POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [14.05.2021, 22:34:15] • Świnoujście

Czy ulice Świnoujścia muszą mieć „morski” charakter? Nawet zmodernizowane odcinki falują niczym sztormowy Bałtyk

Czy ulice Świnoujścia muszą mieć „morski” charakter? Nawet zmodernizowane odcinki falują niczym sztormowy Bałtyk

Wyremontowana ulica Wojska Polskiego.(fot. Sławomir Ryfczyński )

Porównujemy dziś nowo wyremontowaną ulicę Wojska Polskiego i starą ulicę Grunwaldzką.

Wykonawcy modernizacji kolejnych miejskich ulic postanowili najwyraźniej zafundować atrakcje dla gości spragnionych morskich wrażeń.

Dzięki temu, przybywający w przyszłości turyści nie będą musieli stać w kolejce po bilet na statek białej floty.

Wystarczy przejechać się samochodem w mieście i można już uważać się za wilka morskiego. Takie atrakcje zapewnia m.in. ulica Wojska Polskiego.

Czy ulice Świnoujścia muszą mieć „morski” charakter? Nawet zmodernizowane odcinki falują niczym sztormowy Bałtyk

Ten odcinek ulicy Grunwaldzkiej nie bedzie remontowany.(fot. Sławomir Ryfczyński )

Zastanawia nas po co wydajemy miliony na modernizacje ulic (np. Wojska Polskiego) skoro po remoncie jej nawierzchnia jak fale Dunaju od (czekającej na gruntowny remont) ulicy Grunwaldzkiej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 75, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 75

Gość • Sobota [15.05.2021, 08:58:46] • [IP: 37.248.220.***]

Tutaj jeszcze PRD nie narobiło łat

Gość • Sobota [15.05.2021, 08:52:20] • [IP: 89.151.34.***]

No to teraz ulica WP będzie wałkowana niczym most w Karsiborzu. Miał runąć a trzyma się znakomicie i zdobi okolicę. A tyle tam przepowiedni było. Jakoś ucichł ten wasz" naczelny inżynier". Czyżby przerzucił się na ulicę? Całe szczęście, że na teren budowy tunelu tak łatwo wejść nie można i zdjęć sobie porobić. Bo by już się działo.

Gość • Sobota [15.05.2021, 08:52:01] • [IP: 89.151.39.**]

Firma" krzak" wynajęła kilka firm podwykonawczych. Pieprzyli się z Wojska Polskiego tak długo, że powinna być dopieszczona w każdym szczególe. Tymczasem wygląda jak wygląda. Porażka. Ale kasa przytulona przez kogo trzeba i za rok znowu pozamykają ulice na poprawki. I tak się kasę zarabia

Gość • Sobota [15.05.2021, 08:30:53] • [IP: 178.238.243.**]

Bardziej widzę krawężniki jak falują później dopiero środek ale Chociaż to współgra ze sobą

Gość • Sobota [15.05.2021, 08:16:24] • [IP: 78.10.206.**]

Co tak mało tych znaków drogowych?

Gość • Sobota [15.05.2021, 08:11:57] • [IP: 37.47.149.***]

Wstyd wstyd. Wstyd do kwadratu. Ale winnych brak.. przeciez to tylko parę milionów. Naszych milionów oczywiscie

Gość • Sobota [15.05.2021, 07:55:27] • [IP: 188.146.161.***]

Jeśli ktoś nie wie po co to jest zrobione niech lepiej się nie odzywa.

Gość • Sobota [15.05.2021, 07:46:16] • [IP: 37.47.158.**]

A mnie się podoba

Gość • Sobota [15.05.2021, 07:34:03] • [IP: 86.15.80.*]

o co kaman ? dlaczego taka pofalowana ?

Gość • Sobota [15.05.2021, 07:28:06] • [IP: 46.231.56.**]

żmur nie dopilnował do dymisji powinien się podać...i na własny koszt poprawić...

Gość • Sobota [15.05.2021, 07:27:00] • [IP: 176.221.122.***]

Taki mamy klimat

karol 322 • Sobota [15.05.2021, 06:40:35] • [IP: 178.238.245.***]

ktos ta prace odbieral i kase za to dostal !! a bruk zostal sprzedany a reszta jest milczeniem jak zwykle !!

Gość • Sobota [15.05.2021, 06:20:36] • [IP: 176.221.122.***]

Więcej Ukraińców zatrudniać niedługo wszystko będzie wyglądać jak gówno kolega robi na budowie w Świnoujściu właściciel tej firmy traktuje Polaków jak psy a może nawet gorzej za to Ukraińców Białorusinów Mołdawian jak swoich oczywiście ci walą w chuja na maksa a w firmie Remondis zatródniają kacapów a ci siedzą na ławkach pochowani taka to polityka Polaków tępić a za wschodniej granicy promować co za skurwesyństwo Polak Polakowi wilkiem i dlatego wszystkie budynki ulice oraz inne będą wyglądać jak fale lub banany

Gość • Sobota [15.05.2021, 06:20:01] • [IP: 31.11.128.**]

Trzeba być imbe cylem żeby zrobić tak nowa drogę! Inni potrafią zrobić ładną drogę a u nas fuszerka jakich pełno w tym mieście, wstyd!

Gość • Sobota [15.05.2021, 06:18:40] • [IP: 176.221.122.***]

Więcej Ukraińców zatrudniać niedługo wszystko będzie wyglądać jak gówno kolega robi na budowie w Świnoujściu właściciel tej firmy traktuje Polaków jak psy a może nawet gorzej za to Ukraińców Białorusinów Mołdawian jak swoich oczywiście ci walą w chuja na maksa a w firmie Remondis zatródniają kacapów a ci siedzą na ławkach pochowani taka to polityka dwóch tępić a za wschodniej granicy promować co za skurwesyństwo Polak Polakowi wilkiem i dlatego wszystkie budynki ulice oraz inne będą wyglądać jak fale lub banany

***** *** i PO • Sobota [15.05.2021, 06:09:18] • [IP: 176.221.123.***]

Tak się robi odbiory w tym mieście. NA DŁUGO POZOSTANIE U NAS W MIEŚCIE POWIEDZENIE - NIEMIEC PŁAKAŁ JAK TU WJEŻDŻAŁ. Prokuratura powinna się tym niezwłocznie zająć. To co w urzędzie się odstosunkowuje przekracza wszelkie granice. Prace i inwestycje na coraz to gorszym poziomie a pod domami urzędasów coraz to nowsze samochody.

Gość • Sobota [15.05.2021, 05:58:42] • [IP: 188.146.160.**]

A Ja myślałem że mam Półośkę do wymiany. ... TRAGEDIA Kto to odebrał??

Gość • Sobota [15.05.2021, 05:52:54] • [IP: 37.47.140.***]

dlaczego firmie, ktora tak ulice wykonala placi sie sie za cos podobnego? Przeciez podpisalo sie jakies umowy i nie wywiazanie sie z niej powinno byc dochodzone na drodze prawnej. Zerwa cnawierzchnie, zrobic nalezycie jeszcze raz i wlepic kare. Kto odbiera tak wykonane zlecenie?

Gość • Sobota [15.05.2021, 05:37:02] • [IP: 95.41.61.**]

Dajcie kolejną nagrodę BM-ce

Gość • Sobota [15.05.2021, 05:06:48] • [IP: 37.47.140.***]

Czy UM może oddelegować 1 pracownika, celem ewidencji i w dalszej kolejności zlecenia naprawy ubytków w asfaltowym pokryciu ulic? Remonty generalne są kosztowne, ale naprawa DZIUR w jezdniach, leży pewnie w zasięgu wydatków budżetowych miasta.

Gość • Sobota [15.05.2021, 01:01:01] • [IP: 176.221.122.**]

Taki mamy poziom nauczania szkołach.

Gość • Sobota [15.05.2021, 00:59:29] • [IP: 37.47.185.***]

Janusz TY Ch

Gość • Sobota [15.05.2021, 00:00:27] • [IP: 88.218.253.***]

Ale fachowcy... jprd. Takie zdjęcia to po prostu obnażają ich słabość.

Gość • Piątek [14.05.2021, 23:02:49] • [IP: 188.146.129.***]

Za komuny nawet lepiej robili. Co to jest? Może ktoś bierze dopalacze? Może ma taką fantazję?

Gość • Piątek [14.05.2021, 23:02:21] • [IP: 45.66.35.**]

Polski współczesny inżynier sp-dolił dobrą (nieco głośną) niemiecką kilkudziesięcioletnią ulicę. Bruk wcale nie jest taką złą nawierzchnią. Wiele miast z powodzeniem go stosuje.

Oglądasz 51-75 z 75
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■