POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.08.2022, 13:40:05] • Świnoujście

Tomasz, Sylwester i Leszek najszybsi na 253. parkrunie

 Tomasz, Sylwester i Leszek najszybsi na 253. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Przepiękna pogoda, uroki Parku Zdrojowego, a przede wszystkim zawsze wspaniała atmosfera na parkrunie, przyciągnęła 72 uczestników i równie duże grono kibiców na 253. edycję.

Równo o godzinie 9.00 koordynator dzisiejszego spotkania Arkadiusz Drzewiecki po odliczeniu do 10, dał sygnał do startu. Tupot dużej ilości stóp podniósł kurz na parkowych alejkach, co oczywiście nie przeszkodziło biegaczom i chodziarzom pokonać dystans 5 km w szybkim czasie.

 Tomasz, Sylwester i Leszek najszybsi na 253. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Na metę najbardziej spieszyli się:
Tomasz Zieliński 18:50, Sylwester Swędowski 19:09, Leszek Wierzbicki 19:17, a wśród Pań: Katarzyna Storek 23:42, Monika Wójcik 23:42, Monika Murawska 27:05.
Swój czas poprawiło 14 osób, natomiast 7 osób zadebiutowało na parkrunie.

Wszystkim gratulujemy, a po szczegółowe wyniki zapraszamy tutaj:
www.parkrun.pl/swinoujscie/results/latestresults/
Sobotni parkrun to także okazja do wręczenia dyplomów. Do klubu 50 ukończonych parkrunów dołączyła Katarzyna Gontarz, natomiast do klubu juniorów z 10 ukończonymi parkrunami, Małgorzata Grymuła.

 Tomasz, Sylwester i Leszek najszybsi na 253. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

253. parkrun wspierali:
Elżbieta Jabłonska, Agnieszka Drzewiecka, Arkadiusz Drzewiecki, Joanna Szafrańska, Agnieszka Ciesielska, Mirosław Jabłoński, Rafał Bzdawka, Jan Zienkiewicz, Beata Krajewska, Zuzanna Romańska, Zbigniew Kosel, Adriana Kosel, Paweł Kaleta, Łukasz Sikora, Małgorzata Grymuła, dziękujemy.

 Tomasz, Sylwester i Leszek najszybsi na 253. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Zapraszamy za tydzień.

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 10 listopada Urząd Miasta Świnoujście i Terenowy Punkt Paszportowy będą nieczynne Drodzy mieszkańcy i goście Świnoujścia, informujemy, że zgodnie z Kodeksem pracy – w poniedziałek 10 listopada 2025 r. Urząd Miasta Świnoujście oraz Terenowy Punkt Paszportowy będą nieczynne. W razie konieczności załatwienia bieżących spraw, zapraszamy Państwa w piątek 7 listopada lub w środę 12 listopada ■ W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ W Albi, we Francji, odbyły się Mistrzostwa Świata w biegu 24-godzinnym - Karolina Romańska: 201,293 km (oficjalny scratch), 174. open, 5. wśród Polek ■ Przejedziemy całą S3! Dwujezdniowa ekspresówka od Świnoujścia aż do granicy z Czechami! ■ W niedzielę 26 października 2025 r., o godzinie 11.45 z Placu Mickiewicza wystartuje Masa Krytyczna - Świnoujście na Rowery. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Świnoujście oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz". Rowerowy przejazd po mieście odbędzie się po raz 24. Trasa dostępna jest na załączonej mapie. Rowerzyści będą mieli do pokonania dystans o długości ok. 3,5 km. Przewidywany czas przejazdu wyniesie około 30 minut ■