POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [10.05.2021, 17:17:45] • Świnoujście

Szlabany pod urzędem

Szlabany pod urzędem

fot. iswinoujscie.pl

Słowo staje się ciałem. Pod urzędem miasta już niedługo pojawią się płatne miejsca parkingowe. Przypomnijmy, że prezydent miasta Świnoujście przekazał w zarządzanie Ośrodkowi Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" plac parkingowy pod Urzędem Miasta. Pewnym zaskoczeniem jest natomiast postawienie szlabanu również na drodze dojazdowej m.in. do MDK-u.

Mimo, że kilka tygodni temu próbowaliśmy się dowiedzieć u Dyrektora OSiR Anny Kryszan jakie zasady regulaminowe oraz stawki abonamentowe będą obowiązywały przy korzystaniu z tego parkingu. Niestety bez skutku. Dowiedzieliśmy się tylko, że stawki godzinowe będą obowiązywały takie jak na innych parkingach zarządzanych przez OSiR.

Szlabany pod urzędem

fot. iswinoujscie.pl

Czy osoby, które będą przyjeżdżały załatwić sprawę w Urzędzie będą miały możliwość bezpłatnego zostawienia choć na godzinę tam auta? Też nie wiadomo. W jakich godzinach będzie działało pobieranie opłat i czy najbliżsi np. dzieci będą mogli je podwieźć na zajęcia w MDK-u? Też nie wiadomo. Czy szlabany pozwolą zachować bezpieczeństwo dojazdu przeciwpożarowego, na wypadek gdyby....? Mamy nadzieję.

Szlabany pod urzędem

fot. iswinoujscie.pl

Dużo tych niewiadomych. Czy to profesjonalne, żeby w tajemnicy wprowadzać tak ważną organizację ruchu przy Urzędzie Miasta?
Tylko czekać, aż miasto będzie zarządzane "dekretami" do wykonywania bez dyskusji przez mieszkańców.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 93, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 93

Gość • Wtorek [11.05.2021, 09:12:49] • [IP: 178.238.251.**]

Przy Matejki 46 jest parking dla mieszkańców, niestety już wczasowicze go opanowali bo darmowy a jeszcze sezon się nie w pełni

Gość • Wtorek [11.05.2021, 09:08:28] • [IP: 18.27.197.***]

Kilka uderzeń stalowym prętem po" Gumolepowych" nerkach do czego z całego serca namawiam i szybko znikną szlabany...

Gość • Wtorek [11.05.2021, 09:05:25] • [IP: 37.47.147.**]

A co grodza Seim to my też możemy...

Gość • Wtorek [11.05.2021, 09:03:31] • [IP: 185.220.101.***]

Szlaban, to trzeba postawić przy Gumolepa zapierdziałej norze na wyjazd z" Ruskiego Szpitala".

Gość • Wtorek [11.05.2021, 09:02:50] • [IP: 178.238.253.**]

To jest jakaś kpina co się dzieje w tym mieście, mieszkańców to maja głęboko w poważaniu.

Gość • Wtorek [11.05.2021, 08:42:03] • [IP: 185.210.39.***]

Ten parking zastawiali prawie w całości urzędnicy. Pewnie teraz dostana jakieś duże zniżki i dalej nic się nie zmieni. A za chwilę pewnie dostaną podwyżki żeby nie byli stratni? Ot i cały biznes jaki zrobił prezydent na tym parkingu.

Gość • Wtorek [11.05.2021, 07:48:45] • [IP: 178.238.249.***]

Brawo Michalska, przy Lidlu zakupy mozna zrbic a w Urzedzie od razu za portfel.

ogier • Wtorek [11.05.2021, 07:32:33] • [IP: 178.238.245.***]

wladza frontem do obywatela ! tak powinno byc, ale skoro przyklad idzie z Zoliborza to czego mozna sie spodziewac po pyrze poznanskiej !!

Gość • Wtorek [11.05.2021, 07:29:04] • [IP: 89.151.33.***]

a może by tak kartę mieszkańca dla świnoujścian przecież urzędy są publiczne a przez przyjezdnych i tak mamy bardzo utrudnione zycie!!

Gość • Wtorek [11.05.2021, 07:22:23] • [IP: 89.151.33.**]

Może jeszcze szlaban zróbcie jak wjazd/wyjazd z miasta banda wariatów

Gość • Wtorek [11.05.2021, 06:41:01] • [IP: 176.221.122.***]

ale krzywo postawili ten szlaban partacze.Tak na marginesie to tam się nic nie zmieni jeśli urzędnicy będą parkowali za darmo.

Gość • Wtorek [11.05.2021, 06:07:58] • [IP: 85.191.214.**]

urzednicy to ELYTA...

Gość • Wtorek [11.05.2021, 05:47:44] • [IP: 37.47.147.***]

Rozumiem wszędzie Płatne Parkingi... Ale w Zamian za darmową Komunikację Miejską...

Gość • Poniedziałek [10.05.2021, 23:13:10] • [IP: 193.239.232.***]

Przez takich jak szef UM i innych mu podobnych tracę szacunek do instytucji państwowych. Myślę, że patriotów jest coraz mniej. I to nie dlatego, że pandemia zbiera żniwo.

Gość • Poniedziałek [10.05.2021, 23:09:05] • [IP: 109.70.100.**]

Łysa głowa to i resztki rozumu ulotniły się.

Gość • Poniedziałek [10.05.2021, 22:38:02] • [IP: 176.221.123.***]

Brawo nareszcie jak będę chciał załatwić sprawę w Urzędzie zaparkuję bez problemu. Skończy się parkowanie wczasowiczów za darmo

Gość • Poniedziałek [10.05.2021, 22:25:53] • [IP: 178.238.252.**]

Już ich ostatnie podrygi

Gość • Poniedziałek [10.05.2021, 22:20:57] • [IP: 217.149.121.**]

Dobry pomysł, wszystko tylko za darmo nie którzy by chcieli.Bedzie wiecej kasy dla miasta.Napewno dużo ludzi jeździ za kasą za granicę, i co tam parkingi mają gratis ?prawda?

Gość • Poniedziałek [10.05.2021, 22:15:12] • [IP: 143.244.56.***]

Szacunek dla was w tym poście bo prawde mówicie!

Gość • Poniedziałek [10.05.2021, 22:14:16] • [IP: 212.102.38.***]

253 dokładnie, ktoś bardzo mądrze napisał. Tworzenie płatnych parkingów przed budynkami użyteczności publicznej wielu osobom uniemożliwi dostęp do nich i jest to normalnie granda. To jest koniec demokracji. Lud nie ma władzy już.

Gość • Poniedziałek [10.05.2021, 22:10:23] • [IP: 185.12.45.***]

Wystawiajcie rachunki tej wieśąniarze Michalskiej i jej przydupasowi Dętkarzowi. Przeputała babsko pieniądze na głupoty na swoje widzi misię, to teraz niech buli babsztyl za własną głupotę.

Ziom • Poniedziałek [10.05.2021, 22:09:45] • [IP: 176.221.123.**]

Pijana młodzież z, piątku na sobotę wyrwie spokojnie ;D

Gość • Poniedziałek [10.05.2021, 22:03:57] • [IP: 185.12.45.***]

Niech płacą ci, którzy głosowali na tego melepetę.

Gość • Poniedziałek [10.05.2021, 22:03:22] • [IP: 185.12.45.***]

Żmurowa samowola. Czas najwyższy tego kłaka z dupy z urzędu wynieść na kopach. Typowa żydowska zajawka i niech mi ktoś powie, ze ten żydokomuch nie jest żydem, to ma nasram do japy.

Gość • Poniedziałek [10.05.2021, 21:59:01] • [IP: 45.56.228.***]

Nie sądzicie że czas najwyższy podziękować całej tej ekipie? Włącznie z przydupasami prezia i wice prezia?

Oglądasz 26-50 z 93
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■