POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [08.11.2021, 16:32:14] • Świnoujście

Niemcy postawili płot na plaży. Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

Niemcy postawili płot na plaży.  Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Na plaży przy granicy polsko - niemieckiej stanął właśnie płot. To nie pierwszy raz, gdy taka konstrukcja pojawia się u naszych niemieckich sąsiadów. Jakiś czas temu Niemcy stawiali już płot w związku z wirusem ASF po to, aby chore dziki nie przemieszczały się do Niemiec.



W poniedziałkowy poranek ogólnopolskie media obiegła informacja o tym, że gorąco robi się na granicy z Białorusią. Jak poinformowało MSWiA polskim służbom udało się udaremnić próbę siłowego przedarcia się nielegalnych imigrantów do Polski.

Niemcy postawili płot na plaży.  Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Ogrodzenie znajduje się już nie tylko na plaży, ale wchodzi w głąb Bałtyku.

Niemcy postawili płot na plaży.  Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Zdjęcia z plaży otrzymaliśmy od naszych Czytelników na kontakt@iswinoujscie.pl. Zostały wykonane w poniedziałek, 8 listopada w godzinach południowych.

Niemcy postawili płot na plaży.  Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

fot. Czytelnik

Niemcy postawili płot na plaży.  Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

fot. Czytelnik

Najnowsze informacje: Jak podała strona niemiecka poniedziałkowa budowa ogrodzenia o wysokości 1 metra na plaży wzdłuż polsko - niemieckiej granicy uwarunkowana jest zapewnieniem bezpieczeństwa związanego z wirusem ASF. W ten sposób Niemcy chcą uniemożliwić chorym dzikom przemieszczanie się na ich teren. Nasi sąsiedzi podkreślają, że są to tylko i wyłącznie środki zapobiegawcze. Okazuje się zatem, że przechodnie nadal bez przeszkód mogą przekraczać granicę przez specjalne bramki.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Wtorek [09.11.2021, 02:32:41]

komentarzy: 168, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 168

Wczasowicz • Wtorek [09.11.2021, 14:24:47] • [IP: 95.90.239.***]

Gosciu wtorek 10.47 Pukni Sie w leb, z Troja propaganda, tam ludzie sa zdyscyplinowani, do sklepu, autobusu itd. Nikt nie wchodzi bez maski, dbaja o nierozprzeszczanie sie choroby. A tu przyjezdzaja tylko ci Oszczedni, i tak ze strachem, bo w naszych sklepach wschodnia Politika, jeden na drugim i bez masek! Co do dzikow to tylko nasze wylapac, przesiedlic albo do restauracji. I po sprawie dzikow, skoro z niemiec nie przyjda.

Gość • Wtorek [09.11.2021, 14:19:51] • [IP: 31.0.75.***]

A teraz sobie wyobraźcie gdyby Lewica była u władzy 🤪🤪

Gość • Wtorek [09.11.2021, 13:43:05] • [IP: 178.238.245.**]

pewnie Niemcy planują zamknięcie granic w związku z covidem

Gość • Wtorek [09.11.2021, 13:40:45] • [IP: 185.210.38.**]

Dziki juz dawno są na ich terenie i mają gdzieś te ogrodzenia ha ha.

Gość • Wtorek [09.11.2021, 13:38:56] • [IP: 5.173.156.*]

Niemcy jak zwykle pozorują działania. Zaraz potem będą pobierać opłaty uzdrowiskowe od imigrantów :-))))). Chciwość ponad zwykłą przezorność wpycha ich w śmierdzący gaz z Rosji.

Gość • Wtorek [09.11.2021, 13:25:16] • [IP: 185.210.39.***]

TO WSPARCIE SOJUSZNIKÓW NATOWSKICH ?

Gość Gustaff Jelen • Wtorek [09.11.2021, 13:04:46] • [IP: 45.154.255.***]

makrelen nach emerituren abe płoten nach grenzen raus fafluchte i szlus cuzamen

Gość • Wtorek [09.11.2021, 12:59:42] • [IP: 31.11.130.**]

No właśnie świnoujskie obszczymurstwo ciągle domagało się, aby zamknąć granicę z Niemcami. Zobacz, zobacz posłuchali i stopniowo sami Niemcy zaczęli granice zamykać. To dopiero początek panowie szowiniści i przeciwnicy UE !! Z czasem wasze życzenie się spełni w 100% - zamknięta zostanie na amen!! Ciekawe co rodzice podadzą wam obszczymury do jedzenie. Przecież wiele ludzi straci prace i po prostu nie będzie kasy !! Już tak wyrządziliście w całej Polsce, że bieda zaczyna wyglądać z każdego kąta!! A Iwan się cieszy i na gwałt kibitki spalinowe szykuje!!

Gość • Wtorek [09.11.2021, 11:10:02] • [IP: 83.21.106.***]

To co dzieje się na wschodniej z Białorusią jest pokłosiem agresji USA i sojuszników na Irak, Syria, Afganistan, Libia

Gość • Wtorek [09.11.2021, 10:55:35] • [IP: 176.221.125.**]

Co się bardziej opłaca ? Szczepić z użyciem przemocy świnie na ASF czy uchodźców na kowida ?

Gość • Wtorek [09.11.2021, 10:47:57] • [IP: 188.146.130.***]

ja to bym Niemców nie wpuszczał do nas, rpzeciez u nich tyle zachorowań.. ale nie, Oni do Polski bez problemu mogą bo ale już Polak do Niemiec to testy, szczepionki i najlepiej znając hymn niemiecki.. historia powoli zatacza koło - na wschodzie czerwoni, na zachodzie Niemcy i ich propaganda przeciwko Polsce w UE 👌

Gość • Wtorek [09.11.2021, 10:43:43] • [IP: 176.221.125.***]

tak to Prawda 10 Mln Katolicka Solidarnośc po Upadku Komunistycznej Polski 04 06 1989 r Utworzyła Katolicką Polskę i dzisiaj Partią Rządzącą jest Katolicka PIS tak w Wyborach zagłosowali Uprawnieni Wyborcy

Gość • Wtorek [09.11.2021, 10:34:03] • [IP: 188.146.164.***]

odczep się od PISU ty lewacki zdrajco

Gość • Wtorek [09.11.2021, 10:24:30] • [IP: 176.221.125.***]

Partia Zydowska i Partia Komunistyczna są to Partie Antypolskie które atakują Katolicką Polskę i samych Katolików i chcą aby Katolicy zostali Mniejszościąw Naszej Ojczyznie a Katolicka Polska to Nasz Kraj to Nasza Ukochana Ojczyzna

Gość • Wtorek [09.11.2021, 10:19:39] • [IP: 176.221.124.***]

A pytali się nas o postawienie płotu.

Gość • Wtorek [09.11.2021, 09:59:08] • [IP: 185.210.39.***]

jak bym był sąsiadem ze smierdzącym polaczkiem, to bym mór pierdolną z pobitym szkłem na górze, jak ruscy kiedyś, chcieli pisowskie kur@#$y szczekać, to mają, łukaszenka z putinem już z drugiej strony pukają

Gość • Wtorek [09.11.2021, 09:57:47] • [IP: 37.47.151.*]

, 09:13:39] podobnie jak lewak zawsze zostanie lewakiem. Nie ważne, że będzie odziany w błękitną flagę z gwiazdkami, pod spodem wiecznie czerwona koszulka z sierpem i młotem. Nie faszyzm tylko nazizm.

Gość • Wtorek [09.11.2021, 09:38:34] • [IP: 5.173.251.**]

Leczcie się debile szukający spisków, do podstawówki wrócić

Gość • Wtorek [09.11.2021, 09:13:39] • [IP: 176.221.124.***]

Faszysta zawsze pozostanie faszystą bez względu na to jak politycy będą klepać się po pleckach i uśmiechać się do siebie.

Gość • Wtorek [09.11.2021, 09:04:19] • [IP: 37.47.153.**]

Jakie dziki??wiadomo wschód i nacierająca biedna umęczona walcząca mlodzież. ...

Gość • Wtorek [09.11.2021, 09:00:13] • [IP: 37.47.189.***]

Przecież dziki przechodzą też w lesie, koło przejścia granicznego itp. Po prostu, uważają że ludzie przechodzący granicę, to najczęściej tam pracujący Polacy, a tu na plaży spacerują Polacy z całej Polski, bo przyjeżdżają do senatorium, na różne turnusy itp. Taki ploteczek dla dzika, a jeszcze w tak sypkim plażowym piasku to pikuś. Zastanawiam się, czy tu chodzi aby o dziki...

Gość • Wtorek [09.11.2021, 08:59:37] • [IP: 83.23.230.**]

Gdzie jest PO, gdzie jest Jachira, Staszewski, Kurdej Szatan, celebryci?

Gość • Wtorek [09.11.2021, 08:56:31] • [IP: 176.221.125.***]

aby zamknąc Granicę Państwową Niemcy by Musieli wystąpic ze Strefy Schengen

Gość • Wtorek [09.11.2021, 08:56:21] • [IP: 176.221.125.***]

jestescie popapranym odlamem narodu polskiego, ciągle w glowie PIS i Kaczynski, jestescie pojeby, czlowiek musi zyc swoim życiem, bo niedlugo umrzecie a was tylko tvn i gazeta wyborcza zydowska napedza, opanujcie sie dekle, żyjcie swoim życiem a nie mediami, a bedziecie szczesliwi do smierci, a tak zabieracie sobie kilkanascie lat zycia

Gość • Wtorek [09.11.2021, 08:50:52] • [IP: 176.221.125.***]

jak cos sie dzieje to idioci mowią PIS to robi, wy biedni ludzie albo podludzie, tvn namieszal wam w glowie, idziecie spac i PIS wam nie daje spac, idziecie do sklepu i wszedzie widzicie PIS, na ulicy tez wszystkich tak okreslacie, kazdy z PIS debile

Oglądasz 26-50 z 168
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■