POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.08.2022, 11:44:35] • Świnoujście

Turniej finałowy Wakacyjnej Siatkówki Plażowej

Turniej finałowy Wakacyjnej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

W niedzielę 21 sierpnia, odbył się IV Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej, zamykający cykl zawodów na świnoujskiej plaży w sezonie 2022.

W zawodach wzięło udział 13 najmocniejszych i najbardziej aktywnych par tego sezonu, wśród nich przebywający na zgrupowaniu w Świnoujściu zawodnicy klubu WKS Sobieski Arena Żagań.

Turniej finałowy Wakacyjnej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

Pierwsza część turnieju rozgrywana była w czterech grupach, następnie dwie najlepsze drużyny z każdej grupy rywalizowały w systemie podwójnej eliminacji (brazylijka).

Turniej finałowy Wakacyjnej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

W wyniku zaciętej rywalizacji wyłoniono pary półfinałowe:
* Emil Jagielski / Andrzej Jaroni – Kacper Myśliwy / Oskar Sierpiński– 2 : 0
* Maciej Kleinschmidt / Kacper Ledwoń – Miłosz Zasłonka/Sebastian Strzałkowski- 2 : 1

Turniej finałowy Wakacyjnej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła para Myśliwy/Sierpiński, pokonując odczuwających trudy półfinału Zasłonkę i Strzałkowskiego 2:0.
W finale turnieju spotkały się pary Jagielski/Jaroni (Świnoujście) oraz Kleinschmidt/Ledwoń (Żagań), wygrał duet reprezentujący klub WKS Sobieski Arena Żagań 2:0

PODIUM TURNIEJU

1. Maciej Kleinschmidt / Kacper Ledwoń

2. Emil Jagielski / Andrzej Jaroni

3. Kacper Myśliwy / Oskar Sierpiński

Turniej finałowy Wakacyjnej Siatkówki Plażowej

fot. OSiR Wyspiarz

W wakacyjnych turniejach siatkówki plażowej w sezonie 2022 wystartowało łącznie 58 par czyli aż 116 zawodników.

Na zakończenie zwycięzcy turnieju finałowego otrzymali trofea szklane a wszyscy uczestnicy pamiątkowe koszulki ufundowanymi przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz".

OSiR "Wyspiarz"


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu - w czwartek, 30 listopada o godz. 11:00 - serdecznie zaprasza dzieci oraz wszystkie inne osoby zainteresowane na spotkanie z Michałem Juszczakiewiczem, podsumowujące obchody Roku Mikołaja Kopernika. Tytuł spotkania: „Przed imieninami Mikołaja”. Zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Od 21 listopada 2023 r. do 24 listopada 2023 r. strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Świnoujściu interweniowali w 21 zdarzeniach. 9 zdarzeń dotyczyło silnego wiatru oraz opadów deszczu ■ Choć już ponad milion samochodów przejechało przez świnoujski tunel, a od jego otwarcia minęło już ponad 100 dni – nadal nie wiadomo, czy jest on w pełni bezpieczny i… ile rzeczywiście kosztował. Do dzisiaj funkcjonuje on na jedynie na podstawie świadectwa przekazania do eksploatacji. Brzmi nieźle, ale nie są to dokumenty ostatecznie to poświadczające rzeczywiste zakończenie prac i rozliczające całą inwestycję. ■ Na odcinku Drogi Krajowej nr 3, pomiędzy Dargobądzem a Międzyzdrojami, doszło do zderzenia trzech pojazdów. W środę po godzinie 14.00, na odcinku, gdzie obecnie trwają roboty związane z budową drogi, zderzyły się trzy samochody. Na DK3 jest podwójna ciągła linia, nie wolno wyprzedzać, jest to droga techniczna na czas wykonywania robót. Każdego dnia przejeżdża tamtędy bardzo dużo samochodów, zarówno osobowych, jak i ciężarowych zmierzających na przeprawę promową do Szwecji, wiozących zaopatrzenie do Świnoujścia lub w przeciwną stronę, do Szczecina. W wyniku zderzenia wszystkie trzy samochody mają wystrzelone poduszki, jeden pojazd ma mocno rozbitą maskę, drugi stoi z uszkodzony bokiem i zawieszeniem na DK3. Czekamy na więcej informacji ze strony Policji ■ Nocny klub znalazł się pod lupą policji - świadkowie piszą do redakcji o niespodziewanej interwencji. W niedzielę po godzinie 22:00 nieoznakowane samochody policyjne zajechały przed nocny klub przy ulicy Grudziądzkiej. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, funkcjonariusze przeprowadzili w lokalu rewizję. Chociaż oficjalne przyczyny interwencji nie są jeszcze znane, zdaje się, że głównym celem była konfiskata pewnych substancji, potocznie nazywanych "towarem". Po dokładnej analizie policjanci będą działać dalej ■ Brutalny atak w hotelu: Podejrzany o morderstwo stanął przed prokuratorem. Zobacz film! 27-latek przyznał się do zabójstwa w hotelu w Świnoujściu. Podejrzanemu grozi teraz kara od 15 lat pozbawienia wolności aż do dożywocia za morderstwo popełnione z wyjątkowym okrucieństwem ■ Dramatyczny poranek w hotelu przy ulicy Słowackiego: Recepcjonista ofiarą brutalnego morderstwa. Zobacz film! ■