POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [07.05.2021, 07:35:26] • Świnoujście

Co zmieniło się na terenie budowy parku handlowego przy Wojska Polskiego? Zobaczcie najnowsze zdjęcia!

Co zmieniło się na terenie budowy parku handlowego przy Wojska Polskiego? Zobaczcie najnowsze zdjęcia!

fot. Edmund Papski

Po raz kolejny zaglądamy na plac budowy nowego parku handlowego przy Wojska Polskiego. Nie możecie się doczekać wielkiego otwarcia? Mamy dobrą wiadomość. Prace idą w szybkim tempie, a ich efekty możecie zauważyć na załączonych zdjęciach. Stanęły szkielety kilku budynków, a jeden z nich coraz bardziej przypomina planowany w tym miejscu sklep.

Na działce należącej do króla lodów - Zbigniewa Grycana oprócz Castoramy i dyskontu spożywczego powstaną także stacja paliw Shell wraz ze stanowiskami do ładowania aut elektrycznych i myjnią samochodową oraz kawiarnia.

Zakończenie prac planowane jest w 2021 roku.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 53, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 53

Gość • Poniedziałek [10.05.2021, 09:00:19] • [IP: 188.147.33.***]

Gość • Niedziela [09.05.2021, 23:45:12] • [IP: 88.218.255.***]

chyba zdjęcie a nie zdjęcia haahah

Gość • Sobota [08.05.2021, 17:31:08] • [IP: 77.112.166.***]

Jest Corso, jest CH Uznam i wiele mniejszych sklepów. Po co w Świnoujściu kolejny moloch handlowy? Niezła kasa musiała pójść pod stołem przy Wojska Polskiego 1/5.

Gość • Sobota [08.05.2021, 08:55:29] • [IP: 31.11.128.***]

dlaczego niemcy nie wycieli swojego lasu na to cudo?beda przyjezdzac do nas utrudniajac nam i tak ciezkie zycie.

Gość • Sobota [08.05.2021, 08:51:48] • [IP: 31.11.128.***]

szkoda lasu.dlaczego niemcy nie wycieli lasu u siebie?

Gość • Sobota [08.05.2021, 07:29:16] • [IP: 37.248.175.***]

Gość • Piątek [07.05.2021, 23:20:35] • [IP: 37.47.128.**]

Do grobu nie wezmie czy nie lepiej jezdzic po swiecie z takim szmalem

Gość • Piątek [07.05.2021, 22:47:50] • [IP: 176.221.123.***]

Był las a teraz będzie więcej betonu, Michalska zachwycona.

Gość • Piątek [07.05.2021, 21:15:37] • [IP: 88.218.252.**]

Jakim trzeba być debi.em, żeby budować w środku lasu coś takiego? Lodziarz się obłowi? Rozpacz!

Gość • Piątek [07.05.2021, 20:11:21] • [IP: 188.146.165.***]

Jak niemcy przyjadą w sezonie tankować to na milion procent cała ulica wojska Polskiego będzie stać jak karsiborksa

gorzkomi • Piątek [07.05.2021, 19:20:31] • [IP: 89.151.39.**]

To była dobra lokalizacja na miejski basen z aquaparkiem i parkingiem. Pewnie priorytetem było zakorkowanie ul Wojska Polskiego,

Gość • Piątek [07.05.2021, 18:54:31] • [IP: 88.218.253.***]

Najlepsze widoki na ZDJĘCIACH nr 2, 3, 4. .. Pozdrawiam i załączam MOJE ZDJĘCIA :-)))

COMES PALATINUS • Piątek [07.05.2021, 18:45:21] • [IP: 176.221.122.**]

LOOL, NIEZŁY BURDEL. TAKI PIĘKNY LAS CHCIWE PROSTAKI WYRŻŁY, A TERAZ ROBIĄ KOLEJNĄ BETONOWĄ SYFIARNIĘ.

Gość • Piątek [07.05.2021, 18:34:45] • [IP: 212.238.239.***]

handel w mieście pada co krok lokal do wynajęcia

Gość • Piątek [07.05.2021, 17:14:50] • [IP: 88.218.254.**]

"a ich efekty możecie zauważyć na załączonych zdjęciach" Czy ktoś widzi" te" zdjęcia? Czy tak jak ja widzę tylko jedno zdjęcie?

Castoludek • Piątek [07.05.2021, 16:25:25] • [IP: 37.47.16.**]

Od wielu lat ciastodramat nie jest francuski:p

Gość • Piątek [07.05.2021, 15:40:49] • [IP: 176.221.123.***]

12:13:59] • [IP: 176.221.113.** Czy to emeryt ze starego portfela? Zgorzkniały, no bo jaki?

Gość • Piątek [07.05.2021, 15:04:59] • [IP: 176.221.122.***]

Nadal taniej bedzie jechac do szczecina niz kupic tutaj. Jakim trzeba byc baranem zeby liczyc na tani towar w miesciowosci nadmorskiej 400 metrow od morza zaraz przy granicy z niemcami?

Gość • Piątek [07.05.2021, 14:31:49] • [IP: 5.173.132.***]

Radni i urzędasy obudzić się proszę. Wchodzicie ze swoimi inwestycjami budowlanymi coraz bardziej do lasu. Zabieracie dom dla dzikich zwierząt, które są zdezorientowane biegają za pożywieniem już wchodzą do ogródków przydomowych i do miasta !Dla Was prioritetem jest zarabianie coraz więcej kasy, a następne pokolenie macie gdzieś !

Gość • Piątek [07.05.2021, 14:25:51] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Piątek [07.05.2021, 11:06:46] • [IP: 5.173.105.***]Ty...niby normalny to dlaczego nikt nie kupuje tego polskiego towaru skoro taki doskonały?Kto ma chotę chodzić w jednych butach kilka lat??W osiedlowych sklepikach mamy przepłacać??Chore..

Gość • Piątek [07.05.2021, 14:21:27] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Piątek [07.05.2021, 12:13:59] • [IP: 176.221.113.**] Oby zbankrutowało i aby nigdy tu już Niemcy nie przyjechali...A ja bym chciał żeby rydzyka w końcu rozliczyli bo do sądu odmawia się zgłoszenia i granicę już otworzyli. .A i moherków za Bug wywieżć.

Gość • Piątek [07.05.2021, 14:05:48] • [IP: 87.78.246.***]

Do 139...Bo i wiocha duza.

Gość • Piątek [07.05.2021, 13:44:29] • [IP: 83.20.220.***]

Walić to

Gość • Piątek [07.05.2021, 13:36:33] • [IP: 5.173.140.***]

Uuu kawiarnia 😃 i kawa za 15 zł tyle co w Niemczech. Nie rozumiem dlaczego u nas w biedniejszym kraju są takie same ceny co w Niemczech. Przecież bylibyśmy potęga gospodarczą jak by No paliwo było znacznie tańsze, wszelkie usługi i żywność. Ale te zgredy z pie iedzmi co jeżdżą ładnymi samochodami i myślą że im ludzie zazdroszczą. Zrobia wszystko aby mieć bemwu i łańcuszek na szyi hahhaha jak widzę takiego lysego typa spiętego przez własne ego. To się dziwię ze w ogóle jakąś ki ieta na niego może zwrócić uwagę haha to chyba też jakąś choroba psychiczną. Coś w stylu samozachwyt czy coś.?

Gość • Piątek [07.05.2021, 12:20:52] • [IP: 91.199.250.**]

teren do wycinki jeszcze będzie x 5, fajnie co ?

Oglądasz 1-25 z 53
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■