POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [26.06.2022, 09:06:52] • Świnoujście

Mieszkanka: Kierowca bał się, że nie doręczy pizzy na czas i zapomniał o przepisach ruchu drogowego?

Mieszkanka: Kierowca bał się, że nie doręczy pizzy na czas i zapomniał o przepisach ruchu drogowego?

fot. Czytelnik

Jak wiadomo doręczenie pizzy na czas to dla każdego dostawcy ważna sprawa. Niektórzy jednak w pośpiechu zupełnie zapominają o obowiązujących przepisach ruchu drogowego. Tak było z kierowcą, który zaparkował przy ulicy Gdyńskiej. - Kierowca samochodu firmowanego marką znanej w mieście pizzerii zaparkował nie dość, że w miejscu niedozwolonym - w strefie zamieszkania poza wyznaczonym miejscem - to jeszcze zignorował znak zakazu B-2 Zakaz wjazdu, wjechał bowiem pod prąd ulicy jednokierunkowej - opisuje mieszkanka.

Jak dodaje mieszkanka najwyraźniej kierowca ma dość pieniędzy na to, by opłacać mandaty karne w razie ujawnienia wykroczeń przez policję lub straż miejską, a później na kolejne egzaminy na prawo jazdy.

Mieszkanka: Kierowca bał się, że nie doręczy pizzy na czas i zapomniał o przepisach ruchu drogowego?

fot. Czytelnik

- Oczywiście ani policja, ani straż miejska nie przyjęłyby tłumaczeń, że kierowca zostawił pojazd w niedozwolonym miejscu "tylko na chwilę", lub że "nie było gdzie zaparkować". Komu ten kierowca aż tak się spieszył dostarczyć pizzę, że aż było to warte łamania przepisów? - pyta mieszkanka.

Na mistrza parkowania nasza Czytelniczka natknęła się we wtorek, 21 czerwca po godzinie 15:00.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Wtorek [05.07.2022, 10:26:28] • [IP: 31.11.131.***]

Nie stać Cię BABO na piccę, zazdraszczasz

Gość • Wtorek [28.06.2022, 22:17:33] • [IP: 89.151.33.**]

Może pizza jechała do Mieszkanki. I to ma być formą napiwku.

Gość • Wtorek [28.06.2022, 10:23:04] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 18:01:48] • [IP: 46.205.129.**] jesli porownujesz gwalt do parkowania to powinienes zaczac leczyc sie psychiatrycznie.

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 18:01:48] • [IP: 46.205.129.**]

Tak zwani uchodźcy w Kolonii kilka lat temu nic zlego nie widzieli w gwalceniu kobiet. Cale pokolenie z PRL nic zlego nie widzialo w wynoszeniu z zakladow pracy deficytowych lub cennych rzeczy. Dziś nowe pokolenie, ktore nachłeptało sie z mlekiem matki genów takiego sowieckiego podejscia do prawa woła na tym forum gromko: jak nikomu nie zaszkodził, to po co karać?! Widzę jako rowerzysta cyklistów przejeżdżajacych przez pasy dla pieszych, " no nic sie nie stało!" Zderzenie było? Nie, kierowca nacisnął pedał hamowania. Byl obok policjant? Nie. To ci pracowici w gebie wołajacej na nn forum uważają, ze wszystko jest dobrze, mozna stale lamac zasady, bo" nic sie nie stało". A może ten kurier ma jakies zasługi (podpowiem ci, homo sovieticus)? Niedawno sad obniżyl karę wokalistce Kozidrak za jazdę po pijaku (nic sie nie stało, gdy jechała, prawda drodzy populus sovieticus?), ze względu na... zasługi artystyczne. Zagrozenie niewątpliwie bylo mniejsze, gdyż pijana miała dobry głos i słuch!

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 17:02:34] • [IP: 37.47.152.**]

PUSTA BABA NIE MA CO ROBIĆ I LATA Z TELEFONEM SZUKAJAC SENSACJI, STALA SIĘ KOMUS KRZYWDA ZE 5 MINUT POSTAL?

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 15:48:48] • [IP: 50.7.177.***]

naprawdę trzeba być chyba pisowska me**ą żeby wysmarować taki donos w sytuacji gdy widać że zaparkowany na chwilę samochód niczemu nie przeszkadza - nie blokuje chodnika, wyjścia z klatki schodowej, nie tarasuje przejazdu...

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 13:22:41] • [IP: 46.205.151.***]

na promenadzie turyści niemieccy parkują na trawnikach i nie widzę żeby ich karano

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 12:28:36] • [IP: 195.136.138.***]

Rozumiem jeszcze jak by zastawił tak wyjazd, że ciężko było by się zmieścić, ale tam nawet dostawczakiem by przejechał. Mógł tyłem wjechać i sygnalistka z aparatem by miała zagwozdkę.

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 11:28:59] • [IP: 37.187.147.***]

Nie można nikogo za nic karać, jeżeli nikt nikomu nie wyrządza krzywdy. Corpus Delicti.

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 08:39:45] • [IP: 176.221.122.***]

A gdzie mial zaparkowac? Cale osiedla zastawione, miejsca parkingowe z blokadami itd. Wspolczuje kierwcom ktorzy musza zaparkowac na doslownie 2-3 minuty i przypieprzy sie do nich jakis pajac z aparatem szukajacy sensacji. Zajmij sie swoim zyciem. Stalo sie cos jak tam stal? Wszystkie wspolnoty nawala znaki zakazu wjazdu, parkowania bez pomyslunku. Moze niech wyznacza pod kazdym blokiem miejsce w ktory mozna parkowac na 5 minut i nie dluzej? Na pewno ktorys mieszkaniec odda swoje wydzielone miejsce

Gość • Niedziela [26.06.2022, 21:41:42] • [IP: 88.218.253.***]

123 - czemu mnie wyzywasz? zrobiłam Ci coś?

Gość • Niedziela [26.06.2022, 19:45:03] • [IP: 46.205.148.***]

To jest permanentnie praktykowane. Gdy na nn portalu mieszkaniec opublikował zdjęcie, jak samochod kuriera zaparkował na drodze rowerowej vis a vis koscioła Chrystusa Króla, połowa wpisow jesli nie wiecej go usprawiedliwiała. To jest w polskiej mentalnosci: robić wyjatki od zasad. Tak działały zabory, okupacje, komunizm, że Polacy chyba zostali tak urobieni.. Kiedy wyzwolimy sie z tej partyzanckiej moralnosci? Choc i Niemcy na polskiej ziemi czesto podobnie postępują.

Gość • Niedziela [26.06.2022, 18:41:40] • [IP: 89.151.34.***]

Ten kierowca wjechał pod zakaz to i mandat się należy

Mieszkaniec • Niedziela [26.06.2022, 18:13:36] • [IP: 46.205.154.**]

Bardzo dobrze. Piratów drogowych należy piętnować. Szkoda że zdjęcie nie trafiło na policję. Ta spokojnie wystawiłaby 350 zł mandatu i 6 punktów karnych. Kilka kolejnych takich ekscesów i konieczność zdawania ponownego egzaminu na prawo jazdy murowana.

Gość • Niedziela [26.06.2022, 18:01:11] • [IP: 88.218.252.**]

A może nagłośnijcie notoryczne łamanie przepisów drogowych przez Niemców, między innymi wjeżdżających w ul Słowackiego od skrzyżowani ul Energetyków, dzisiaj naliczyliśmy 8 samochodów na rejestracjach D. Mają za nic polskie przepisy.

Gość • Niedziela [26.06.2022, 15:58:32] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Niedziela [26.06.2022, 09:17:11] • [IP: 88.218.253.***] wyjątkowy to ty jesteś. debil.

Gość • Niedziela [26.06.2022, 14:48:58] • [IP: 195.136.139.**]

Widać że miasto ludzi szczęśliwych, skoro głównym problemem jest samochód z pizzą stojący tam z 3 minuty, czy brak ciepłej wody w galerii handlowej. Idylla.

Gość • Niedziela [26.06.2022, 14:37:46] • [IP: 88.218.253.***]

245 mieszkanka we własnej osobie pisze do mnie?:))))

Gość • Niedziela [26.06.2022, 13:16:59] • [IP: 83.20.245.***]

253* przez takich debili jak ty jest teraz co jest Rozumiesz też Putina że puścił sobie parę bomb, a co tam przecież to tylko parę a nie parędziesiąt tysięcy

Gość • Niedziela [26.06.2022, 10:51:31] • [IP: 46.205.147.***]

Droga mieszkanko!! Następnym razem nie marudź że jedzenie zimne i że długo czekałaś. Bo kierowca zaparkuje tam gdzie będzie miejsce tzn c... wie gdzie.

Gość • Niedziela [26.06.2022, 10:05:04] • [IP: 176.221.122.**]

Droga pani, naprawdę na większe problemy nie natknęła się pani w naszym mieście? Czy czeka nas seria równie ciekawych czepiań się zatroskanej mieszkanki? Skoro to taka tragedia to było trzeba od razu dzwonić na policję i pani wewnętrzny pejzaż doznał by obywatelskiego ukojenia

Gość • Niedziela [26.06.2022, 09:17:11] • [IP: 88.218.253.***]

nie znosze takich ludzi jak ta mieszkanka, zero elastycznego podejścia do życia, gość stanął raz bo sytuacja była wyjątkowa a ta już robi artykuł. Weź się kobieto zastanów nad swoim życiem.

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Wtorek: Na obszarze prawie całego kraju będą występować temperatury maksymalne wzrastające do 30°C/33°C powodując upały. Miejscami mogą także pojawiać się słabe burze ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■