POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [04.05.2021, 23:56:26] • Świnoujście

Stęsknieni za rekreacją w plenerze goście ruszyli na świnoujską „zieloną trawkę”! Urokliwe zakątki parku zasłoniły karoserie aut

Stęsknieni za rekreacją w plenerze goście ruszyli na świnoujską „zieloną trawkę”! Urokliwe zakątki parku zasłoniły karoserie aut

fot. Mieszkaniec

Takiego widoku nie było u nas od miesięcy. Miejska strefa piknikowa przy ulicy Jachtowej, w majowy długi weekend przeżywała prawdziwy najazd. Dziesiątki samochodów, a w nich rodziny i grupy znajomych, zakotwiczyły na rekreacyjnym placu vis a vis świnoujskiej mariny. Popularność tego miejsca zmusza do zastanowienia. Czy nie należałoby pilnie zorganizować większej liczby miejsc parkingowych, np. od strony mariny?!

Zadymiły grille, a wokół rozniósł się aromat smażonych kiełbasek. Majówka nie rozpieszczała nas pogodą, a promenadowa oferta małej gastronomii mogła wygrać jeszcze konkurencji z rodzinnym piknikowaniem. Po spacerze plażą chciało się coś przegryźć.

Stęsknieni za rekreacją w plenerze goście ruszyli na świnoujską „zieloną trawkę”! Urokliwe zakątki parku zasłoniły karoserie aut

fot. Mieszkaniec

Miejski plac piknikowy okazał się idealnym rozwiązaniem. Z tej możliwości skorzystały rodziny i grupy znajomych z różnych miejscowości. Samochody gości miały rejestracje nie tylko z naszego województwa.

Stęsknieni za rekreacją w plenerze goście ruszyli na świnoujską „zieloną trawkę”! Urokliwe zakątki parku zasłoniły karoserie aut

fot. Mieszkaniec

Szczęściarze zajęli miejsca przy drewnianych stoliczkach ale tu nie wystarczyło miejsca dla wszystkich chętnych. Pozostali musieli rozpalić grilla „na zielonej trawce. Z tym ludzie jakoś sobie poradzili.

Stęsknieni za rekreacją w plenerze goście ruszyli na świnoujską „zieloną trawkę”! Urokliwe zakątki parku zasłoniły karoserie aut

fot. Mieszkaniec

Najgorzej było jednak z zaparkowaniem samochodu. Auta wciskano więc na zielony teren, aż na brzeg sąsiadującego z placem jeziorka. Czy, rewitalizując ten obszar Parku Zdrojowego nie zależało nam także na zachowaniu jego naturalnego uroku? W tej sytuacji ten efekt, po prostu psujemy!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 67, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 67

Gość • Piątek [07.05.2021, 19:14:02] • [IP: 176.221.122.***]

Ludzie!! Kowid!! Kowid!! Uciekajtaaa!!

Gość • Piątek [07.05.2021, 02:49:15] • [IP: 188.146.160.**]

Gość • Czwartek [06.05.2021, 10:50:02] • [IP: 89.151.39.**]

Polactwo to patologiczne brudasy.

Gość • Środa [05.05.2021, 23:36:40] • [IP: 37.30.16.***]

Gdzie straż miejska, gdzie policja?!

Zion • Środa [05.05.2021, 21:14:28] • [IP: 176.221.123.**]

Niech ktoś zgadnie jaka rejestracja... 😆😆 poznaniacy jak nic

Gość • Środa [05.05.2021, 20:55:25] • [IP: 77.114.70.***]

GDZIE JEST TAM TOALETA ? JANUSZOWY PROJEKT CZY BARBARY?

Gość • Środa [05.05.2021, 19:58:19] • [IP: 88.218.254.***]

same obce rejestracje tam stały. ...nikogo ZSW nie widziałam. ...turysty chlew zostawili, jak zwykle

Gość • Środa [05.05.2021, 19:56:53] • [IP: 77.88.191.**]

Widzę już kolejne ognisko palone w tamtym miejscu czy ktoś z szanownych władz Miasta czyli administratorów tego parku zastanawiał się skąd się bierze drzewo do tych ognisk. No i parkowanie tych samochodów na trawie jak by nie było na terenie parku miejskiego to słaba wizytówka.

Gość • Środa [05.05.2021, 18:07:36] • [IP: 5.173.2.***]

Szrot vw zlot

Gość • Środa [05.05.2021, 17:22:40] • [IP: 5.173.140.***]

skoro firma na zlecenie miasta" uporzadkowala" teren wycinajac 800 cennych drzew to niech teraz uporzadkuje polane i zrobi parking lesny?

Gość • Środa [05.05.2021, 15:15:37] • [IP: 176.221.123.***]

Kolejny zj...y dekiel zadrosił milego spędzenia czasu, je, , , y kartoflu zaszyj się w domu i nieoddychaj

Gość • Środa [05.05.2021, 14:53:47] • [IP: 45.135.187.**]

Każdy z operatorów tych Volkswagen’ów był pod wpływem. Straż Miejska boi się konfrontacji – miernoty. Ale gdzie była Policja? Czyżby wszyscy przeszli na stronę PiS i Zenka Martyniuka? Można było skutecznie zasilić budżet miasta.

Gość • Środa [05.05.2021, 14:34:15] • [IP: 188.146.3.**]

Barachło powinno zachorować na covid. I takie dziadostwo nie powinno mieć dostępu do leczenia.

Gość • Środa [05.05.2021, 13:37:51] • [IP: 178.238.253.***]

Na trawe tam powjezdzali?? Bez komentarza

hah • Środa [05.05.2021, 13:23:39] • [IP: 80.54.236.***]

Karoserie aut - poeta, psia mać haha.

mietek • Środa [05.05.2021, 13:11:18] • [IP: 85.221.141.***]

takie miejsce i zero toalety, olane drzewa i pozostawione dwójki wszędzie dookoła...cudne miejsce na łykendowego gryla :D lol

Gość • Środa [05.05.2021, 12:55:14] • [IP: 164.127.223.***]

11:23:04] • [IP: 178.238.253.***] Oj, brak ci poczucia humoru, ten Janusz Folcwagen (znamienne imię) świadomie zagrał rolę właściciela takiego samochodu, zakochanego w tym aucie - swoją ortografią i stylem odwzorował takiego prostaczka z samochodem - że też tego nie wychwyciłeś? Niestety, internet taki jest, że ludzie często wszystko odbierają 1:1, nie ma tu prawie miejsca na ironię.

Gość • Środa [05.05.2021, 12:06:54] • [IP: 80.52.188.**]

Obraz polskiej nędzy. Zlot pełnoletnich Passatów.

Gosc • Środa [05.05.2021, 11:23:04] • [IP: 178.238.253.***]

Ok, Janusz wolcwagen chłopie cwicz ortografię bo byk na byku. Wstyd, co ty robiłeś na lekcji polskiego ale wymadrzac się to pierwszy. Nie bierz udziału w opinii aż nabierzesz ogłady, to tyle.

Gość • Środa [05.05.2021, 11:19:21] • [IP: 176.221.122.***]

ZLOT JANUSZY I GRAŻYNEK PO SOBIE ZOSTAWILI CHLEW JAK ZWYKLE NA PLAŻY PRZY WIATRAKU SYFIARZE OKRUTNE

Gość • Środa [05.05.2021, 11:08:05] • [IP: 37.47.154.***]

Nawet buraki nie potrafia zaparkowac jak czlowiek.

Gość • Środa [05.05.2021, 10:52:51] • [IP: 185.220.102.***]

Po to Miasto obciąża mieszkańcow podatkami, aby między innymi i po takich weekendach posprzątać!. Ludzie tak zachowują się zawsze. Czy to tak trudno przewidzieć? Baranki z UM włączcie myślenie!

Gość • Środa [05.05.2021, 10:38:08] • [IP: 185.210.37.*]

zlot Sebixów i Karyn liczy się tylko JA i moja potrzeba o to nasze społeczeństwo! Społeczeństwo które zasługuje na kranie i karanie i karanie bez uczuć tak samo jak oni bez uczuć podchodzą do wszystich rzeczy i ludzi.

Gość • Środa [05.05.2021, 10:36:12] • [IP: 164.127.223.***]

09:41:59] • [IP: 83.23.231.**] To prawda, pojawia się więc problem nieobecności tam policji lub straży miejskiej - a pamiętam świetnie policję w miejscu biwakowym SPRZED ROKU, gdy był zakaz pojawiania się tam w ramach obostrzeń antycovidowych, wtedy policja wlepiała mandaty za, jak teraz to widzimy, złamanie zbędnych w gruncie rzeczy zakazów (wówczas władza była zbyt ostrożna zakazując wstępu do lasów i parków)

Gość • Środa [05.05.2021, 10:31:12] • [IP: 5.173.129.**]

Bydło dobrze czuje się wśród swoich i w swojskim środowisku.

Oglądasz 1-25 z 67
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■