu komentuja, az wstyd wrrr fajni mlodzi ludzie sie wykazuja brawa dla nich. Nie jestem osoba wojskowa wiec prosze nie komentowac, po prostu nie moge czytac glupich komentarzy. Brawo Chlopaki i dziewczynki, a dla zazdrosnych powiem jedno idzcie do wojska nikt nikomu nie broni sa zapotrzebowania.

Gość • Piątek [30.04.2021, 16:53:36] • [IP: 37.30.12.**]

Mięczaki co udaja, ze w woju pracuja buhaha tam sami leserzy, jeden lepszy od drugiego tfu!

Gość • Piątek [30.04.2021, 12:56:45] • [IP: 31.0.52.**]

Gość • Piątek [30.04.2021, 12:32:40] • [IP: 188.146.160.**]

I tylko tyle co potrafią

Gość • Piątek [30.04.2021, 11:14:06] • [IP: 89.64.106.***]

Jacek G. super długodystansowiec.

Gość • Piątek [30.04.2021, 10:55:47] • [IP: 151.248.62.***]

na czytanie komentarzy tracą czas gamonie, nie nazwę tych którzy tracą czas i energię na komentowanie komentarzy

Gość • Piątek [30.04.2021, 10:53:34] • [IP: 151.248.62.***]

Marchewka :)) to jest prezencja... turbany z głów

Gość • Piątek [30.04.2021, 10:40:07] • [IP: 78.133.244.**]

brawo! Hejterzy weźcie się do roboty!

Gość • Piątek [30.04.2021, 10:05:03] • [IP: 37.30.22.**]

wojsko parodia ochrona na bramach

Gość • Piątek [30.04.2021, 10:02:55] • [IP: 176.221.122.***]

Słuchajcie żołnierzyku. Nie każdy jest w stanie wychylać sam O, 7 absolwenta, może dlatego.

Gość • Piątek [30.04.2021, 09:19:09] • [IP: 62.69.203.**]

Kto mądry to wybiera mundurowkę, stała pensja dodatki i szybka emerytura a jak ktoś głupi to tyra u prywaciarza na jego marzenia..A trzecia grup to ludki co otworzą działalność i czują się szefami a ledwo zarobią na własną składkę

Gość • Piątek [30.04.2021, 08:50:52] • [IP: 176.221.122.***]

Żołnierz • Czwartek [29.04.2021, 23:12:06] • [IP: 37.47.152.***] Nie dzieki, wole pracowac jak czlowiek za normalne pieniadze niz udawac, ze cos robie i jedynie drenowac kase panstwowa. Poza tym znam wielu pracownikow tej korporacji, bo z zolnierzami to oni nic wspolnego nie maja. Szkoda mi watroby i zdrowia psychicznego na uzeranie sie z ta banda degeneratow. Jedyny bonus tego cyrku to szybka emerytura i zwolnienie z zusu, ale minusow jest duzo wiecej a ostatecznie kasa w zyciu nie jest najwazniejsza.

Gość • Piątek [30.04.2021, 06:53:27] • [IP: 95.41.61.**]

Za dużo żołnierzy w tym dniu sportu nie uczestniczyło

Gość • Czwartek [29.04.2021, 23:35:50] • [IP: 188.146.164.***]

Dzień sportu 😂😂😂😂 cały rok nic nie robią tylko w jeden dzień pobiegali i wielki dzień sportu 😂😂 chyba dla nich

Żołnierz • Czwartek [29.04.2021, 23:12:06] • [IP: 37.47.152.***]

Słuchajcie hejterzy, nikt Wam nie bronił iść do Armii, chcieliście to siedźcie na kasie w biedronce lub na budowie, a to jak służymy, za ile, po co ? To przekonajcie się, zapraszamy, jesteś zdrowy wstąp do wojska, nikt Wam nie broni. Ale po co ? Lepiej z zazdrości komentować, haha pozdro koniki i spławiki.

Gość • Czwartek [29.04.2021, 21:45:47] • [IP: 188.146.166.**]

Magada, a co Ty tam robisz? Kadra nauczycielska się znudziła, poszlas do woja lenić się?

Gość • Czwartek [29.04.2021, 21:32:13] • [IP: 176.221.122.***]

Przecież wiadomo że to największe Zagłębie alkoholików.

Gość • Czwartek [29.04.2021, 21:20:33] • [IP: 5.173.137.***]

A Apele smoleńskie były?? Buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahaha

Gość • Czwartek [29.04.2021, 20:41:31] • [IP: 178.238.245.**]

👍👍👍

Gość • Czwartek [29.04.2021, 20:29:26] • [IP: 5.173.11.**]

Wielki szacun dla was, a fejkowicze do pięt wam nie dorastają.

Gość • Czwartek [29.04.2021, 20:27:57] • [IP: 188.146.166.**]

Dokładnie, same nieuki tam pracują. Leserzy za nic nie robienie kase biorą i lata płyną

Gość • Czwartek [29.04.2021, 20:10:39] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Czwartek [29.04.2021, 19:46:08] • [IP: 188.146.128.***] czyli poszli do wojska odreagować?

Gość • Czwartek [29.04.2021, 19:46:08] • [IP: 188.146.128.***]

Nic tam nie pracują. Tylko zawody, święta, parady, nagrody, awanse. Aha no i super luźna atmosfera, przełożeni do rany przyłóż, żadnych idiotów którzy nigdy nie powinni dowodzić ludźmi. No ale jak w szkole było się lamusem i przegrywam to teraz trzeba odreagować:)

Gość • Czwartek [29.04.2021, 19:43:01] • [IP: 87.78.246.***]

Wpisy miejscowych debili i analfabetow. Chory kraj.

Gość • Czwartek [29.04.2021, 19:11:36] • [IP: 176.221.123.***]

czy się stoi czy się leży wypłata nam się nalezy

Gość • Czwartek [29.04.2021, 19:10:43] • [IP: 176.221.123.***]

co tam jakies maseczki wazne że płacą i na konto płynie wypłata co Miesiąc

Gość • Czwartek [29.04.2021, 19:08:58] • [IP: 176.221.123.***]

25 lat pracy w Mundurze i Emerytura mundurowa się Należy a w Cywilu 25 lat Pracy i Wiek 65 lat i Emerytura ZUS sie Nalezy

Gość • Czwartek [29.04.2021, 19:07:13] • [IP: 188.146.166.**]

Nudzi im sie w tym pseudo wojsku!!

Gość • Czwartek [29.04.2021, 18:50:22] • [IP: 176.221.122.**]

Marchewa ;)

Gość • Czwartek [29.04.2021, 18:47:56] • [IP: 37.47.153.***]

Trzech mężczyzn i kobieta w krótkich spodenkach wyglądają zdrowo, reszcie chyba rodzice jeść nie dawali

Gość • Czwartek [29.04.2021, 18:29:45] • [IP: 176.221.122.***]

A tatuaze w wojsku sa juz dozwolome?!

Gość • Czwartek [29.04.2021, 18:25:39] • [IP: 188.146.133.***]

A gdzie maseczki?😷😷

Gość • Czwartek [29.04.2021, 18:08:08] • [IP: 37.8.231.**]

Łysy z lewej mojej😀cudowny usmiech👍👍

Gość • Czwartek [29.04.2021, 17:12:27] • [IP: 31.0.88.**]

Moze lepiej porobiliby zakupy naszym seniorom??

Gość • Czwartek [29.04.2021, 17:08:45] • [IP: 31.0.66.**]

Wojsko Polskie i tatuaże? No chyba nie bardzo, taka niby służba.

Gość • Czwartek [29.04.2021, 17:04:11] • [IP: 83.5.163.**]

To za to mają płacone - ach zapomniałem mało czasu do 15 !!

Gość • Czwartek [29.04.2021, 17:02:01] • [IP: 31.0.176.**]

APEL SMOLEŃSKI BYŁ? PEWNO PO CIUNKU SE DALI. NO I NA KONIEC ROKU PO NAGRODY ZA WF -CO PO NIEKTÓRZY WEZMĄ TERAZ -CZYLI DWA RAZY ZA TO SAMO.

Gość • Czwartek [29.04.2021, 16:56:00] • [IP: 2.31.229.**]

Gość • Czwartek [29.04.2021, 16:43:22] • [IP: 88.218.253.***]

pokażcie ordery:)))))

Gość • Czwartek [29.04.2021, 16:43:20] • [IP: 31.0.94.*]

Brawo

Gość • Czwartek [29.04.2021, 16:33:24] • [IP: 31.0.89.**]

Marchewa ;)

Gość • Czwartek [29.04.2021, 16:22:17] • [IP: 176.221.122.**]

A gdzie ten znany Mały Kolarz A...r G ??

Gość • Czwartek [29.04.2021, 16:17:38] • [IP: 89.64.33.***]

A faceci stoją tak jakby mieli wrzody w pachwinach.

Gość • Czwartek [29.04.2021, 16:15:44] • [IP: 5.173.131.***]

gosc pierwszy z prawej fajnie wyglada w rajuzach, chlopaki przestanicie przebierac sie w damskie ciuszki

Gość • Czwartek [29.04.2021, 16:13:51] • [IP: 46.19.141.***]

Mi każą ze szmatką na twarzy chodzić a tu co się dzieje, się pytam?

Gość • Czwartek [29.04.2021, 16:03:04] • [IP: 37.47.154.**]

Niestety tak wysportowani żołnierze to rzadkość

Gość • Czwartek [29.04.2021, 15:34:55] • [IP: 88.156.206.**]

a gdzie jest ta cała wataha ADMIRAŁÓW?

Gość • Czwartek [29.04.2021, 15:06:07] • [IP: 88.218.253.***]

a co mnie to obchodzi

Gość • Czwartek [29.04.2021, 14:50:06] • [IP: 89.151.34.***]

FANTASTYCZNIE...🤣🤣

Gość • Czwartek [29.04.2021, 14:46:01] • [IP: 178.238.250.***]

Fajna ekipa.Brawo Wy.

Gość • Czwartek [29.04.2021, 13:59:26] • [IP: 176.221.122.***]

Oni tam cos w ogole pracuja ?

Oglądasz 1-51 z 51
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■