POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [28.09.2022, 07:45:15] • Świnoujście

Mieszkaniec: Usuńcie tą gałąź zanim runie na zaparkowany samochód!

Mieszkaniec: Usuńcie tą gałąź zanim runie na zaparkowany samochód!

fot. Mieszkaniec

Mieszkaniec bije na alarm! Gałąź widoczna na zdjęciu znajdująca się przy ulicy Steyera może w każdej chwili spaść. Może spaść i i wyrządzić komuś lub czemuś krzywdę. Na tę chwilę w największym niebezpieczeństwie są zaparkowane w pobliżu samochody.

Miejmy nadzieję, że odpowiedzialne służby wezmą się do pracy i wiszące zagrożenie zostanie jak najszybciej usunięte, zanim zdąży runąć na jakiś samochód. Żaden z właścicieli samochodu nie chciałby takiej niemiłej niespodzianki na swoim aucie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Piątek [30.09.2022, 07:02:38] • [IP: 83.13.155.**]

O matko! wezwijcie wszystkie służby bezpieczeństwa! to niebezpieczna gałąź ulubiony temat portalu iświnoujście! Dzwońcie do Macierewicza wezwijcie wojsko!

Gość • Czwartek [29.09.2022, 07:10:32] • [IP: 178.238.247.***]

To jest teren miasta. Zabrali nam parking i zrobili wszystkim dostępny. Pani Michalska nie odpowiada na lisy. Proszę zobaczyć jaką piękną trawę wysieli. Komosa sięga do metra wysokości.

Gość • Środa [28.09.2022, 21:49:18] • [IP: 176.221.122.**]

zara, zara... tam już jest kolejka po ten chrust !

Gość • Środa [28.09.2022, 21:39:27] • [IP: 37.248.217.*]

Extra, zleci, wezme, bedzie na opal.

Gość • Środa [28.09.2022, 21:30:14] • [IP: 176.221.122.***]

Trzeba zabrać samochód i po krzyku.

Gość • Środa [28.09.2022, 17:29:24] • [IP: 178.238.245.**]

Nowe zajęcie moherów oglądać drzewa. No ale w okna sąsiadów znudziły się 🤣🤣🤣

Gość • Środa [28.09.2022, 16:15:49] • [IP: 178.238.249.**]

Skoro właściciel samochodu uznał, że miejsce zaparkowania jest bezpieczne, to jego prywatna sprawa.

Gość • Środa [28.09.2022, 15:58:21] • [IP: 37.47.176.***]

Teren jest czyjś. Niech właściciel lub dzierzawca się tym zajmie. Co miasto ma do tego.

Gość • Środa [28.09.2022, 15:45:26] • [IP: 37.248.178.***]

Trzeba ściąć całe drzewo, aby gałąź spadająca nikomu nie zrobiła krzywdy.🍵

Gość • Środa [28.09.2022, 12:47:21] • [IP: 37.248.217.***]

I niech zniszczy samochód tak jak samochody zniszczy zieleń

Gość • Środa [28.09.2022, 12:11:20] • [IP: 62.69.231.**]

Nawet jak runie to i tak nici z odszkodowania, w tym miejscu nie ma parkingu tylko jest pas zieleni który został zniszczony przez samochody

Gość • Środa [28.09.2022, 12:10:29] • [IP: 185.210.37.***]

Środa [28.09.2022, 07:50:14] • [IP: 213.76.131.**] - ale w sumie to skąd ktoś ma wiedzieć, kto jest zarządcą tego terenu? Przeciez to już nie jest teren wspólnoty. Też bym się zastanawiała, gdzie to należy zgłaszać, ale ja bym poszukała..., podzwoniła, tymczasem właśnie komuś łatwiej napisać na iswi najwyraźniej. fakt, że bez sensu. ;) Ludzie, zgłaszajcie sprawy do urzędu miasta, nawet na pierwszy kontakt z brzegu jaki jest podany na stronie - najwyżej oni już przekierują do właściwego wydziału lub słuzb.

Gość • Środa [28.09.2022, 11:16:14] • [IP: 62.69.252.***]

To jest natura 2000 i nie ruszać

Gość • Środa [28.09.2022, 10:19:50] • [IP: 176.221.122.**]

"Usuńcie TĘ" gałąź. Świnoujście- miasto odmóżdżonych" BYZNESMENÓW".

Zawiedziona • Środa [28.09.2022, 09:46:38] • [IP: 31.135.163.***]

Wróblowi w dniu urodzin życzę żeby mu czasem. ...

Gość • Środa [28.09.2022, 09:22:48] • [IP: 176.221.122.**]

To się daje znać zarządcy terenu, że gałąź wisi niebezpiecznie i zareagują. I serio będzie szybciej niż wysyłanie do" prasy", i robienie niepotrzebnej sensacji. Niektóre rzeczy w tym mieście naprawdę działają całkiem sprawnie.

Gość • Środa [28.09.2022, 08:41:17] • [IP: 79.161.223.***]

Ten swift w prawym rogu znajomy ;)

Mieszkaniec • Środa [28.09.2022, 08:19:20] • [IP: 46.205.128.**]

Przecież strażaków wystarczy wezwać. Jeden zastęp, pięciu chłopa i usuną gałąź.

Gość • Środa [28.09.2022, 07:50:14] • [IP: 213.76.131.**]

A to nie prościej zadzwonić do administracji (zarządcy terenu), zamiast robić zdjęcia? Taki sam czas na wyciągnięcie telefonu.

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Jarosław Siergiej nowym prezesem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. Spółka Zarząd Morskich Portów Szczecin-Świnoujście jest odpowiedzialna za zarządzanie dwoma ważnymi portami w województwie zachodniopomorskim. Port w Szczecinie oraz port w Świnoujściu odgrywają kluczową rolę w obsłudze morskiego transportu towarowego ■ W środę w Bibliotece Narodowej w Warszawie ogłoszono wyniki 22. konkursu o Nagrody „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”. Jednym z laureatów został Jarosław Molenda i jego książka „Nienacki. Skandalista od Pana Samochodzika”, którą opublikowało Wydawnictwo Prószyński i S-ka. ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■