POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [19.05.2021, 20:35:34] • Świnoujście

Mieszkaniec - Czy to plaża, czy parking?

Mieszkaniec - Czy to plaża, czy parking?

fot. Mieszkaniec

Kiedyś nie do pomyślenia było, żeby jakikolwiek samochód, oprócz pojazdów ratowniczych, wjeżdżał na plażę.Dziś nie musimy sobie tego wyobrażać, samochody na plaży i promenadzie stały się codziennością. Sprawę poruszył jeden z mieszkańców.

- Widocznie w tych nowych czasach wszystko się zmieniło i niektórym właścicielom punktów gastronomicznych nie wystarczyło parkowanie i jeżdżenie po promenadach, podnieśli poprzeczkę i przenieśli się na plażę.

Mieszkaniec - Czy to plaża, czy parking?

fot. Mieszkaniec

A co na to wszystko służby odpowiedzialne za ład i porządek, nie widzą tego dziadostwa, nie zaglądają w licznie rozmieszczone kamery monitoringu, czy nie chcą widzieć? - słusznie oburza się mieszkaniec.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 89, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 89

Gość • Czwartek [20.05.2021, 11:36:24] • [IP: 176.221.113.**]

Może urządzimy sobie jakąś imprezę samochodową na plaży? Jak można wjeżdżać na plażę to dlaczego nie? PO wydmach też chyba można jeździć skoro wycinają lasy to niszczą więcej niż takie auto, które przejedzie tylko i pojedzie. Za karę bojkot tych obleśnych bud. Idziemy do Żabki po wielopaki i na plażę wypić, a tym cwaniakom niech się drogie piwo skwasi.

Gość • Czwartek [20.05.2021, 11:27:33] • [IP: 176.221.122.***]

Są ustanowione pewne zasady więc ich ku#$ przestrzegać. Auta często wywalają niezły syf z rury wydechowej a potem ktoś się w tym połozy - gratulacje. Kiedyś za małolata się umazałem mazutem na plaży i cieżko mnie było domyć.

Gość • Czwartek [20.05.2021, 11:07:48] • [IP: 185.210.38.**]

Tez mnie to zastanawia, jakie umocowania mają terenówki" przechadzające" się po plaży, kto i w jakich okolicznościach może wjeżdżać i jeździć po plaży?

Gość • Czwartek [20.05.2021, 10:53:05] • [IP: 164.127.216.**]

09:19:18] • [IP: 46.231.56.**] Nie rozumiem.Z uwagą o przedsiębiorcach, że wiele wnoszą w życie miasta bym się zgodził, ale czemu ten post ma służyć? Uzasadnieniu słuszności wjeżdżania przez nich na plażę?

Gość • Czwartek [20.05.2021, 10:49:10] • [IP: 5.173.140.**]

Jeżdżą autami wszędzie po promenadzie też a potem zdziwienie że płytki chodnikowe wyglądają jak wyglądają je bać mandatami i kazać remontować zniszczone chodniki

Gość • Czwartek [20.05.2021, 10:48:59] • [IP: 217.240.222.***]

Tak, jebac sie nawzajem i nie popuscic drugiemu, zajebisci jestescie, dajcie zyc.

Gość • Czwartek [20.05.2021, 09:47:21] • [IP: 176.221.122.**]

TO JUŻ KONIEC PLAŻY !! TERAZ ZROBIĄ Z NIEJ BETONOWĄ PROMENADĘ MORSKĄ. JUŻ SZAJKA PRZYGŁUPÓW ZAMÓWIŁA DOSTAWY BETONU W ZAPRZYJAŹNIONEJ BETONIARNI.

Gość • Czwartek [20.05.2021, 09:38:22] • [IP: 37.47.171.**]

Karać i nekać jezeli przeginają. Samochody nie mogą parkować na terenie plaży czyli czas na wypakowanie towaru jest ograniczony. Po za tym to mają prawo wjechać dowieść towar, wywieść smieci czy też sprzęt lub inne elementy związane z działalnością.

Gość • Czwartek [20.05.2021, 09:24:49] • [IP: 178.238.251.***]

Kurort z błękitną flagą a po plaży jeżdżą samochody i smrodzą. To musi być zakazane.

Gość • Czwartek [20.05.2021, 09:19:18] • [IP: 46.231.56.**]

Ludzka zazdrość w tym mieście jest po prostu straszna. Szkoda mi takich ludzi, którzy potrafią krytykować innych tylko dlatego, że komuś się coś w życiu udało. To miasto wygląda tak ładnie właśnie dzięki przedsiębiorcom, którzy prowadząc działalność płacą ogromne czynsze na rzecz miasta.

Gość • Czwartek [20.05.2021, 09:17:01] • [IP: 37.248.209.***]

Później małe dzieci bawią się w tym piachu z olejem silnikowym

Gość • Czwartek [20.05.2021, 09:01:49] • [IP: 178.235.147.***]

Klasa średnia się bawi :-) Czego nie rozumiecie?

Gość • Czwartek [20.05.2021, 08:46:14] • [IP: 188.146.129.**]

I co się stało. Są takie kraje ze na fragmentach plaży są parkingi. Może należy też to wprowadzić u nas parking koło wiatraka. Tylko kto to opracuje i to zrozumie. Mało kto. Kraj ludzi zawistnych i podłych widzę.

Gość • Czwartek [20.05.2021, 08:15:50] • [IP: 185.210.38.**]

176.221.122.** kto Cię tak skrzywdził człowieku że tyle w Tobie żółci?

Gość • Czwartek [20.05.2021, 07:56:51] • [IP: 164.127.216.**]

00:00:58] • [IP: 37.47.129.***] Ja mogę tak wszystko opisać, np.uroczystości w święto państwowe, plażę, codzienne życie rodzinne - od strony karykatury, w stylu paszkwilu. Ludzie wiedzą swoje. Ja mam ulubione miejsce blisko Tarnowa, nie ma ono żadnego przewodnika turystycznego, wad tamtego miejsca wypisałbym kilka, a 10 lat temu kilkanaście, gdy nie miało ono obwodnicy, ale przyjeżdżałem jak w pielgrzymkach. Tacy ludzie jak ty nie zrozumieją niczego. Jak patrza na miłość, to od d..y strony, jak na turystykę - od brzucha strony i z perspektywy tanich uciech oraz dobrej pogody.

Gość • Czwartek [20.05.2021, 07:55:43] • [IP: 5.173.128.**]

Pseldo biznesmen płaci tak wielką dzierżawę w Świnoujście że powinni nosić go na rękach poborcy 500 +

Gość • Czwartek [20.05.2021, 07:54:18] • [IP: 185.210.38.**]

Nastawiali tych namiotów na plaży buraki. Niedodść że tłok na całym odcinku to jeszcze zabierają cenne powierznie.Takie biznesy to kiedyś były przy wejściach.Postawcie może jeszcze pawilony pływające.Najgorszy to będzie ten namiot z nauka pływania na deskach, posadzą tam tego kudłatego mośka i połowa plaży zajęta.Buractwo i tyle.

Gość • Czwartek [20.05.2021, 07:52:41] • [IP: 185.210.38.**]

Nastawiali tych namiotów na plaży buraki. Niedodść że tłok na całym odcinku to jeszcze zabierają cenne powierznie.Takie biznesy to kiedyś były przy wejściach.Postawcie może jeszcze pawilony pływające.Buractwo i tyle.

Gość • Czwartek [20.05.2021, 07:35:57] • [IP: 46.231.56.**]

to wina żmura bo im pozwala robić z plaży parkingi...

Gość • Czwartek [20.05.2021, 07:28:15] • [IP: 83.23.187.**]

Co za syf w tym Świnoujściu

Gość • Czwartek [20.05.2021, 07:07:23] • [IP: 31.0.53.***]

Parking, bo nie ma SPP, zobaczcie co będzie w Lipcu i Sierpniu, - w Parku jak co rok będą parkować.

Gość • Czwartek [20.05.2021, 07:00:37] • [IP: 37.47.176.***]

Deptak w Centrum, promenada, PLAŻA... A Służby ŚPIĄ

Gość • Czwartek [20.05.2021, 06:44:51] • [IP: 5.173.254.***]

Od lat to samo, porządek w strefie nadmorskiej nikogo nie interesuje. Wszystko puszczone samopas, samochody tam gdzie nie powinny wjechać, chordy rowerzystów między spacerowiczami na promenadzie to codzienność. Kompletna samowolka, nikt nad tym nie panuje. Włodarze miasta pobudka.

limo • Czwartek [20.05.2021, 06:34:29] • [IP: 178.238.245.***]

synalkowie znajomych, ukladziki z UM i tak raczka raczke myje od lat a co na to OSiR lub straz miejska ?? cisza i juz, bo im wszystko wolno, stary uklad partyjny z przed lat dziala i ma sie dobrze !! ale o jakosc i wyglad tych bud nikt sie nie przyczepi, gdzie Sanepid ?? od lat zawlaszczyli sobie miejsca do prowadzenia tej watpliwej jakosci formy uslug gastronomicznych

Gość • Czwartek [20.05.2021, 06:23:14] • [IP: 5.173.140.***]

Młode wilki zjechały do miasta. Bunkrów nie ma ale też jest zaj******e. 😀

Oglądasz 26-50 z 89
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■