POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [04.12.2022, 12:44:09] • Świnoujście

MARATON HORRORÓW: Masakra w Święta, 9 grudnia 2022. Przeżyj najstraszniejszą noc w życiu!

MARATON HORRORÓW: Masakra w Święta, 9 grudnia 2022. Przeżyj najstraszniejszą noc w życiu!

fot. Organizator

9 grudnia straszy w Multikinach w całej Polsce. Zrób sobie i znajomym prezent na Święta – przyjdźcie na Nocny Maraton Horrorów: Masakra w święta do Multikina!

Gramy same hity:
 
TERRIFIER 2. MASAKRA W ŚWIĘTA - przedpremierowo
Sensacja tegorocznego festiwalu kina grozy Splat! Film, który jest tak straszny, że nawet najtwardsi wyjadacze uciekają z seansów! Chcesz się przekonać, czy wytrzymasz spotkanie z krwiożerczym klaunem Artem i jego chorymi fantazjami? Przyjdź na nasz maraton i zobacz „Terrifier 2” jeszcze przed polską premierą.

OBŁĄKANA - przedpremierowo
Kobieta w ciąży i horror to połączenie, które udało się w „Dziecko Rosemary” – udaje się także w „Obłąkanej”. To historia oczekującej na przyjście dziecka Julie, która musi dużo odpoczywać i leżeć… ale przeszkadza jej w tym silne wrażenie, że jej dom jest nawiedzony. Na naszym maratonie przedremierowo przekonasz się, czy to duchy, demony, czy może zwykła psychoza.

NARODZINY ZŁA
Kiedy pilotka Królewskich Sił Powietrznych, porucznik Kate Sinclair, zostaje zestrzelona nad Afganistanem, postanawia schronić się przed wrogiem w opuszczonym bunkrze. Szybko okazuje się, że podziemia kryją w sobie mnóstwo przerażających tajemnic. Hodowane tam przez lata monstrum budzi się i wyrusza na łowy, by zgładzić każdego kto stanie mu na drodze.

EGZORCYZMY SIOSTRY ANN
Pierwsza filmowa kobieta-egzorcysta, tytułowa zakonnica Ann, zmierzy się nie tylko z nieczystym duchem, ale i nieprzychylnością Kościoła. To ten horror cieszył się największą popularnością wśród widzów w weekendzie halloweenowym. Przekonaj się, czemu, jeśli masz odwagę.

Maraton Horrorów: Masakra w święta 9 grudnia odbędzie się w wybranych kinach sieci Multikino.

Szczegółowy wydarzenia oraz cennik biletów znajdują się na stronie:
multikino.pl/wydarzenia/nmf-maraton-horrorow-masakra-w-swieta

Natalia Kaleta-Nguyen | PR Manager | Dział Marketingu i Sprzedaży


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Niedziela [04.12.2022, 20:06:09] • [IP: 94.254.232.***]

Po co ten artykuł jak w Świnoujściu nie będzie tego maratonu

Gość • Niedziela [04.12.2022, 18:04:50] • [IP: 46.77.219.**]

Precz z anglosaską kulturą. To horror.

Gość • Niedziela [04.12.2022, 17:47:09] • [IP: 151.248.62.***]

w Świnoujściu i tak nie ma, na stronie są wypisane w jakich miastach będzie...

Gość • Niedziela [04.12.2022, 17:24:45] • [IP: 5.173.174.***]

To ostatnie Święta tego kina, dajcie im spokój.

Gość • Niedziela [04.12.2022, 16:52:49] • [IP: 46.205.128.**]

16:12 - celne. Zjawisko przyklejania marketingowych interesików do świąt takich jak B.Narodzenie, Wielkanoc, Wszystkich Świętych pokazuje, jak omijanie wartosci w nawet bogatych spolecznosciach prowadzi do ogłupienia, brzydoty i nonsensu.

Gość • Niedziela [04.12.2022, 16:12:10] • [IP: 83.23.148.**]

MASAKRA-- Grudzień miesiąc zbliżających się Świąt pojednania i spotkań rodzinnych, a w kinie repertuar gdzie krew i przemoc wylewa się z ekranu ku pociesze GAWIEDZI, To dopiero MASAKRA

Gość • Niedziela [04.12.2022, 14:38:13] • [IP: 46.205.128.**]

Na jakie świeta? 9 grudnia albo 10 lub 11 grudnia mamy jakieś święta? I druga sprawa: wrzucono do jednego worka z horrorami film o egzorcyzmach. Kiedyś przeczytałem o takim rozróżnieniu: czym innym są filmy ukazujące tematy religijne rzetelnie w sensie teologicznym, operujące elementami niesamowitości (to tzw.thrillery teologiczne), czym innym horrory. Nie oglądałem filmu o siostrze Ann, ale być może odejmuje się mu wartość poprzez kojarzenie jego tematyki i formy z płytką rozrywką.

Gość • Niedziela [04.12.2022, 13:06:19] • [IP: 37.47.128.**]

Prmocja zła.

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Szczecin-Świnoujście późnym wieczorem. Na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy pozostaną uruchomione w czerwcu br. późnowieczorne połączenia w obu kierunkach o nazwie „Wiatrak”. Szczególnie wieczorny pociąg ze Szczecina do Świnoujścia okazał się sporym sukcesem, gdyż codziennie z tego połączenia korzysta przeciętnie 70 osób. Dodatkowo uruchomiona zostanie jedna para nowych pociągów w godzinach porannych, a wczesnoporanne pociągi ze Świnoujścia do Szczecina będą kursowały codziennie, czyli w terminie rozszerzonym względem obecnego rozkładu jazdy. Pozwoli to mieszkańcom i turystom także w weekendy i święta dojechać m.in. do Szczecina Dąbia na przesiadki do pociągów dalekobieżnych wyjeżdżających ze Szczecina np. do Warszawy (w tym na express Chrobry i pociąg Pendolino). Łącznie na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy w dni robocze uruchamianych będzie 14 par pociągów regionalnych, a w weekendy 12 par, co oznacza, że przez większą część dnia pociągi na tej trasie kursować będą co godzinę ■ Świnoujście: 38-latek z powiatu kamieńskiego kradł logotypy samochodów w centrum miasta. Kilkanaście pojazdów pozbawionych emblematu. Policja zbiera kolejne zgłoszenia. Straty dotyczą głównie aut marek premium, a w niektórych modelach Mercedesa wyrwany emblemat był jednocześnie częścią czujnika jednego z systemów wspomagających. Policja zatrzymała 38-latka i wciąż przyjmuje zgłoszenia od właścicieli uszkodzonych pojazdów. Z samochodów znikały znaki rozpoznawcze takich marek jak Mercedes, Volkswagen, Ford, Toyota czy BMW. W autach wyższej klasy wartość takich elementów potrafi być wyjątkowo wysoka. Kradzieże odnotowano na kilku odcinkach centrum: przy ulicy Konstytucji 3 Maja, przy ulicy Wyspiańskiego oraz na osiedlu Platan. Do funkcjonariuszy zgłosiło się już kilkanaście osób, choć liczba poszkodowanych może być większa. Sprawca został namierzony i zatrzymany. 38-letni mieszkaniec powiatu kamieńskiego trafił do policyjnego aresztu ■