POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.05.2021, 21:13:59] • Świnoujście

Rozbój w biały dzień? To już się dzieje!

Rozbój w biały dzień? To już się dzieje!

fot. iswinoujscie.pl

Na terenie naszego miasta coraz częściej dochodzi do aktów przemocy. Tym samym, spada poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, wzrasta poczucie zagrożenia. Duży wpływ ma fakt, iż pobicia czy napaści mają miejsce w biały dzień, w miejscach publicznych. Dziś doszło do kolejnego takiego zdarzenia - napadnięto i pobito mężczyznę.

Incydent miał miejsce dzisiaj (wtorek) przed godziną 11:00 pomiędzy Centrum Stop Shop a drogą wewnętrzną prowadzącą do Kauflandu. Dwaj młodzi mężczyźni zaatakowali 46-latka, zadając mu ciosy butelką.
Na miejsce przyjechały służby bezpieczeństwa i porządkowe. Na szczęście policjantom udało się złapać sprawców pobicia.

- Mieli około 20 lat - mówił świadek zdarzenia.

Policjanci zakuli w kajdanki i zabrali sprawców napaści. Do poszkodowanego, który miał ranę głowy i dłoni, przyjechał zespół ratownictwa medycznego.

- Zgłoszenie dotyczyło 46-letniego mężczyzny, który miał zostać zaatakowany butelką. Pacjent z powierzchowną raną głowy i dłoni został zabezpieczony przez zespół ratownictwa medycznego i przetransportowany do szpitala- informuje Paulina Heigel rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 93, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 93

Gość • Środa [19.05.2021, 09:20:05] • [IP: 185.210.39.***]

ty koscielny pioruny przeklenstwa a za kogo tak jest za pisu to bezprawje zezwala celowe ich zagranja on judzi wszystkich a ty kosciol kochaj i laz tam wysylaj emerytury do rydzyka i glosuj na pis komuna juz jest zomo palami wali gazuje kara neka ty duren jestes

Gość • Środa [19.05.2021, 09:19:11] • [IP: 185.210.38.**]

Gość • Środa [19.05.2021, 06:03:24] • [IP: 5.173.136.***] Przeceniasz się kolego, zdziwiłbyś się i to bardzo.

Gość • Środa [19.05.2021, 09:16:08] • [IP: 176.221.122.**]

Jak czytam o tych kościołach, to krew mnie zalewa. Ludzi to wy w kamienie, beto wierzycie czy w Boga? Liżecie te figurki, klęczycie przed obrazkami, pierdzicie w te ławki i naprawdę myślicie, że dzięki temu czeka was lepsze życie po życiu? Mamy XXI wiek, chyba czas się otrząsnąć i zacząć wierzyć w to co naprawdę istnieje- w ludzi.

Gość • Środa [19.05.2021, 08:57:31] • [IP: 109.243.137.***]

Jeśli kobiety i dziewczęta mogły krzyczeć najbardziej wulgarne słowa obok matek z dziećmi idących na chodniku w centrum miasta, jeśli można było ugodzić nożem obrońcę światyni w Poznaniu, jeśli sprofanowano kościoły w Polsce, czego nigdy w historii poza ruchami pogańskimi ok.XII wieku, najazdami tatarskimi i poza okupacją l.39-45 nie było (a nawet hitlerowcy robili to raczej tylko jako wtargnięcie w poszukiwaniu partyzantów, itp.), to co się dziwić? Jak to mówił Petru" głowa psuje się od góry", a tłumacząc na polski, ryba psuje się od głowy. Media tzw. różowe, też lewicowe i lewicujące partie wspierały tamten zorganizowany zamach na życie dzieci poczętych i na ludzi Kościoła, więc to spływa z góry. Dwa dni temu pomazano kościół w centrum W-wy (ci spod znaku pioruna), nie tylko zabytek sakralny, ale i pamiątkę historii - jesli zepsucie idzie od góry, to szybko schodzi do poziomu lokalnego.

Gość • Środa [19.05.2021, 08:54:29] • [IP: 176.221.122.**]

To nie jest miasto do życia. Wykończą nas ceny, wykończy wilgoć, wykończymy się sami, bo tu nie ma serdeczności tylko wyścig szczurów po kasę i hipokryzja. Szkoda. Jestem z rocznika 77 i pamiętam czasy, kiedy to miasto może nie tak pięknie wybetonowane ale dla wszystkich. Mieli gdzie się pobawić starsi, mieli gdzie się pobawić młodzi i w szkoły często organizowały dyskoteki. Były dwa kina, sklepów tyle ile trzeba, ceny jak w każdym innym mieście... Co się stało z nami, z mieszkańcami...? Zgadzam się z komentarzami iż należy stąd wiać i to czym prędzej.

Gość • Środa [19.05.2021, 08:50:42] • [IP: 109.243.137.***]

07:51:36] • [IP: 89.151.32.***] No naprawdę, wysil się bardziej, żeby tak grubym ściegiem szyć, to trzeba mieć zatwardzenie - wymyśl jakiś bardziej pomysłowy koncept przeciw PiS-owi, aby poczuć się lepiej.

Gość • Środa [19.05.2021, 08:12:11] • [IP: 79.186.185.**]

Gość • Środa [19.05.2021, 07:51:36] • [IP: 89.151.32.***]

pisowska młodzieżówka

Gość • Środa [19.05.2021, 07:26:30] • [IP: 5.173.32.***]

Kto mial albo ma mozliwość ten ucieka stad.Wmawia sie nam ze zyjemy na zachodzie w modnym fajnym miescie a prawda jest taka ze przevania nas lubelszczyzna podkarpacie i podlasie.Nie ma pracy nie ma sluzby zdrowia ceny z kosmosu.Czlowiek dostrzega to dopiero jak wyjedzie.W malych bidniejszych miasteczkach na poludniu maja lepsza opieke zdrowotna szkoly i jest duzo bezpieczniej.Okazuje sie tez ze jak dwoje przyniesie do domu po 3 tys netto to mozna spokojnie brac kredyt na mieszkanie splacac i spokojnie zyc.U nas to nie do pomyslenia bo byle klitka w wiezowcu kosztuje po 350 tys a zycie codzienne czyli jedzenie rachunki uslugi sa u nas po 30% drozsze tylko dlatego ze to Swinoujscie i granica.Fajnie tu wracać na wakacje i swieta ale zyc tu to naprawde wyzwanie.Jest wielu ktorzy dobrze sie maja i kreca biznesy ale reszta ma naprawde pod gorke.Zdrowia wszystkim

Gość • Środa [19.05.2021, 07:09:50] • [IP: 37.248.165.**]

Prawdziwi Polacy Patrioci Katolicko Narodowi. Tak się konczy promowanie głupoty, chamstwa i zwykłego bandytyzmu. I to wszystko przy szkole gdzie w tym czasie są setki dzieci. Gdzie te slużby tak czujne na obraze uczuć religijnych, buciki na płocie i protestujące kobiety?

Gość • Środa [19.05.2021, 07:01:29] • [IP: 217.153.6.***]

A RODZICE PEWNO PĘKAJA Z DUMY, OD CZASU DO CZASU, KIEDY WYTRZEŻWIEJĄ.

Gość • Środa [19.05.2021, 06:58:17] • [IP: 178.238.252.**]

Za małe kary to szleją inaczej diabelskiej natury nie utemperuje się w takich typach.A następnym razem magą zabić.Jestem za okamerowaniem całego miasta.

Gość • Środa [19.05.2021, 06:25:31] • [IP: 109.243.137.***]

Co do skali problemu to bym czekał na dokładne dane z wybranego okresu. Co do przyczyn takiego zjawiska: to życie bez Boga, bez sakramentów, bez wartości, bo jak pisał Dostojewski: skoro Boga" nie ma", to wszystko wolno, bo nie ma reguł i nie będzie wymierzonej sprawiedliwości. W Świnoujściu regularnie praktykuje tylko 15% ludzi, czyli dominuje w stylu życia reszta, 85%.___ 23:30:25] • [IP: 89.151.33.***] Na szczęście" złapać", a nie" na szczęście wyleczyć". Brakuje ci już korektora do własnego myślenia.

Gość • Środa [19.05.2021, 06:07:28] • [IP: 176.221.123.**]

5.173.136 konsekwencje za, , nieumyślne morderstwo, , w akcie swojej obrony jest traktowane jak zwykle morderstwo, sorry takie mamy prawo w tym kraju, gdzie w Ameryce można złodzieja zastrzelić tak tu będziesz miał większe problemy a sam złodziej stanie się bohaterem w tym kraju

Gość • Środa [19.05.2021, 06:03:56] • [IP: 176.221.123.**]

37.47.137 wolę pokolenie Owsiaka niż pokolenie kaczorka i waszej, , solidarności, ,

Gość • Środa [19.05.2021, 06:03:24] • [IP: 5.173.136.***]

46 lat i nie dał rady 20 latkowi ? wstyd ja bym małolata tak dojechał żeby sam wezwał policję

ballison • Środa [19.05.2021, 06:00:02] • [IP: 178.238.245.***]

za zlych czasow milicja wywiozla delikwentow do lasu a tam pol godziny pala wpier...ol i na piechote do domu !! milicjo wroc ! a ludziska kupujcie sobie gaz !!

Gość • Środa [19.05.2021, 05:46:59] • [IP: 178.235.146.**]

Gość • Środa [19.05.2021, 05:12:26] • [IP: 31.0.73.**]

Pan od pokolenie Owsiaka sam jestem z tego pokolenia i wcale nie biegam i nie biję ludzi na ulicy bardziej pokolenie pis zajeb hajs nie ważne jak

Gość • Środa [19.05.2021, 00:41:41] • [IP: 37.47.137.***]

pokolenie Owsiaka " róbta co chceta" plus bezstresowe wychowanie

Putin wladi • Środa [19.05.2021, 00:35:27] • [IP: 5.173.140.**]

Chazarsko ukra upa plemie żmijowe do utylizacji cała nacje. Zwyrole nie ludzie dzieci diabła lewiatana I molocha tfu! Jeszcze jeden wyskok a ich dni w tym miescie bd policzone.

Putin wladi • Środa [19.05.2021, 00:33:51] • [IP: 5.173.140.**]

Chazarsko ukra upa plemie żmijowe to utylizacji cała nacje. Zwyrole nie ludzie dzieci diabła lewiatana I molocha tfu! Jeszcze jeden wyskok a ich dni w tym miescie bd policzone.

Gość • Wtorek [18.05.2021, 23:44:05] • [IP: 88.156.128.***]

Jeb... Patola w tym mieście, kto mądrzejszy wyjeżdża i układa sobie życie gdzie indziej. Nie oglada tego kurestwa i lansu

moondek korektor • Wtorek [18.05.2021, 23:30:25] • [IP: 89.151.33.***]

Na szczęście policjantom udało się złapać sprawców pobicia... Na jakie szczęście? W cudowny sposób zagoiły się rany??

Gość • Wtorek [18.05.2021, 23:04:39] • [IP: 31.0.73.**]

Naj.. W 3 dupy z rana już I nie UKr..

Oglądasz 51-75 z 93
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■