POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [03.05.2021, 02:15:09] • Szczecin

Kto zostanie dyrektorem Zamku Książąt Pomorskich?

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Umowa z Barbarą Igielską, która kieruje instytucją od 2013 roku, wygasa 31 lipca 2021 br. Kandydaci mogą składać oferty do 7 czerwca br.

W ramach postępowania konkursowego od kandydatów na szefa Zamku Książąt Pomorskich Zarząd Województwa oczekuje wykształcenia wyższego, preferowany kierunek artystyczny lub humanistyczny, co najmniej 6-letniego stażu pracy, w tym min. 3 lata na stanowisku kierowniczym, znajomość przepisów prawnych dotyczących samorządu województwa, finansów publicznych, organizowania i prowadzenia działalności kulturalnej, prawa zamówień publicznych, prawa pracy oraz przepisów w zakresie działania jednostki kultury.

Dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w kancelarii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin lub za pośrednictwem poczty do 7 czerwca br., do godz. 15:00, w zamkniętej kopercie, z dopiskiem „Konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie – nie otwierać”.

Po tym terminie rozpatrzy je komisja konkursowa. Kandydaci, którzy spełnią wymagania formalne zaproszeni zostaną do rozmowy kwalifikacyjnej.

Wyniki prac komisji przedstawione zostaną Zarządowi Województwa. Jeżeli przyjmie on rekomendację komisji to nazwisko osoby, która pokieruje instytucją powinniśmy poznać pod koniec lipca br. Wybrany kandydat zostanie powołany na stanowisko dyrektora Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie na okres 5 lat.

Link do ogłoszenia konkursowego: kultura.wzp.pl/index.php/aktualnosci-3/896-konkurs-na-kandydata-na-stanowisko-dyrektora-zamku-ksiazat-pomorskich-w-szczecinie.

Biuro Prasowe
Gabinet Marszałka
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W 2026 roku zmiana czasu z zimowego na letni nastąpi w nocy z soboty 28 marca na niedzielę 29 marca. Dokładnie o godzinie 2:00 przesuwamy wskazówki zegara na 3:00, co oznacza, że tej nocy śpimy o godzinę krócej ■ Pragniemy poinformować o utrudnieniach w tunelu z powodu realizacji prac gwarancyjnych na wniosek Generalnego Wykonawcy: 20/21.03.2026 r. - 22:00 - 5:00 ruch wahadłowy, prace iniekcyjne doszczelniające w przestrzeni jezdni; 27/28.03.2026 r. - 22:00 - 5:00 ruch wahadłowy, prace iniekcyjne doszczelniające w przestrzeni jezdni. Podczas ruchu wahadłowego prom Bielik na przeprawie Warszów będzie w gotowości. W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informowali na bieżąco ■ Na wyspie Wolin potwierdzono przypadki afrykańskiego pomoru świń (ASF) u dzików. Jak informuje Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kamieniu Pomorskim, dodatnie wyniki badań stwierdzono już u kilku zwierząt znalezionych na podmokłych terenach w gminie Wolin ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu poinformował o planowanej przerwie w dostawie wody, która nastąpi w poniedziałek 12 marca 2026 roku, w godzinach 08:00–11:00. Utrudnienia będą związane z usuwaniem awarii zasuw wodociągowych przy ulicy Wojska Polskiego (osiedle Platan). Przerwa w dostawie wody obejmie budynki położone: - przy ulicy Wojska Polskiego - numery: 2, 4, 6, 8, 10, 12; - przy ulicy Chełmońskiego - numery: 2, 4, 6. ■