POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.05.2021, 10:34:00] • Świnoujście

Królowa sportu wraca na świnoujski stadion

Królowa sportu wraca na świnoujski stadion

fot. OSiR Wyspiarz

Polski Związek Lekkiej Atletyki opublikował kalendarz imprez na 2021 r. Wśród wielu zawodów rangi mistrzowskiej jest też świnoujski lekkoatletyczny mityng.

Zawody odbędą się 15 maja 2021 r. o godzinie 13:00, a areną zmagań będzie Miejski stadion lekkoatletyczny przy ulicy Matejki 22.

Organizatorem imprezy jest Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz".

Poprzednie mitingi, które odbyły się w naszym mieście były niezwykle udane. Zawodnicy bardzo wysoko ocenili infrastrukturę i organizację zawodów.

Królowa sportu wraca na świnoujski stadion

fot. OSiR Wyspiarz

Po raz kolejny w historii, do Świnoujścia zawitają miłośnicy lekkiej atletyki, by rywalizować podczas III zawodów. Gościć będziemy lekkoatletów z województw: lubuskiego, pomorskiego, małopolskiego i zachodniopomorskiego.

W programie zawodów przewidziane są konkurencje biegowe i techniczne.

Ze wsparciem najlepszych zawodników możemy promować lekką atletykę w naszym mieście. Wierzę także, że spotkanie ze sportowcami będzie dla wielu młodych świnoujścian inspiracją do rozpoczęcia przygody ze sportem, a dla tych, którzy już uprawiają wybraną dyscyplinę, stanie się motywacją do jeszcze cięższej pracy.

Termin zawodów zbiegł się z poluzowaniem obostrzeń w związku z wystąpieniem stanu epidemii, więc widowisko z widowni może oglądać 285 osób.

Królowa sportu wraca na świnoujski stadion

fot. OSiR Wyspiarz

Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy, kibicowania i przeżywania zmagań sportowców.

Zawodnikom życzę wspaniałych wyników, a kibicom niezapomnianych wrażeń.

Anna Kryszan
Dyrektor OSiR "Wyspiarz"


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Niedziela [16.05.2021, 02:51:39] • [IP: 89.151.32.***]

To Stadion piłkarski, tutaj nie powinno być bieżni, która powinna być przy sztucznym boisku

Gość • Sobota [15.05.2021, 08:13:28] • [IP: 37.47.182.**]

Gość • Sobota [15.05.2021, 05:34:26] • [IP: 37.47.186.**]

Artykuł powidzuen być na głównej a nie w kącie schowany, a później mieszkańcy miasta nie wiedzą że są takie wspaniałe imprezy organizowane. No tak, to zwykła lekka a nie ważny sport, ważnych ludzi ze Świnoujścia...

Gość • Piątek [14.05.2021, 05:10:00] • [IP: 79.140.194.**]

Pinkie usytuowany stadion, jedyny mankament to 6 torowa bieznia, wielki blad, nigdy nie odbeda sie tutaj zawody klasy mistrzowskiej. Jak zwykle nie przemyslana decyzja, widocznie P. President w lape nie dostl.

Gość • Czwartek [13.05.2021, 21:57:59] • [IP: 37.248.209.***]

Super, a tenis dalej nic. .

Gość • Czwartek [13.05.2021, 18:07:50] • [IP: 37.47.153.***]

Piękne figury

Oglądasz 1-6 z 6
■ Apel mieszkańców Przytoru-Łunowa Mieszkańcy Przytoru-Łunowa zwrócili się z pisemną prośbą do prezydenta miasta Janusza Żmurkiewicza, o pilne rozwiązanie dużego problemu dzieci i rodziców jeszcze przed tegorocznymi wakacjami. „My niżej podpisani mieszkańcy dzielnicy Przytór/Łunowo, rodzice i opiekunowie dzieci w wieku szkolnym, zwracamy się z prośbą o zorganizowanie półkolonii w oparciu o bazę dydaktyczną dzielnicy lub filię MDK. Prośbę swą motywujemy tym, iż dzieci po całorocznym przebywaniu w przymusowym odosobnieniu potrzebują kontaktów, które w wielu przypadkach muszą być zainicjowane metodycznie, z pomocą specjalistów pedagogów, psychologów czy terapeutów zajęciowych. Wiemy, że od strony prawnej nie ma przeszkód dla organizacji tego typu opieki wakacyjnej, dlatego prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby z wyrazami szacunku” ■ Właściciele nieruchomości, którzy zainteresowani są usunięciem ze swoich posesji wyrobów zawierających azbest, mogą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 czerwca 2021 r. składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Świnoujście przy ul. Wojska Polskiego 1/5 wypełnione wnioski wraz z kompletem wymaganych załączników. ■ Czy Świnoujście płaci kary za przekroczenia dopuszczonych dla miasta limitów wodnych? Czy mieszkańcy i przedsiębiorcy mogą się obawiać, że w mieście zabraknie wody? Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu zapytaliśmy o koszty dwóch inwestycji: budowę ujęcia słonawej wody i stacji uzdatniania wody w Świnoujściu. Interesowało nas m. in. z czego wynika 50-procentowa różnica w oszacowaniu wartości zamówienia w stosunku do stawek uzyskanych w wyniku rozeznania rynku. ■