POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [04.05.2021, 23:56:26] • Świnoujście

Stęsknieni za rekreacją w plenerze goście ruszyli na świnoujską „zieloną trawkę”! Urokliwe zakątki parku zasłoniły karoserie aut

Stęsknieni za rekreacją w plenerze goście ruszyli na świnoujską „zieloną trawkę”! Urokliwe zakątki parku zasłoniły karoserie aut

fot. Mieszkaniec

Takiego widoku nie było u nas od miesięcy. Miejska strefa piknikowa przy ulicy Jachtowej, w majowy długi weekend przeżywała prawdziwy najazd. Dziesiątki samochodów, a w nich rodziny i grupy znajomych, zakotwiczyły na rekreacyjnym placu vis a vis świnoujskiej mariny. Popularność tego miejsca zmusza do zastanowienia. Czy nie należałoby pilnie zorganizować większej liczby miejsc parkingowych, np. od strony mariny?!

Zadymiły grille, a wokół rozniósł się aromat smażonych kiełbasek. Majówka nie rozpieszczała nas pogodą, a promenadowa oferta małej gastronomii mogła wygrać jeszcze konkurencji z rodzinnym piknikowaniem. Po spacerze plażą chciało się coś przegryźć.

Stęsknieni za rekreacją w plenerze goście ruszyli na świnoujską „zieloną trawkę”! Urokliwe zakątki parku zasłoniły karoserie aut

fot. Mieszkaniec

Miejski plac piknikowy okazał się idealnym rozwiązaniem. Z tej możliwości skorzystały rodziny i grupy znajomych z różnych miejscowości. Samochody gości miały rejestracje nie tylko z naszego województwa.

Stęsknieni za rekreacją w plenerze goście ruszyli na świnoujską „zieloną trawkę”! Urokliwe zakątki parku zasłoniły karoserie aut

fot. Mieszkaniec

Szczęściarze zajęli miejsca przy drewnianych stoliczkach ale tu nie wystarczyło miejsca dla wszystkich chętnych. Pozostali musieli rozpalić grilla „na zielonej trawce. Z tym ludzie jakoś sobie poradzili.

Stęsknieni za rekreacją w plenerze goście ruszyli na świnoujską „zieloną trawkę”! Urokliwe zakątki parku zasłoniły karoserie aut

fot. Mieszkaniec

Najgorzej było jednak z zaparkowaniem samochodu. Auta wciskano więc na zielony teren, aż na brzeg sąsiadującego z placem jeziorka. Czy, rewitalizując ten obszar Parku Zdrojowego nie zależało nam także na zachowaniu jego naturalnego uroku? W tej sytuacji ten efekt, po prostu psujemy!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 67, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-67 z 67

Gość • Środa [05.05.2021, 08:04:27] • [IP: 46.231.56.***]

Brakuje ławek

Gość • Środa [05.05.2021, 07:58:18] • [IP: 89.151.32.***]

już niedługo będzie tam trasa szybkiego ruchu do apartamentowców

Gość • Środa [05.05.2021, 07:55:32] • [IP: 205.201.55.***]

I syf zostawili, tak trzymać, gdzie Straż Miejska była, aha długi weekend

Gość • Środa [05.05.2021, 07:51:33] • [IP: 88.218.255.**]

Janusze w wieswagenach, , , ,

Gość • Środa [05.05.2021, 07:42:22] • [IP: 5.173.137.*]

Na drugi dzień syf kiła i mogiła, to miejsce na samym początku miało swój urok i przyciągało, zostało zniszczone przez użytkowników, połamane, popalone stoły piknikowe, pozostawiony syf i ogniska a miejsce to wyglądało po tzw. majówce jak po III wojnie. Wstyd.

Gość • Środa [05.05.2021, 07:39:46] • [IP: 31.0.53.***]

IP: 31.0.73.***] Popieram w 100%

Gość • Środa [05.05.2021, 07:39:29] • [IP: 86.15.80.*]

Kwiestia czasu, teren zaleja betonem i zrobia parking

Gość • Środa [05.05.2021, 07:33:00] • [IP: 37.47.186.***]

Jak był lockdawn to było fajniej.Najechalo wieśniaków są wszędzie a przecież mamy swoich wieśniaków. Łażą, kręcą się jak robaki zaglądają w każdą dziure i te ich samochody złomy.Śmiecie rzucają wszędzie

Pazdzioch • Środa [05.05.2021, 07:18:32] • [IP: 83.23.222.***]

Zlot ulepow? Ilu już z tej trawki trzeba było holować??

He? • Środa [05.05.2021, 06:39:56] • [IP: 176.221.123.***]

Do Gość • Środa [05.05.2021, 00:27:03] • [IP: 37.47.180.***] Ok. Wszyscy już wiemy, że część z nas ma jakiś inny stan umysłu bo znaczek na masce i inne pierdy a teraz chłopcyku pochwal się mieszkańcom swoim lowelkiem. Tatuś zdjął już kółeczka i wyjął kijek?

Gość • Środa [05.05.2021, 06:12:13] • [IP: 5.173.138.***]

Wszystko fajnie, grillujcie sobie ludzie, ale do jasnej cho...! Rusz srakę jeden z drugi i śmieci wyrzuć do śmietnika lub chociaż pod śmietnik jak jest pełen a nie tam gdzie siedziałeś tam wysypisko! Kawałek dalej tego miejsca w głębi parku przy bajorku widać że brudasy robiły ognisko, puszki butelki, folia papier wszystko, całe wysypisko pozostawione, i żebyście za to buraki wysr.. c się nie mogli pół roku!

Gość • Środa [05.05.2021, 04:31:45] • [IP: 176.221.122.**]

Pare metrow dalej jest wybudowany nowy parking. Policja tego nie widziala ? Poza tym byla tam masa ludzi i nikt nie przestrzegal zasad epidemicznych. Tragedia !

Gość • Środa [05.05.2021, 01:25:33] • [IP: 176.221.123.***]

vw drynda dla wieśniaków, tu nie kupuje sie pasatów pewnie goście...

Gość • Środa [05.05.2021, 00:59:16] • [IP: 37.47.172.***]

A jakby tak na świnoujską trawkę ruszyła sobie staruszka ? A to mogła być akurat przecież wasza matka ! albo gdyby tak na świnoujską trawkę ruszyła sobie procesja ?

Gość • Środa [05.05.2021, 00:30:52] • [IP: 31.0.73.***]

Niecałe 100 metrów dalej jest nowy parking akurat w ten dzień całkowicie pusty wszyscy chcieli wjechać autem najlepiej na kocyk artykuł szukający sensacji wywołując problem tam gdzie go nie ma a wystarczy być po prostu obiektywnym i rzetelnymi ale cóż ?

Gość • Środa [05.05.2021, 00:27:03] • [IP: 37.47.180.***]

Zlot miłośników wieśwagena...Hahaha...VW i BMW to poprostu stan umysłu

Gość • Środa [05.05.2021, 00:00:36] • [IP: 176.221.113.**]

Ale badziewiaki haha.

Oglądasz 51-67 z 67
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■