POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [27.09.2022, 14:14:45] • Region

Wypadek na przejeździe kolejowym między Koserow i Kölpinsee. Pociąg UBB staranował ciężarówkę

Wypadek na przejeździe kolejowym między Koserow i Kölpinsee. Pociąg UBB staranował ciężarówkę

fot. iswinoujscie.pl

Do groźnego wypadku doszło dziś rano na przejeździe kolejowym między Koserow i Kölpinsee na wyspie Uznam. Około godz. 6 ciężarówka zderzyła się z pociągiem z Usedomer Bäderbahn (UBB). Ciężarówka z przyczepą przewoziła artykuły spożywcze dla marketu Aldi i jechała w kierunku Ahbecku. Według wstępnych informacji kierowca chciał objechać zamknięty szlaban na przejeździe.

Chwilę później doszło do zderzenia. Siła uderzenia była tak duża, że pociąg wypadł z szyn. W zderzeniu ucierpiało kilka osób. Na szczęście nikt nie zginął. Kolej UBB nie kursuje do odwołania.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Środa [28.09.2022, 17:16:33] • [IP: 176.221.123.***]

Wypadki były i będą. Szkoda ludzi. Osobiście UBB to alternatywa, którą mamy. Ci co pluja na Niemców niech zmienią lekarza. Całe miasto żyje z nich.

? • Środa [28.09.2022, 11:08:12] • [IP: 80.54.236.***]

Kierowca Niemiec?

Gość • Środa [28.09.2022, 08:42:04] • [IP: 5.173.192.**]

No i dobrze że nie jeżdżą, nie będą hałasować mi na plątanie.ten śmieszny klakson.

Gość • Środa [28.09.2022, 07:24:32] • [IP: 78.10.206.**]

21:33:21 - Milcz kłaku z dupy...

Gość • Wtorek [27.09.2022, 21:33:21] • [IP: 46.205.128.**]

19:47:13] • [IP: 78.10.206.**] Milczeć. Głupcy, gdy nie mają nic do powiedzenia, tego nie potrafią

Gość • Wtorek [27.09.2022, 21:24:46] • [IP: 89.151.36.***]

Gość • Wtorek [27.09.2022, 16:22:30] • [IP: 88.218.254.**] Zrób sobie lewatywę głupku...

Gość • Wtorek [27.09.2022, 21:00:49] • [IP: 141.195.67.**]

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę wszystkim poszkodowanym.

Gość • Wtorek [27.09.2022, 20:17:47] • [IP: 5.173.200.**]

Straszne, współczuję sąsiadom.

Gość • Wtorek [27.09.2022, 20:12:46] • [IP: 89.151.34.***]

Czy przejazd kolejowy w miejscu wypadku jest już przejezdny.

Gość • Wtorek [27.09.2022, 19:47:13] • [IP: 78.10.206.**]

I co mam z tym fantem teraz zrobić?

Gość • Wtorek [27.09.2022, 19:06:56] • [IP: 46.205.128.**]

Moj wpis był do 254.**, nie do 132, ten 254.** to głupiec wyjatkowy, przypomnial sobie, psychomaniak czesto tu piszacy i wyjeżdżajacy pod kazdym tematem z polityką, z PiS-em

Gość • Wtorek [27.09.2022, 19:04:06] • [IP: 46.205.128.**]

17:52:07] • [IP: 46.205.132.* Lecz sie, jak w kazdym wpisie wietrzysz" pislam". Jak rolka papieru toaletowego będzie zwijana prawoskretnie to też" pislam"? Co za cholerna glupota w miejscu po mózgach u niektorych, że wszystko polityzują!

Gość • Wtorek [27.09.2022, 17:57:03] • [IP: 195.136.136.***]

Taki wydźwięk tytułu można zinterpretować że pociąg zjechał z torów, i wjechał w Bogu ducha winną ciężarówkę, a jak wiadomo wina jest kierowcy samochodu ciężarowego a nie pociągu i jego obsługi. Zdrowia dla poszkodowanych.

Gość • Wtorek [27.09.2022, 17:52:07] • [IP: 46.205.132.**]

"14:29:14] • [IP: 5.173.178.**]Normalnych...A was zawistnych dziadów z pislamu niby nie?Aby zawistny post dać." A ty coś za jeden? Złodziej, któremu" PISLAM" utrudnił kombinacje?

Gość • Wtorek [27.09.2022, 16:36:59] • [IP: 178.238.251.***]

Jak cię nie obchodzi, to się nie odzywaj. Pociągiem jechali Polacy do pracy. Połamani leżą w niemieckim szpitalu.

Gość • Wtorek [27.09.2022, 16:36:03] • [IP: 31.61.249.***]

[IP: 5.173.178.**] to po co tu wchodzisz? I jeszcze komentarz piszesz

Gość • Wtorek [27.09.2022, 16:22:30] • [IP: 88.218.254.**]

14:29:14] • [IP: 5.173.178.**]Normalnych...A was zawistnych dziadów z pislamu niby nie?Aby zawistny post dać.

Gość • Wtorek [27.09.2022, 16:13:59] • [IP: 37.47.141.***]

kierowca Polak?

Gość • Wtorek [27.09.2022, 16:12:41] • [IP: 176.221.122.***]

minutenschlaf stwierdzono...9 osob poszkodowanych kierowca i kierujacy pociagiem ciezko ranni...smutne poprostu jak to nacisk czasowy kieruje zyciem

Gość • Wtorek [27.09.2022, 15:47:35] • [IP: 37.248.171.**]

Kto się spieszy tego później wolno niosą.

GOŚCIU • Wtorek [27.09.2022, 15:29:28] • [IP: 82.199.86.**]

MOGĘ SIĘ ZAŁOŻYĆ ŻE ZA KIEROWNICĄ NIE SIEDZIAŁ NIEMIEC 😂😂😂

Gość • Wtorek [27.09.2022, 15:06:51] • [IP: 80.151.3.**]

Czy dzis lata ub

Gość • Wtorek [27.09.2022, 14:46:27] • [IP: 185.210.37.*]

Bardzo często kierowcy ciężarówek nie tylko w polsce jak i w niemczech mają mało czasu i wymaga się od nich wiele dlatego też jeżdzą pod presją i czują się jak królowie szos częste doświadczenie na B111 jadąc do pracy...Kierowca miał dużo szczęścia że nikt nie zginął bo jego problemy były by niebotycznie wysokie.

Gość • Wtorek [27.09.2022, 14:40:23] • [IP: 195.187.133.**]

No, kilka osób to konretnie 9 osób, z czego dwie są w stanie ciężkim. Trochę precyzji...

Gość • Wtorek [27.09.2022, 14:29:14] • [IP: 5.173.178.**]

Kogo to obchodzi?

Oglądasz 1-25 z 25
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ OBLODZENIE / GOŁOLEDŹ, OPADY MARZNĄCE, OPADY ŚNIEGU od godz. 01:00 do godz. 10:00 dnia 30-01-2023 Obszar: województwo zachodniopomorskie - całe. Przebieg: Prognozuje się występowanie marznących opadów mokrego śniegu i deszczu ze śniegiem, które będą mieć tendencje do zamarzania na wychłodzonych przez opad nawierzchniach dróg i chodnikach. Skutki: utrudnienia komunikacyjne; śliskie powierzchnie dróg i chodników; zjawisko gołoledzi. Na Wybrzeżu Zachodnim spodziewane są silne porywy wiatru z kierunków zachodnich o prędkości do 70 km/h. Wysoko w górach północno - zachodnie porywy będą przekraczać 100-130 km/h ■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■