POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [08.11.2021, 16:32:14] • Świnoujście

Niemcy postawili płot na plaży. Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

Niemcy postawili płot na plaży.  Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Na plaży przy granicy polsko - niemieckiej stanął właśnie płot. To nie pierwszy raz, gdy taka konstrukcja pojawia się u naszych niemieckich sąsiadów. Jakiś czas temu Niemcy stawiali już płot w związku z wirusem ASF po to, aby chore dziki nie przemieszczały się do Niemiec.



W poniedziałkowy poranek ogólnopolskie media obiegła informacja o tym, że gorąco robi się na granicy z Białorusią. Jak poinformowało MSWiA polskim służbom udało się udaremnić próbę siłowego przedarcia się nielegalnych imigrantów do Polski.

Niemcy postawili płot na plaży.  Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Ogrodzenie znajduje się już nie tylko na plaży, ale wchodzi w głąb Bałtyku.

Niemcy postawili płot na plaży.  Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Zdjęcia z plaży otrzymaliśmy od naszych Czytelników na kontakt@iswinoujscie.pl. Zostały wykonane w poniedziałek, 8 listopada w godzinach południowych.

Niemcy postawili płot na plaży.  Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

fot. Czytelnik

Niemcy postawili płot na plaży.  Ma chronić przed wirusem ASF czy nielegalnymi imigrantami? Zobacz film!

fot. Czytelnik

Najnowsze informacje: Jak podała strona niemiecka poniedziałkowa budowa ogrodzenia o wysokości 1 metra na plaży wzdłuż polsko - niemieckiej granicy uwarunkowana jest zapewnieniem bezpieczeństwa związanego z wirusem ASF. W ten sposób Niemcy chcą uniemożliwić chorym dzikom przemieszczanie się na ich teren. Nasi sąsiedzi podkreślają, że są to tylko i wyłącznie środki zapobiegawcze. Okazuje się zatem, że przechodnie nadal bez przeszkód mogą przekraczać granicę przez specjalne bramki.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Wtorek [09.11.2021, 02:32:41]

komentarzy: 168, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 168

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 20:09:05] • [IP: 178.238.250.**]

Będziemy dziki przerzucać przez to niskie ogrodzenie. Nasypać trufle i otworzyć brameczki.

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 20:03:26] • [IP: 176.221.125.***]

Niech jeszcze swoje LIDLE, KAUFLANDY i ROSSMANY odgrodzą, a najlepiej ewakuują do siebie.

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 19:58:48] • [IP: 176.221.125.***]

Tusk i Merkel jeszcze nie tak dawno skarżyli Polskę do tsue ze nie wpuszczami migrantów, a teraz sami się grodzą. Ot całe Po i ko

pisobolszewik • Poniedziałek [08.11.2021, 19:53:14] • [IP: 176.221.124.***]

A jeszcze jedno - zapomniałem nazwiska tego kretyna, który mówił o Łukaszence, ciepły człowiek. ...

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 19:37:45] • [IP: 176.221.124.**]

Furtka dziś jest a jutro może jej nie być!

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 19:31:21] • [IP: 89.64.65.***]

O może wkoncu ruszy plaża naturystyczna w Ahlbecu bo tak to byly tam jedne wielkie wycieczki w jedną i drugą stronę.

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 19:26:06] • [IP: 83.23.225.**]

Może władza świnoujska udzieli nam informacji. A ten PIS wywoła wojnę i będzie jak przed laty podziela Polskę. Zobaczymy jak się zesracie PISOWCY

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 19:21:49] • [IP: 46.204.64.***]

Czas przypomnieć sobie jak było przed 1 maja 2004 i zapomnieć o pracy w D oraz swobodnym przemieszczaniu sie po terytorium D. Ktoś wczesniej dobrze napisał 15.12.21 zmieni się rząd w Niemczech a to oznacza zmianę w relacjach PL - D, generalnie mnie to nie dziwi...jak szczujnia tvp codziennie wali w sąsiadów. Jak potracicie dobrze płatne miejsca pracy, klientów w sklepach czy knajpach to może dotrze do głów że dobrze to już było.

Gość niedzielny • Poniedziałek [08.11.2021, 19:20:14] • [IP: 176.221.124.**]

Przed czytelnikiem

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 19:20:01] • [IP: 87.78.245.**]

Do 125...Masz racje, Polacy przyjaciol nigdy nie mieli i w Rodzinach i wsrod Sasiadow.Zawisc Polaka buraka, czyni z niego czlowieka chorego.Wiec sasiedzi Niemieccy powinni zamknac granice calkowicie i po krzyku.

pisobolszewik • Poniedziałek [08.11.2021, 19:18:18] • [IP: 176.221.124.***]

124 ** patologiczny prymitywny trzonku od łopaty jesteś niesamowity, podziwiam cię z twoim iq wycieraczki przed pisobolszewicką bardachą ;-))

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 19:16:01] • [IP: 178.238.245.***]

ok, a te 10 metrów od płotu w stronę morza to dziki nie przejdą??WTF?

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 19:09:31] • [IP: 176.221.124.***]

Kim ty jesteś bo nawet największa Świnia nie brudzi do własnego koryta. Jesteś b. chorym ile w tobie nienawiści. Powinieneś się leczyć. Żal mi takiego nieszczęśnika. Tak tak to do ciebie IP 124 g. 17. 35. 26.

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 19:04:19] • [IP: 188.239.177.***]

Niemcy rozwalają Unie Europejską.

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 19:01:37] • [IP: 176.221.125.***]

17:35:26 przedtawiciel pisiorowej inteligencji, przez takich wstyd być polakiem.

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 19:00:26] • [IP: 37.47.162.***]

Jak wam w wasze chałupki dupną, to może się opamiętacie, przestaniecie pisać o jakichś Allatojchach Kaczyńskich i Wezyrach Tuskach. Nawet teraz jedni drugich wyzywają. Powściągliwości trochę, przed 1939r też nie wierzyliśmy że coś może się wydarzyć. Była podobna sytuacja, co ? historii w szkołach was nie uczyli? Czy akurat o tym nie uczyli, bo niepoprawne politycznie i stosunki międzynarodowe na to nie pozwoliły?

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 18:55:56] • [IP: 176.221.124.***]

Teraz ruch po naszej stronie. Stawiamy plot i furtkę na Wojska Polskiego.

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 18:54:06] • [IP: 176.221.124.***]

Nie dziwi mnie to wystarczy posłuchać bełkotu naszych rządzących w Brukseli

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 18:51:49] • [IP: 213.234.126.***]

Żmijka, pozdrowionka ;)

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 18:35:00] • [IP: 176.221.124.**]

Jeszcze troche rzadu pisu i bedziemy jak arabowie szturmowac granice zachodnie/

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 18:34:34] • [IP: 5.173.73.**]

Jeżeli płot ma tylko 150 cm to wiadomo na kogo to pułapka. Nie na Tadka z Torunia ale jeszcze niższego.

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 18:28:41] • [IP: 37.248.174.***]

Jakie to smutne..ile tu orczykow plującgch na rzad. a piersi po zasiłek...Mogą stawiać k 6 plotów po całej długości...mniej. bedzie Niemek w Swinoujsciu z ciapatymi...

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 18:26:43] • [IP: 188.146.160.**]

Geniusz Kaczyński prowadzi nas do zbawienia. Trzeba dać na tace.

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 18:26:26] • [IP: 188.146.160.***]

Ten nakrencony antypisowiec to chyba jakiś gaj tenczowy.Chłopiec inny o innej orientacji płciowej zwykle to oni nie znoszą pisowców chcieliby przejąć władzę i stworzyć tęczowy raj. Niemcy to dla nich wymarzen kraj.

Gość • Poniedziałek [08.11.2021, 18:24:59] • [IP: 178.238.247.***]

Do  [IP: 176.221.124.**] Szczerze współczuję i życzę powrotu do zdrowia.

Oglądasz 101-125 z 168
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■