POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [08.05.2021, 01:29:28] • Świnoujście

Świnoujscy stróże prawa oddali hołd ś.p asp. Michałowi Kędzierskiemu. Zobacz film!

Świnoujscy stróże prawa oddali hołd ś.p asp. Michałowi Kędzierskiemu. Zobacz film!

fot. Policja

Dokładnie o godzinie 12:00 (piątek), w chwili ostatniego pożegnania naszego kolegi aspiranta Michała Kędzierskiego, który podczas pełnienia służby został zastrzelony przez bandytę w Raciborzu, policjanci w całej Polsce oddali mu hołd i pokazali ogromną solidarność naszej formacji.



Cześć Jego pamięci!

źródło: Komenda Miejska Policji w Świnoujściu


komentarzy: 117, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 117

Gość • Sobota [08.05.2021, 11:25:02] • [IP: 176.221.123.***]

kiedys przestępcy mieli Noże dzisiaj mają Pistolety mundurowi muszą w pracy nosic Kamizelki Kuloodporne w Patrolu powinno byc 3 Mundurowych

Gość • Sobota [08.05.2021, 11:06:14] • [IP: 176.221.122.***]

Życia mu to nie zwróci...

Gość • Sobota [08.05.2021, 10:55:00] • [IP: 37.248.225.**]

TO ILE TYCH KOBIET I DZIECI POD SEJMEM SPAŁOWAŁ? ILE WYSTAWIŁ NIESŁUSZNYCH MANDATÓW NIEZGODNYCH Z PRAWEM? BYŁ SŁUGUSEM WŁADZY I TEGO NIKT NIE ZAPRZECZY JAK OBECNIE CAŁA POLICJA. KONSTYTUCJE I PRAWO MAJA W DUPIE. BABCIA KASIA ZROBI Z NIMI PORZĄDEK.

Gość • Sobota [08.05.2021, 10:39:54] • [IP: 176.221.122.***]

Bez jaj. Dał się zabić, nie postępował według procedury i jeszcze dają mu odznaczenia i oddają chołdy...

Gość • Sobota [08.05.2021, 10:35:28] • [IP: 37.47.162.***]

ten PiS to tylko rozpuścił Policję i inne służby mundurowe bo najlepiej tam się zarabia i najszybciej emeryturka a ci teraz znowu będą krzyczeć podwyżki że przecież niebezpieczna praca a od 1990 roku czyli przez 30 lat zginęło tylko około 120 policjantów na służbie czyli jeden na 4 miesiące.

Gośću • Sobota [08.05.2021, 10:28:58] • [IP: 88.145.157.***]

a co powiecie o swoim kolezce co zostal zatrzymany i byl pod wplywem kokainy i marihuany?? Cpanko za darmo w swinoujsciu macie od wielu wielu lat, siegajacych lat 90, CPUNY

Gość • Sobota [08.05.2021, 10:28:02] • [IP: 176.221.122.***]

Brawo super solidarność!!

Gośću • Sobota [08.05.2021, 10:25:07] • [IP: 88.145.157.***]

oooo zomo, a kiedy zaplacicie zadoscuczynienie za Stachowiaka, za zamordowanie mezczyzny i wywiezieniu do lasu ze swoja kolezanka, kiedy zaplacicie za lamanie rak i gazowanie bezbronnych kobiet, jakos mi was nie zal

Gość • Sobota [08.05.2021, 10:09:41] • [IP: 37.248.225.**]

BARDZO MNIE INTERESUJE CZY TEM POLICJANT CO ZGINA NA SŁUŻBIE BRAŁ UDZIAŁ W PALOWANIU KOBIET I DZIECI POD SEJMEM?

Gość • Sobota [08.05.2021, 09:45:04] • [IP: 185.210.37.***]

KONDOLENCJE DLA RODZINY. I POCHWALA ZE SWINOUJSKA POLICJA POZEGNALA ROWNIEZ KOLEGE.

Gość • Sobota [08.05.2021, 09:34:39] • [IP: 185.210.38.**]

I pamietac. Nosic kamizelki kuloodporne

Gość • Sobota [08.05.2021, 09:17:45] • [IP: 31.0.74.***]

Bardzo piękna akcja. Super chłopaki!

Gość • Sobota [08.05.2021, 09:14:59] • [IP: 37.8.230.***]

Gość • Sobota [08.05.2021, 02:56:39] • [IP: 62.69.253.**] Mam nadzieję że ty tą konstytucję przeczytałeś i to ze zrozumieniem.

Gość • Sobota [08.05.2021, 09:13:30] • [IP: 37.8.230.***]

Gość • Sobota [08.05.2021, 07:59:42] • [IP: 77.111.247.**] Na szczęście takich idiotów jak ty jest zdecydowana mniejszość i choć szczekacie okropnie to nie ma co się takimi jak ty przejmować. Popisać to sobie możesz!

Gość • Sobota [08.05.2021, 09:13:22] • [IP: 176.221.123.***]

kiedys to we więzieniuw Szczecinie to rostrzeliwali a potem we Wiezieniuw Nowogardzie to Wieszali Dzisiaj tylko zamykaja do Więzienia

Gość • Sobota [08.05.2021, 09:11:19] • [IP: 37.8.230.***]

Gość • Sobota [08.05.2021, 08:11:18] • [IP: 31.11.128.**] O jakich kobietach ty kłapiesz? O tych rozwrzeszczanych, plujących, przeklinających i zaniedbanych z ogromną nadwaga pseudokobietach?No to gratuluję ci fajnego gustu.

Gość • Sobota [08.05.2021, 09:06:36] • [IP: 176.221.123.***]

do Służby Mundurowej jest 20 chętnych na jedno miejsce u nas we Wsi zdawali Egzaminy na Basenie to chłopaki i Dziewczyny zdali ci co posiadają Karty Pływackie reszta odpadła i 25 lat pracy i należy sie Emerytura Mundurowa a w Cywilu 25 lat pracy i Wiek 65 lat i nalezy sie Emerytura ZUS

Gość • Sobota [08.05.2021, 09:05:51] • [IP: 178.238.243.***]

Nie pierwszy i nie ostatni. Ryzyko wpisane do wykonywanego zawodu. Hołd powinni oddać ofiarom bezprawnie podbitym i zakatowanym przez tę formację obywatelom.

Gość • Sobota [08.05.2021, 08:57:37] • [IP: 37.47.167.***]

Niech oni się za robotę wezmą. Plaga kradzieży rowerów w mieścieca złodzirj gra im na nosie. Na promenadzie tak jak by prawo nie istniało.

Gość • Sobota [08.05.2021, 08:47:22] • [IP: 185.164.35.**]

Ponad 100 tyś obywateli Polskich umarło przez decyzje dawidowego rządu z powodu braku leczeniu na choroby współistniejące. Bardzo dużo ludzi odebrało sobie życie przez plandemię i bankructwa firm. Gdzie był oddany hołd? Hipokryzja aż w oczy szczypie.

Gość • Sobota [08.05.2021, 08:40:08] • [IP: 167.114.118.*]

"Policja nie jest służbą państwową, którą działa zgodnie z konstytucją. To jest prywatna firma ochroniarska posiadająca nr DUNS zarejestrowany w USA." Rodacy !! Policja nie jest Organem Państwa. Policja jest prywatną firmą Ochroniarską zarejestrowaną w Nowym Jorku na 233 Medison Avenue o numerze DUNS 422260389.przez III RP of Republic Poland. i jest Korporacją. Niewiedza ludzi i Policjantów powoduje że Bandyci rządzący Polską mogą wykorzystywać Policję przeciw narodowi Polskiemu, łamiąc wszelkie obowiązujące prawa i Konstytucję. Dokumenty na ten temat możecie zobaczyć na TVT-Jan... Dlaczego nazywacie porządnych ludzi bandytami? To Wy jesteście bandytami, tylko odwracacie kota ogonem, żeby pocałować go w dupe.

obywatel • Sobota [08.05.2021, 08:38:10] • [IP: 178.238.250.***]

Ponad 100 tyś obywateli Polskich umarło przez decyzje dawidowego rządu z powodu braku leczeniu na choroby współistniejące. Bardzo dużo ludzi odebrało sobie życie przez plandemię i bankructwa firm. Gdzie był oddany hołd? Hipokryzja aż w oczy szczypie.

Gość • Sobota [08.05.2021, 08:35:32] • [IP: 167.114.118.*]

W końcu ktoś wyrwał chwasta.

Gość • Sobota [08.05.2021, 08:35:06] • [IP: 37.47.168.***]

Najpierw przełożony każe pacyfikować marsze wolnych kobiet, ścigać za brak maseczek, następnie wręcza pistolet i każe ścigać przestępców. Takie to szkolenie.

Gość • Sobota [08.05.2021, 08:31:11] • [IP: 5.172.255.***]

Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie zmarłego, zginął młody człowiek...

Oglądasz 76-100 z 117
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■