POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [28.09.2022, 07:45:15] • Świnoujście

Mieszkaniec: Usuńcie tą gałąź zanim runie na zaparkowany samochód!

Mieszkaniec: Usuńcie tą gałąź zanim runie na zaparkowany samochód!

fot. Mieszkaniec

Mieszkaniec bije na alarm! Gałąź widoczna na zdjęciu znajdująca się przy ulicy Steyera może w każdej chwili spaść. Może spaść i i wyrządzić komuś lub czemuś krzywdę. Na tę chwilę w największym niebezpieczeństwie są zaparkowane w pobliżu samochody.

Miejmy nadzieję, że odpowiedzialne służby wezmą się do pracy i wiszące zagrożenie zostanie jak najszybciej usunięte, zanim zdąży runąć na jakiś samochód. Żaden z właścicieli samochodu nie chciałby takiej niemiłej niespodzianki na swoim aucie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Piątek [30.09.2022, 07:02:38] • [IP: 83.13.155.**]

O matko! wezwijcie wszystkie służby bezpieczeństwa! to niebezpieczna gałąź ulubiony temat portalu iświnoujście! Dzwońcie do Macierewicza wezwijcie wojsko!

Gość • Czwartek [29.09.2022, 07:10:32] • [IP: 178.238.247.***]

To jest teren miasta. Zabrali nam parking i zrobili wszystkim dostępny. Pani Michalska nie odpowiada na lisy. Proszę zobaczyć jaką piękną trawę wysieli. Komosa sięga do metra wysokości.

Gość • Środa [28.09.2022, 21:49:18] • [IP: 176.221.122.**]

zara, zara... tam już jest kolejka po ten chrust !

Gość • Środa [28.09.2022, 21:39:27] • [IP: 37.248.217.*]

Extra, zleci, wezme, bedzie na opal.

Gość • Środa [28.09.2022, 21:30:14] • [IP: 176.221.122.***]

Trzeba zabrać samochód i po krzyku.

Gość • Środa [28.09.2022, 17:29:24] • [IP: 178.238.245.**]

Nowe zajęcie moherów oglądać drzewa. No ale w okna sąsiadów znudziły się 🤣🤣🤣

Gość • Środa [28.09.2022, 16:15:49] • [IP: 178.238.249.**]

Skoro właściciel samochodu uznał, że miejsce zaparkowania jest bezpieczne, to jego prywatna sprawa.

Gość • Środa [28.09.2022, 15:58:21] • [IP: 37.47.176.***]

Teren jest czyjś. Niech właściciel lub dzierzawca się tym zajmie. Co miasto ma do tego.

Gość • Środa [28.09.2022, 15:45:26] • [IP: 37.248.178.***]

Trzeba ściąć całe drzewo, aby gałąź spadająca nikomu nie zrobiła krzywdy.🍵

Gość • Środa [28.09.2022, 12:47:21] • [IP: 37.248.217.***]

I niech zniszczy samochód tak jak samochody zniszczy zieleń

Gość • Środa [28.09.2022, 12:11:20] • [IP: 62.69.231.**]

Nawet jak runie to i tak nici z odszkodowania, w tym miejscu nie ma parkingu tylko jest pas zieleni który został zniszczony przez samochody

Gość • Środa [28.09.2022, 12:10:29] • [IP: 185.210.37.***]

Środa [28.09.2022, 07:50:14] • [IP: 213.76.131.**] - ale w sumie to skąd ktoś ma wiedzieć, kto jest zarządcą tego terenu? Przeciez to już nie jest teren wspólnoty. Też bym się zastanawiała, gdzie to należy zgłaszać, ale ja bym poszukała..., podzwoniła, tymczasem właśnie komuś łatwiej napisać na iswi najwyraźniej. fakt, że bez sensu. ;) Ludzie, zgłaszajcie sprawy do urzędu miasta, nawet na pierwszy kontakt z brzegu jaki jest podany na stronie - najwyżej oni już przekierują do właściwego wydziału lub słuzb.

Gość • Środa [28.09.2022, 11:16:14] • [IP: 62.69.252.***]

To jest natura 2000 i nie ruszać

Gość • Środa [28.09.2022, 10:19:50] • [IP: 176.221.122.**]

"Usuńcie TĘ" gałąź. Świnoujście- miasto odmóżdżonych" BYZNESMENÓW".

Zawiedziona • Środa [28.09.2022, 09:46:38] • [IP: 31.135.163.***]

Wróblowi w dniu urodzin życzę żeby mu czasem. ...

Gość • Środa [28.09.2022, 09:22:48] • [IP: 176.221.122.**]

To się daje znać zarządcy terenu, że gałąź wisi niebezpiecznie i zareagują. I serio będzie szybciej niż wysyłanie do" prasy", i robienie niepotrzebnej sensacji. Niektóre rzeczy w tym mieście naprawdę działają całkiem sprawnie.

Gość • Środa [28.09.2022, 08:41:17] • [IP: 79.161.223.***]

Ten swift w prawym rogu znajomy ;)

Mieszkaniec • Środa [28.09.2022, 08:19:20] • [IP: 46.205.128.**]

Przecież strażaków wystarczy wezwać. Jeden zastęp, pięciu chłopa i usuną gałąź.

Gość • Środa [28.09.2022, 07:50:14] • [IP: 213.76.131.**]

A to nie prościej zadzwonić do administracji (zarządcy terenu), zamiast robić zdjęcia? Taki sam czas na wyciągnięcie telefonu.

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ OBLODZENIE / GOŁOLEDŹ, OPADY MARZNĄCE, OPADY ŚNIEGU od godz. 01:00 do godz. 10:00 dnia 30-01-2023 Obszar: województwo zachodniopomorskie - całe. Przebieg: Prognozuje się występowanie marznących opadów mokrego śniegu i deszczu ze śniegiem, które będą mieć tendencje do zamarzania na wychłodzonych przez opad nawierzchniach dróg i chodnikach. Skutki: utrudnienia komunikacyjne; śliskie powierzchnie dróg i chodników; zjawisko gołoledzi. Na Wybrzeżu Zachodnim spodziewane są silne porywy wiatru z kierunków zachodnich o prędkości do 70 km/h. Wysoko w górach północno - zachodnie porywy będą przekraczać 100-130 km/h ■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■