POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [19.09.2022, 10:49:56] • Świnoujście

Wyróżnienia na Gerharda i Amelii na 258. parkrunie

Wyróżnienia na Gerharda i Amelii na 258. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Sobotni poranek zgromadził w Parku Zdrojowym sporą grupę uczestników. Koniec wakacji spowodował, że stali bywalcy parkrunu powrócili na 5 kilometrową trasę. Czas odliczania to momentem stresujący nie tylko dla biegaczy, czy też tych, co pokonują ten dystans idąc, ale też dla tych co pokonują ten odcinek na czterech łapach. Często nie mogąc się doczekać momentu startu głośno szczekają.

Niecodzienne zdarzenie miało też miejsce podczas 258. parkrunu, bowiem jeden z uczestników Radosław Nowak przeszedł trasę parkrunu i tu uwaga ... o kulach. Zapewne nie byłoby to możliwe, gdyby nie mocne ręce, bo to one odgrywały główną rolę.

Wyróżnienia na Gerharda i Amelii na 258. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Dzisiejszy parkrun był też okazją do świętowania, bowiem Gerhard Tolz mieszkający w części niemieckiej wyspy Uznam znalazł się w klubie parkrun 100, natomiast parkrunowa juniorka Amelia Zamara odebrał dyplom za uczestnictwo w 10 parkrunach.

Wyróżnienia na Gerharda i Amelii na 258. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Najkrócej na trasie przebywał Robert Derda (19:56), Paweł Szczerbaty (21:00), Dariusz Majka (21:21) oraz Karolina Romańska (22:31).

Gratulujemy wszystkim, szczegółowe wyniki: www.parkrun.pl/swinoujscie/results/258/

Wyróżnienia na Gerharda i Amelii na 258. parkrunie

fot. Marcin Ruciński

Zapraszamy w kolejną sobotę na 259. parkrun, pamiętaj u nas nie wszyscy biegają, także chodzą i spacerują, a jak nie ma jak to nawet o kulach pójdą.

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W 2026 roku zmiana czasu z zimowego na letni nastąpi w nocy z soboty 28 marca na niedzielę 29 marca. Dokładnie o godzinie 2:00 przesuwamy wskazówki zegara na 3:00, co oznacza, że tej nocy śpimy o godzinę krócej ■ Pragniemy poinformować o utrudnieniach w tunelu z powodu realizacji prac gwarancyjnych na wniosek Generalnego Wykonawcy: 20/21.03.2026 r. - 22:00 - 5:00 ruch wahadłowy, prace iniekcyjne doszczelniające w przestrzeni jezdni; 27/28.03.2026 r. - 22:00 - 5:00 ruch wahadłowy, prace iniekcyjne doszczelniające w przestrzeni jezdni. Podczas ruchu wahadłowego prom Bielik na przeprawie Warszów będzie w gotowości. W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informowali na bieżąco ■ Na wyspie Wolin potwierdzono przypadki afrykańskiego pomoru świń (ASF) u dzików. Jak informuje Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kamieniu Pomorskim, dodatnie wyniki badań stwierdzono już u kilku zwierząt znalezionych na podmokłych terenach w gminie Wolin ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu poinformował o planowanej przerwie w dostawie wody, która nastąpi w poniedziałek 12 marca 2026 roku, w godzinach 08:00–11:00. Utrudnienia będą związane z usuwaniem awarii zasuw wodociągowych przy ulicy Wojska Polskiego (osiedle Platan). Przerwa w dostawie wody obejmie budynki położone: - przy ulicy Wojska Polskiego - numery: 2, 4, 6, 8, 10, 12; - przy ulicy Chełmońskiego - numery: 2, 4, 6. ■