POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.01.2022, 21:08:28] • Świnoujście

Mitsubishi zderzyło się z autobusem. Jedna osoba poszkodowana

Mitsubishi zderzyło się z autobusem. Jedna osoba poszkodowana

fot. iswinoujscie.pl

Na ulicy Barlickiego doszło do wypadku. Osobówka zderzyła się tam z autobusem świnoujskiej Komunikacji Autobusowej. W zdarzeniu poszkodowana została pasażerka autobusu. Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Do wypadku doszło we wtorek, 18 stycznia przed godziną 14:00.

Jako pierwsi na miejsce przyjechali strażacy. Do działań zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, w tym 1 z Wojskowej Straży Pożarnej.

- Działania polegały na udzieleniu wsparcia psychicznego poszkodowanej kobiecie do czasu przyjazdu ZRM, a także unieruchomieniu odcinka szyjnego i założeniu kołnierza ortopedycznego. Strażacy odłączyli także akumulatory w pojazdach oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia - poinformował oficer prasowy KM PSP w Świnoujściu, Marcin Kubas.

Mitsubishi zderzyło się z autobusem. Jedna osoba poszkodowana

fot. iswinoujscie.pl

Jak wynika z informacji straży pożarnej podróżującym osobówką nie stało się nic poważnego. Mężczyzna z mitsubishi uskarżał się na ból ręki, jednak później odmówił przyjęcia pomocy medycznej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 30

Gość • Niedziela [23.01.2022, 12:38:40] • [IP: 83.23.181.***]

Ciekawe ilu jet tu piszących kierowców, którym nigdy nie przytrafiło się zrobić głupoty na drodze przez chwilową nie uwagę, rutynę czy też coś innego? Nie zawsze kończy się to wypadkiem, ale i tych co są z czystym kątem jest garstka.

Gość • Sobota [22.01.2022, 09:15:57] • [IP: 31.0.52.**]

Straz na przejechanie 100m potrzebowala 15 min

Gość • Czwartek [20.01.2022, 20:26:56] • [IP: 83.20.59.***]

Czytelniku a dlaczego piszesz że za grubą kasę kupiony?? Myślę że za normalną, za taką za jaką się sprzedaje. No a jeśli chodzi o pytanie jak się ma to cóż rozbity przez nieodpowiedzialnego kierowcę. Jestem załamany, że niestety takich niedzielnych kierowców jest sporo.

Gość • Czwartek [20.01.2022, 06:17:39] • [IP: 37.47.179.***]

Czytelniku a dlaczego piszesz że za grubą kasę kupiony?? Myślę że za normalną, za taką za jaką się sprzedaje. No a jeśli chodzi o pytanie jak się ma to cóż rozbity przez nieodpowiedzialnego kierowcę. Jestem załamany, że niestety takich niedzielnych kierowców jest sporo.

Gość • Czwartek [20.01.2022, 01:04:45] • [IP: 178.238.247.**]

A jak się ma nasz Solaris za grubą kasę kupiony ?

Gość • Czwartek [20.01.2022, 00:04:06] • [IP: 176.221.124.**]

Te flaczki to z Mitsubishi czy jakiś rower się wplątał?

Gość • Środa [19.01.2022, 20:37:15] • [IP: 46.205.156.***]

12:37- co innego wynika z tej definicji ze strony CentrumKontakt:" Wsparcie psychologiczne (ang. counseling) to zastosowanie zasad zdrowia psychicznego i rozwoju człowieka poprzez różnego rodzaju strategie interwencji poznawczej, emocjonalnej, behawioralnej lub systemowej, które dotyczą rozwoju osobistego, rozwoju kariery a także problemów psychicznych (oddziaływania doraźne)." Właśnie to działanie doraźne przy zderzeniu pojazdów może być, jak wynika z tej definicji, wsparciem psychologicznym.

Gość • Środa [19.01.2022, 18:23:45] • [IP: 185.246.208.**]

Wsparcia psychicznego najlepiej udzielać fentanylem w płynie. Dobrze jest dodać do tego trochę ksylazyny, delikwent nie będzie wierzgał.

Gość • Środa [19.01.2022, 17:26:40] • [IP: 178.238.252.***]

A gdzie podziękowania dla kierowcy autobusy za to że odbił w lewo nie nie trafił w drzwi, bo by zabił tego... niezbyt mądrego kierowcę...

Gość • Środa [19.01.2022, 16:23:55] • [IP: 83.20.59.***]

Zawodowi kierowcy a szczególnie kierowcy autobusów miejskich zawsze muszą za wszystkich wokół myśleć tylko czasem się poprostu nie da tak jak np. w tej sytuacji. Wszyscy musimy więcej widzieć więcej uważać i więcej rozmawiać. A najważniejsze to być dla siebie wzajemnie miłym i szanować siebie.

Gość • Środa [19.01.2022, 12:37:04] • [IP: 46.215.121.***]

DO:IP- 46.205.147wsparcia psychicznego/nie psychologicznego/ udziela sie poszkodowanemu podczas wypadku, natomiast ze wsparcia psychologicznego korzysta sie dlugoterminowo np.jesli ktos nie potrafi sie uporac z wlasnymi problemami

Gość • Środa [19.01.2022, 12:19:58] • [IP: 46.215.121.***]

DO:IP-5.173.27.No coz, kiepski z ciebie ogier jesli w inny sposob nie potrafisz😂

Warszowianin • Środa [19.01.2022, 11:56:14] • [IP: 37.248.175.**]

Przy zjeździe z wiaduktu konieczny znak STOP brak widoczności na ulicę Barlickiego z jednej strony las z drugiej barierki przy ścieżce pieszo-rowerowej. Kierowcy wyjeżdżają z wiaduktu nie patrząc co się dzieje na głównej ulicy i dlatego takie skutki. Uważajcie tam proszę.

Gość • Środa [19.01.2022, 09:57:13] • [IP: 176.221.125.**]

w Sądzie sprawa się wyjasni kto za to wszystko zapłaci

Straz • Środa [19.01.2022, 09:30:52] • [IP: 185.53.147.***]

Zadysponowano 4 zastępy straży działania polegały na udzieleniu wsparcia psychicznego poszkodowanej.

Gość • Środa [19.01.2022, 08:44:38] • [IP: 37.30.17.**]

Zabrać prawo jazdy kierowcy mitsubishi, skoro nie umie jeździć nawet po Warszowie i nawet tam się gubi

Gość • Środa [19.01.2022, 08:20:52] • [IP: 37.47.185.**]

Do wypadku doszło na wjeździe do jednostki straży pożarnej czy 10 metrów obok .

Gość • Środa [19.01.2022, 07:54:07] • [IP: 5.173.27.*]

Ból ręki to od walenia konia też tak mam

Gość • Środa [19.01.2022, 06:59:36] • [IP: 37.47.153.**]

Widać, że solaris porzadna konstrukcja, z Japończyka niewiele zostalo..

Gość • Środa [19.01.2022, 06:59:04] • [IP: 46.205.147.**]

00:52- ty zaś nie znasz na tyle języka polskiego, że nie rozpoznajesz retorycznego zwrotu z użyciem" chyba"- w opisywanym komentarzu w takiej funkcji użył" chyba" autor wpisu. I ma autor, 21:40 rację, stylistycznie i merytorycznie trafniejsze byłoby użycie" psychologicznego" zamiast" psychicznego".

Gość • Środa [19.01.2022, 02:00:35] • [IP: 185.210.37.*]

kierowca Mitsubishi zapraszamy na kurs prawa jazdy tym razem prosimy o większe zaangażowanie w naukę :)

Gość • Środa [19.01.2022, 00:52:52] • [IP: 46.215.121.***]

DO:IP37.47.152-W tym wypadku prawidlowo-wsparcia psychicznego. Sam dokladnie nie wiesz bo piszesz" chyba"

Gość • Wtorek [18.01.2022, 23:51:20] • [IP: 89.151.39.***]

Kierowca misiubisi nie widział AutoBusu?? Serio?

Gość • Wtorek [18.01.2022, 23:08:55] • [IP: 37.47.184.*]

Oczywiście trzeba dodać co bardzo ważne, że odpowiedzialność za spowodowanie wypadku spoczywa na kierowcy Mitsubishi. To on naraził pasażerów na niebezpieczeństwo.

Gość • Wtorek [18.01.2022, 22:30:53] • [IP: 176.221.125.**]

"... Osobówka zderzyła się tam z autobusem świnoujskiej Komunikacji Autobusowej...", a może było odwrotnie - autobus świnoujskiej Komunikacji Autobusowej zderzył się z osobówka. Niby to samo a jednak jest różnica... (To nie jest tekst dla świnoujskich buraków bo i tak nie znajdą różnicy).

Oglądasz 1-25 z 30
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ 1 grudnia o godz. 9.00 odbędzie się seminarium dla radnych na którym zaprezentowany zostanie projekt przyszłorocznego budżetu miasta ■ Od godziny 9.14 rozpoczęły się obrady 70 sesji Rady Miasta. W związku z remontem sali konferencyjnej rady Miasta radni spotkali się tym razem w Bibliotece Miejskiej ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■