POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [23.06.2022, 22:31:40] • Świnoujście

Liczyła się każda sekunda. Służby uratowały życie mężczyzny

Liczyła się każda sekunda. Służby uratowały życie mężczyzny

fot. iswinoujscie.pl

Wejście do mieszkania przez okno, a następnie reanimacja mężczyzny. To wszystko wydarzyło się w środowy wieczór przy ulicy Paderewskiego w Świnoujściu.

W środę, 23 czerwca przed godziną 20:00 przed kamienicę przy ulicy Paderewskiego przyjechała policja, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. - Zostaliśmy wezwani na prośbę policji, aby otworzyć mieszkanie. Strażacy przy pomocy drabiny mechanicznej dostali się do środka przez okno - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu.

Liczyła się każda sekunda. Służby uratowały życie mężczyzny

fot. iswinoujscie.pl

Po wejściu do mieszkania okazało się, że w środku znajduje się mężczyzna potrzebujący natychmiastowej pomocy medycznej. Ratownicy medyczni przystąpili do resuscytacji krążeniowo - oddechowej.

Liczyła się każda sekunda. Służby uratowały życie mężczyzny

fot. iswinoujscie.pl

Na szczęście przyniosła ona efekt i mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że został przetransportowany do szpitala. W działaniach na miejscu wzięły udział 2 zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Piątek [24.06.2022, 19:20:05] • [IP: 46.205.153.***]

14:17:33] • [IP: 5.173.158.**] Zamknij otwór gębowy. Uszanuj czyjąś prywatność!

Gość • Piątek [24.06.2022, 18:33:10] • [IP: 37.47.136.**]

Skoro próbował sobie odebrać życie to po co mu przeszkadzać

Gość • Piątek [24.06.2022, 17:11:16] • [IP: 5.173.24.***]

Zejdzie w szpitalu

Gość • Piątek [24.06.2022, 14:17:33] • [IP: 5.173.158.**]

Ktoś wie kto to?

Gość • Piątek [24.06.2022, 10:37:08] • [IP: 37.187.147.***]

10:05:54 - Kto teraz wodę pije?

Gość • Piątek [24.06.2022, 10:05:54] • [IP: 176.221.123.***]

nie chcesz Dziecka to kto ci na stare lata poda szklankę wody a no Straż Pozarna przyjedzie z drabiną

Gość • Piątek [24.06.2022, 08:46:39] • [IP: 5.173.153.**]

Nasi dzielni strażacy bohaterowie ❣️❣️❣️

Gość • Piątek [24.06.2022, 08:27:14] • [IP: 46.205.157.***]

23:23:33] • [IP: 176.221.122.***] A gdyby tobie coś się stało, chciałbyś potem na publicznym forum dyskusję o twoich sprawach? Po co to pytanie?!

Gość • Piątek [24.06.2022, 07:54:40] • [IP: 37.47.160.***]

Tam portowiec jakiś mieszka.

Gość • Piątek [24.06.2022, 07:01:04] • [IP: 78.10.206.**]

Pamiętam jak w latach '80-ych w tej kamienicy był pożar zimową, wieczorową porą. Ruska straż pożarna zrobiła dobrą robotę.

Gość • Piątek [24.06.2022, 06:04:12] • [IP: 176.221.122.***]

Jak zwykle dzielni, bohaterscy strażacy" Panowie czapki z głów"

Gość • Piątek [24.06.2022, 04:03:42] • [IP: 70.51.61.**]

Wielkie podziekowanie dla wspanialych ludzi ktorzy kazdego dnia ratuja ludzkie zycie, jestescie wielcy i wspaniali.

Pazdzioch • Czwartek [23.06.2022, 23:53:53] • [IP: 83.20.245.***]

Już morawiecki zapowiada noszenie masek po wakacjach Wojna nie skutkuje, małpia ospa też, to wracamy do korzeni

Gość • Czwartek [23.06.2022, 23:42:05] • [IP: 78.10.206.**]

#nagle?

Gość • Czwartek [23.06.2022, 23:23:33] • [IP: 176.221.122.***]

Ktoś wie kto to?

Gość • Czwartek [23.06.2022, 22:51:01] • [IP: 88.218.253.***]

Uwielbiam tych ludzi

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Niedziela: Na zachodzie, południu, częściowo w centrum oraz na północy Polski prognozowany jest upał z maksymalnymi wzrostami temperatury maksymalnej powietrza do 30°C/34°C. Ponadto,w drugiej fazie dnia na samych krańcach poludniowych, południowo - zachodnich, zachodnich i północno - zachodnich będą formować się wydajne opadowo burze z ulewnymi opadami deszczu o wydajności do 15-20 mm, gradem o średnicy do 1-2 cm oraz punktowo silnymi porywami wiatru o prędkości do 70-80 km/h. ■ Co z tymi ozdobnymi ringami na świnoujskiej promenadzie? Mieszkaniec po raz kolejny zwrócił uwagę, że nie działają. - Czy już nie doczekamy się ich naprawy? - pyta mieszkaniec. Jednocześnie dodając, że od prawie dwóch lat nie świecą się zamontowane na nich ledy. W tym roku niestety kolejne ledy nie działają. - Czy tak już zostanie na zawsze? - zastanawia się Czytelnik ■ Uwaga honorowi dawcy krwi Z dniem 30 czerwca 2022 r. tracą ważność legitymacje uprawniające honorowych krwiodawców do bezpłatnych przejazdów autobusami „Komunikacji Autobusowej” Sp. z o. o. w Świnoujściu, wydane przez Prezydenta Miasta Świnoujście w Wydziale Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Świnoujście. Od dnia 1 lipca 2022 r. dokumentem uprawniającym do bezpłatnych przejazdów dla osób posiadających tytuł „Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi” będzie legitymacja Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi wydana przez Zarząd Główny/Okręgowy PCK