POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [11.07.2022, 16:07:21] • Świnoujście

100. parkrun dla Przemka i Radka

100. parkrun dla Przemka i Radka

fot. Marcin Ruciński

Sobotni poranek zgromadził blisko 70 uczestników 248. parkrunu, z czego 50 osób zdecydowało się na bieganie lub chodzenie, debiut należał do piątki uczestników, natomiast pięciu uczestników poprawiło swoje rekordy życiowe.

248. parkrun był też okazją do świętowania. Dla Przemka Kucharskiego i Radka Poteralskiego był to 100. parkrun, z tej okazji otrzymali dyplomy.

Najkrócej na trasie przebywał Piotr Maćkowiak, Marek Jasiuchna oraz Piotr Kwiecień. Natomiast wśród Pań: Joanna Rzemieniecka- Grudzień, Klaudyna Małocha oraz Katarzyna Zgraja. Najwyższy współczynnik wieku odnotował Sławomir Bielecki 70,13%.

100. parkrun dla Przemka i Radka

fot. Marcin Ruciński

Dzisiejsze pełne wyniki można znaleźć na stronie wyników parkrun Świnoujście.

Imprezę wspierało 15 wolontariuszy:
Elżbieta JABŁOŃSKA, Arkadiusz DRZEWIECKI, Aneta BURNAT-SZCZĘSNA, Mirosław JABŁOŃSKI, Marcin RUCIŃSKI, Beata KRAJEWSKA, Zbigniew KOSEL, Grzegorz BURAKOWSKI, Adriana KOSEL, Łukasz SIKORA, Natalia MAĆKÓW, Marcelina GAWLE, Małgorzata GRYMUŁA, Marek GRYMUŁA, Helenka, GRUDZIEŃ.

100. parkrun dla Przemka i Radka

fot. Marcin Ruciński

Zapraszamy za tydzień, a szczególnie zapraszamy na urodzinowy parkrun 23.07.2022 r, który będzie też jubileuszowym 250. parkrunem.

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■